چینی غول تکنولوژی NetEase فایل های ثانویه هنگ کنگ مثال در میان بیشتر موشکافی بیش از شرکت های چینی

Netease.com’s مدیر عامل ویلیام دینگ لی صحبت می کند در طول سال 2019 NetEase کنفرانس آینده در Hangzhou مرکز نمایشگاه بین المللی در 23 نوامبر سال 2019 در Hangzhou استان ژجیانگ چین.

VCG | گتی ایماژ

NetEase ایالات متحده ذکر شده چینی بازی آنلاین شرکت در روز جمعه تایید کرد آن را دنبال ثانویه مثال در هنگ کنگ است.

این حرکت در میان موشکافی بیشتر از شرکت های چینی ذکر شده در ایالات متحده آمریکا

“ما همچنین آماده سازی ما ثانویه مثال در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ آوردن تاسیس ما با نام تجاری به چین” ویلیام دینگ مدیر عامل شرکت NetEase گفت: در نامه ای به سهامداران در روز جمعه. “من بر این باورند که بازگشت به بازار است که نزدیک به ریشه های ما بیشتر خواهد سوخت اشتیاق ما در کسب و کار ما و کاربران ما.”

همراه نظارتی تشکیل پرونده نیست پرده میزان سرمایه NetEase را بالا خواهد برد و نه زمان فهرست.

CICC Credit Suisse و J. P. Morgan هستند مشترک حامیان مالی هنگ کنگ لیست.

این حرکت توسط NetEase می آید به عنوان ژئوپولیتیک افزایش تنش میان آمریکا و چین که در حال تهدید به تاثیر شرکت های چینی ذکر شده در وال استریت. آن را نیز می آید به عنوان قانونگذاران در واشنگتن فشار برای موشکافی بیشتر از شرکت هایی از چین که ذکر شده در ایالات متحده آمریکا

مجلس سنای آمریکا با تصویب یک قطعه به نام قانون برگزاری شرکت های خارجی پاسخگو عمل در اوایل این ماه. اگر آن را تبدیل به قانون این امر نیاز به شرکت های گواهی که “آنها متعلق نیست و یا کنترل شده توسط یک دولت خارجی” را به عنوان به خوبی به عنوان چهره بیشتر حسابرسی اقدامات است.

NetEase تصمیم به احتمال زیاد نیز تقویت شده توسط چینی تجارت الکترونیکی غول Alibaba موفق تصمیم سال گذشته برای افزایش سرمایه در هنگ کنگ. Alibaba است به هنگ کنگ سهام تا حدود 10% از آن 176 دلار هنگ کنگ, دلار, لیست قیمت در ماه نوامبر.

Alibaba است و در حال حاضر NetEase ثانویه مثال را در بازار هنگ کنگ افزایش بسیار مورد نیاز به عنوان ترس کوه است که این شهرستان می تواند به از دست دادن موقعیت خود به عنوان یک مالی hub دنبال تظاهرات بیش از یک امنیت ملی قانون پیشنهاد شده توسط چین است. معترضان نگران افزایش نفوذ پکن در سراسر شهرستان.

هنگ کنگ دهکدهای از دست داد کلید تکنولوژی عرضه اولیه و یا عرضه اولیه اوراق بهادار ایالات متحده در طول چند سال گذشته به دلیل آن اجازه نمی دهد دو کلاس سهام سازه. این سهام که به های مختلف رأی است. کسانی که قوانین تغییر کرده است ،

در ضمن شاخص هانگ سنگ را برای اولین بار اجازه می دهد تا شرکت ها با لیست اولیه در جای دیگر به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با دو کلاس سهام را شامل می شود در 50 سال معیار. که می تواند به معنای بیشتر علاقه به سرمایه گذار در شرکت های فن آوری انجام ثانویه لیست در هنگ کنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید