“چين در زمان قبل از عبادت اقدام” وزیر امور خارجه چین می گوید

'Chinese Side Took Pre-Meditated Action,' Foreign Minister Tells China

وزیر امور خارجه S Jaishankar تا به حال یک مکالمه تلفنی امروز با همتای چینی.

دهلی نو: چینی سربازان در زمان “قبل از عبادت و برنامه ریزی شده عمل” که به طور مستقیم مسئول روز دوشنبه برخورد در Ladakh را Galwan دره که در آن 20 سربازان هندی درگذشت, وزیر امور خارجه S Jaishankar خود گفت چین همتای وانگ یی در یک مکالمه تلفنی امروز برای اولین بار پس از عظیم تنش در مرز خصومت. وزیر امور خارجه تاکید کرد که توسعه بی سابقه ای “خواهد شد که تاثیر جدی در روابط دو جانبه” و چین تا به حال به ارزيابي اعمال خود و حرکات اصلاحی گام. هر دو خادمان ملت توجه داشته باشید از د-افزایش تنش کرد و گفت “نه طرف خواهد به هر گونه اقدام به تشدید مسائل و در عوض اطمینان از صلح و آرامش طبق موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل.”

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. وزیر امور خارجه S Jaishankar همچنین گفت: teh چینی وزیر که دو طرف باید چوب به این درک رسیده توسط فرماندهان ارشد در ژوئن 6 و همچنین موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل.

  2. وزیر امور خارجه چین وانگ یی مقامات هند به “شدت مجازات کسانی که مسئول جنگ و کنترل خود را در خط مقدم نیروهای” گزارش آژانس خبری تابناک — بیانیه ای که نشان دهنده چین اعلام کرده که سربازان هندی عبور به خاک چینی, نقض تفاهم بین دو کشور است.

  3. در یک بیانیه جدید در اوایل امروز چین گفت: می خواستم برای جلوگیری از درگیری و هند باید “به شدت مهار خط مقدم نیروهای نظامی و نه به طور غیر قانونی از مرز عبور نمی را تحریک آمیز حرکات را هر یک جانبه اقدامات است که پیچیده مرز وضعیت”.

  4. هند مقصر درگیری در “تلاش توسط طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد” rebutting چین ادعا می کند. در این بیانیه ساخته شده در اواخر شنبه شب هند نیز گفت: از آن باقی مانده متعهد به صلح در مرز با چین و همیشه عمل در آن طرف خط کنترل واقعی.

  5. نخست وزیر مودی در دیدار با رئیس وزرای گفت: قربانی از سربازان را نمی خواهد بیهوده است. در یک پیام قوی به چین او افزود: “هیچ کس نباید در هیچ شک. هند می خواهد صلح اما هنگامی که برانگیخت آن است که قادر به دادن اتصالات پاسخ بايد آن را در هر موقعیتی”.

  6. برخورد صورت گرفت که دوشنبه شب به عنوان یک گشت حزب سعی در حذف یک چادر در Ladakh یخی Galwan دره واقع حدود 50000 فوت بالاتر از سطح دریا. مبارزه آغاز شده و پس از چینی ها سربازان را هدف قرار سرهنگ BL Santosh ببو بود که فرمانده گشت ، هر دو طرف مسلح بودند با باتوم و میله با ناخن. چند سرباز سقوط به رودخانه در طول برخورد.

  7. ارتش منابع گفته اند NDTV که حدود 45 سرباز ارتش کشته و یا زخمی در تشدید تنش در مرز — برای اولین بار در نزدیک به پنج دهه است. .

  8. امروز صورت گرفت ساعت پس از یک سخنگو گفت که دو طرف “ادامه خواهد داد برای حل این مسئله از طریق گفت و گو و مذاکرات”. “ما البته نمی خواهید برای دیدن بیشتر درگیری” سخنگوی گفت.

  9. از چهره با چین آغاز شده و در ماه مه از آن شده است که فرماندهان محلی که در تلاش برای حل و فصل این موضوع در سطح زمین است.

  10. ساعت مودی به نام یک حزب مجازی جلسه روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت در هند و چین مرز. رئیس جمهور از احزاب سیاسی مختلف خواهد شد شرکت در جلسه در ساعت 5 بعد از ظهر نخست وزیر ترکیه گفت: این صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im