چینی, ساختار, سربازان خال در Galwan ولی در تصاویر ماهواره ای

Chinese Structures, Soldiers Spotted In Galwan Valley In New Satellite Images

عظیم چینی ساخت دیده می شود در Galwan منطقه در تصاویر ماهواره ای

یک روز پس از هند و چین توافق کردند که برای شروع فرایند مشارکت در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh, وضوح بالا, تصاویر ماهواره ای به نظر می رسد برای نشان دادن حضور چینی سازه در هر دو طرف از خط کنترل واقعی در Galwan دره رودخانه. در درگیری ها وجود دارد در ژوئن 15, 20 سربازان هندی کشته شدند در عمل است. افسران ارشد در ارتش هند بر این باورند که چینی ها رنج می برد حدود 45 کشته از جمله یک سرهنگ بود که کشته شدن در جنگ.

5hldkrv8

تصویر نشان داده شده در اینجا در نزدیکی گشت نقطه 14 که در آن درگیری در 15 ژوئن گزارش شده جای گرفته اند. قبلی تصاویر ماهواره ای از تاریخ 16 ژوئن نشان داد حضور باقی مانده در این نقطه است. تصاویر جدید اما به نظر می رسد برای نشان دادن امکان دفاعی چینی موقعیت در سایت. تصاویر جدید همچنین نشان می دهد پناهگاه و یا اقامت داشتن ساخته شده همراه سنگ-چهره برجسته کردن لاک. این غایب بودند در ژوئن 16.

“روشن وجود دارد نشانه ای از یک حمله در اطراف گشت نقطه 14. این به نظر می رسد تشکل های دفاعی توسط چینی ها در کنار ما از خط کنترل واقعی می گوید:” عمده کلی رامش Padhi (retd.), هند یکی از مهمترین الهام که بازنشسته شد به عنوان اضافی نقشه بردار کلی از هند است. “این تصاویر نشان می دهد روشن حرکت وسایل نقلیه سنگین که نشان می دهد که آنها قصد ماندن در آنجا مستقر شدند.”

ja9763to

NDTV رسیده به ارتش و وزارت امور خارجی برای نظر. این گزارش به روز خواهد شد باید آنها را انتخاب کنید برای پاسخ. “ما به دنبال آن” منابع دولت گفت.

5jlluoe8

تصاویر در Galwan به دست آمده توسط NDTV از Maxar که ارائه بالاترین وضوح از این وضعیت در Ladakh تا کنون نیز نشان می دهد برای اولین بار پلچک ساخته شده بر Galwan رودخانه کمتر از یک کیلومتر از لاک را با قطعات چینی آهنگ ظاهر می شود سیاه و سفید-صدر.

gctjoo3g

محل culvert به نظر می رسد در نزدیکی نقطه ای که در آن بولدوزر به نظر می رسد را متوقف کرده اند و جریان آب از Galwan رودخانه به عنوان نشان داده شده در تصاویر از ژوئن 16. تصاویر جدید از 22 ژوئن نشان می دهد یک سر گیری در جریان آبهای Galwan تحت culvert است که ساخته شده است.

جاده منتهی به لاک نیز گسترده تر شده است قابل ملاحظه ای با تجهیزات زمین در حال حرکت به وضوح قابل مشاهده همراه بانک ها از رودخانه ها. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه مقایسه هندی جاده فعالیت های ساخت و ساز در مقابل چینی ها موقعیت خود را در Galwan. با این حال هند را تکمیل کرده است یک بزرگراه اصلی در حدود 6 کیلومتری که متصل Durbuk در جنوب با Daulat التماس Oldie در شمال. اعتقاد بر این است که ساخت این جاده را قادر می سازد که هند نیروهای خود را برای دوباره پر کردن و تقویت مواضع خود در منطقه یک ماده از نگرانی برای نیروهای چینی. دهلی نو به نوبه خود بارها اعلام کرده است که زیرساخت های ساخت و ساز در شرق لاداخ نمی خواهد مانع تحت هیچ شرایطی.

در روز دوشنبه در سطح بالا در مذاکرات برگزار شده توسط سپهبد با رتبه افسران در Moldo (یک موضع) در نزدیکی Chushul هند و چین تصمیم به شروع روند مشارکت در همه بخش های این لاک که در آن هر دو طرف تفاوت دارند. در حالی که این مذاکرات برگزار شد در صمیمی شیوه هر دو طرف هنوز برای آغاز فرایند از لحاظ جسمی در حال حرکت نیروهای خود را به عقب به ساخت اعتماد متقابل.

هند رهبری نظامی است که به دنبال در روند مذاکرات با خوشبینی محتاطانه اگرچه باور است که وجود دارد بعید است که هر گونه راه حل های فوری با توجه به وسعت ارضی تفاوت سراسر Ladakh. چینی رسوخ گزارش شد در ماه آوریل به بعد در انگشتان منطقه در بانک ها از Pangong دریاچه چشمه های آب گرم منطقه (نزدیک به ارتش پست در Gogra) این Galwan دره و Depsang دشت بیشتر به شمال.

وجود دارد یک بحث به تازگی بیش از نخست وزیر نارندرا نظر در یک نشست روز جمعه که “نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هیچ یک از پست های ما اسیر”.

دولت ادعا “بازیگوش تفسیر کلمات خود را” روشن در بیانیه ای اعلام کرد: “نخست وزیر مشاهدات بود که هیچ چینی حضور در کنار ما از لاک مربوط به وضعیت به عنوان یک نتیجه از شجاعت نیروهای مسلح ما. فداکاریهای سربازان 16 بیهار هنگ خنثی تلاش از طرف چینی برای احداث سازه ها و همچنین پاک اقدام به تجاوز در این نقطه از لاک در آن روز.”

همچنین گفت: “آنچه که در سرزمین های هندی است روشن از نقشه هند است. این دولت است که به شدت و قاطعانه متعهد به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de