چینی, ثبت بزرگ نماد نقشه بر روی سرزمین مورد مناقشه در Pangong

Chinese Inscribe Huge Symbol, Map Onto Disputed Territory In Pangong

کتیبه ای از ” چین “و نقشه بین انگشت 4′ و ‘انگشت 5’.

دهلی نو:

در یک ادعای بحث برانگیز خاک چینی نیروها در رقابت انگشتان منطقه لاداخ را Pangong دریاچه محاط عظیم ماندارین نماد و نقشه چین بر روی زمین آنها را اشغال کند.

کتیبه واقع بین انگشت 4′ و ‘انگشت 5’ اندازه گیری حدود 81 متر طول و 25 متر عرض و به اندازه کافی بزرگ هستند به وضوح خال خال با عبور از تصاویر ماهواره. در اوایل این هفته وانگ Hajiang کلی فرمانده نیروهای چینی در تبت شد عکس, repainting شخصیت ” چین ” در یک موقعیت مرزی همراه هند و چین مرز است.

‘انگشتان’ در منطقه اشاره به اسپرز که گسترش به بانک ها از ارتفاع بالا Pangong دریاچه. هند معتقد است این حق گشت از انگشت 1′ به ‘انگشت 8′ در حالی که چین معتقد است که این حقوق به گشت از انگشت 8’ به ‘انگشت 4′. در حال حاضر انگشت 4′ است که مرز بین دو طرف پس از درگیری های خشونت آمیز بین سربازان هر دو طرف در ماه مه که در آن ده ها تن از سربازان هندی بودند مورد حمله با سلاح های مانند باطوم پیچیده شده با سیم خاردار. چینی نیروهای مستقر در تعداد قابل توجهی در انگشت 4′ دیگر اجازه سربازان هندی از گشت زنی در جهت انگشت 8’.

tb6b2m8o

هند-چین: این Pangong دریاچه رو کردن سایت.

تصاویر به دست آورد NDTV از سیاره آزمایشگاه نشان می دهد که عظیم تحکیم نیروهای چینی در منطقه که در آن سربازان هندی در حال متوقف شدن از گشت زنی پس از درگیری های خشونت آمیز در ماه مه که در آن ده ها تن از سربازان هندی بر این باور هستند که مجروح شده اند.

حداقل 186 پیش ساخته کلبه پناهگاه و چادر از اندازه های مختلف قابل مشاهده در تصاویر جدید با چینی ها اشغال مناطق نه فقط همراه بانک از دریاچه اما 8 کیلومتر در امتداد یک خط الراس خط که به گسترش قلمرو چینی. یک اسکله با دو چینی سریع رهگیر سادگی قابل مشاهده است در نزدیکی ‘انگشت 5’. معناداری وجود دارد چینی فعالیت های ساخت و ساز قابل مشاهده در امتداد انگشت 4′ هر چند هیچ مدرکی از چینی ها در حال حرکت به سمت هند موقعیت بین انگشت 1′ و ‘انگشت 3’.

v3qffgu

حداقل 186 چینی پیش ساخته کلبه پناهگاه و چادر قابل مشاهده بین انگشت 4′ و ‘انگشت 6’.

روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا مودی به طور غیر مستقیم اشاره به تجاوز در منطقه به طور مستقیم و بدون نامگذاری پکن. “کسانی که بازیگران یک چشم بد در خاک هند در Ladakh کردم خور پاسخ. هند افتخارات روح دوستی. او همچنین قادر به دادن پاسخ مناسب به هر دشمن بدون shying دور.” در ژوئن 27, Vikram میستری هند سفیر ایران در پکن گفت: “در این قطعنامه این مسئله کاملا مستقیم رو به جلو از چشم انداز ما است. طرف چینی باید برای جلوگیری از ایجاد انسداد و موانع در حالت عادی گشت الگوهای از نیروهای نظامی است.”

درگیری بین هند و چین سربازان در منطقه شده اند نه غیر معمول اما هرگز با خشونت شاهد این سال است. در گذشته چینی و هندی سربازان را به انجام یک بنر مته اگر آنها در سراسر هر یک از دیگر. این امر شامل بالا بردن آگهی ردی ادعای خود به این منطقه قبل از هر دو طرف خواهد متقابلا خلاص و حرکت به دور. این ووهان اجلاس بین هند و چین در ماه آوریل سال 2018 به معنای تقویت یک راه حل صلح آمیز برای درگیری بین سربازان هر دو طرف است. این به معنای بر اساس “اصل متقابل و برابر امنیت و تقویت ترتیبات نهادی موجود و به اشتراک گذاری اطلاعات مکانیزم برای جلوگیری از حوادث در مناطق مرزی.”

pa8bh9b

دو سریع رهگیر سادگی قابل رویت در یک اسکله در نزدیکی ‘انگشت 5′ و گسترده فعالیت های ساخت و ساز در انگشت 4’.

به عنوان هند و چین انجام دور سوم نظامی ایران در Chushul در Ladakh امروز در سطح ستوان ژنرال به نظر می رسد روشن است که روح ووهان جایگزین شده است با یک کاملا متفاوت در لاداخ هند که در آن تا به حال برای مقابله با چندین چینی رسوخ در سراسر مناقشه خط کنترل واقعی در منطقه است. ژنرال به دنبال کار کردن روش های متقابل مشارکت در زمین اما پیشرفت خواهد بود مشروط بر چین موافقت خود را برای بازگشت به موقعیت قبل از اینکه تنش در منطقه شروع به ساخت در ماه آوریل است. با توجه به وسعت گسترده چینی ساخت در منطقه استقرار سلاح های سنگین و فعالیت های ساخت و ساز در مناطق مورد مناقشه دهلی نو نشده رد امکان از یک تابستان طولانی پیش رو است.

هند نیروهای مسلح باید به طور فعال در مقابله با چینی رسوخ در Ladakh با یک نیروی عظیم استقرار. NDTV است گزارش هر گونه جزئیات در طبیعت از هند ساخت در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de