“چینی بودجه در ساعت مراقبت”: کنگره بازدید پس از بی جی پی یورش

'Chinese Funds In PM CARES': Congress Hits Back After BJP Onslaught

ساعت مودی دریافت کرده Rs 9,678 کرور در ساعت مراقبت صندوق به عنوان در مارس 20, کنگره گفت: (فایل)

دهلی نو:

کنگره را متهم کرد که از پذیرش چینی بودجه برای راجیو گاندی بنیاد امروز آمار در نوع و گفت: کمک های مالی از شرکت های چینی باید ریخت PM مراقبت صندوق نیز می باشد. متهم نخست وزیر نارندرا از داشتن یک “نقطه نرم” برای چین این حزب گفت: صدها کرور بوده است funnelled به PM مراقبت از شناخته شده شرکت های چینی از جمله Xiaomi Lenovo و Huawei و اضافه کرد که آن را “بیشتر نگران کننده و هشدار دهنده برای امنیت ملی”.

BJP است گفت: هر چیزی در تاریخ ثبت نشده است. پارتی, منابع, اما, گفت, NDTV, “کمک مالی به PM مراقبت صندوق COVID-19 همان است که کمک های مالی برای یک سازمان خصوصی مانند راجیو گاندی پایه و اساس کنترل شده توسط سونیا گاندی و خانواده اش.”

در بیانیه امروز کنگره سخنگوی Abhishek Singhvi گفت: “گزارش ها نشان می دهد که در مارس 20, 2020 PM مودی دریافت کرده Rs 9,678 کرور در بحث صندوق. تکان دهنده بخشی است که هر چند چینی نیروهای ستم کرده به سرزمین ما, نخست وزیر دریافت پول در صندوق از شرکت های چینی”.

آقای Singhvi نیز ذکر شده هشت سوال او گفت: نخست وزیر باید پاسخ دهد.

“اتحاد PM دریافت Rs 7 کرور از این بحث شرکت HUAWEI? آیا HUAWEI دارای یک ارتباط مستقیم با مردم و ارتش آزادیبخش چین ؟ این شرکت چینی داشتن Tik Tok تسهیل اهدای تومان 30 کرور به بحث PM مراقبت صندوق ؟ اتحاد Paytm است که 38% چینی مالکیت داده شده 100 کرور در بحث صندوق ؟ اتحاد XIAOMI شرکت چینی متعهد تومان 15 کرور به بحث صندوق ؟ این شرکت چینی OPPO اهدا تومان 1 کرور به این بحث صندوق ؟ کردند.”

در بیانیه اخیر Xiaomi است گفت: این امر کمک Rs 10 هسته ای به نخست وزیر صندوق امداد و وزیر ارشد بودجه امداد در سراسر متحده به نبرد coronavirus. Oppo گفت: این کمک Rs 1 کرور “در مجموع نسبت به نخست وزیر ملی صندوق امداد و اوتار پرادش وزیر ارشد پریشانی صندوق امداد. وان پلاس نیز یک تعهد عمومی به کمک Rs 1 کرور.

کنگره همچنین ادعا شده که این ساعت مراقبت صندوق اجرا مانند یک “به ظاهر شخصی” صندوق نخست وزیر است که حتی در معرض حسابرسی توسط هر مقام دولتی یا حق دسترسی به اطلاعات عمل می کنند.

“همه در همه صندوق به نظر می رسد تنها اجرا شده توسط نخست وزیر در یک مات و مد راز با صفر شفافیت و صفر مسئوليت” اتهام حزب بود که متهم به دریافت پول از سفارت جمهوری خلق چین در سال 2005-2006.

“آیا پس از آن دولت UPA گرفتن رشوه از چین ؟ درست است که پس از مصرف این کمک مالی این بنیاد توصیه می شود یک توافقنامه تجارت آزاد با چین بود که به شدت کج به نفع چینی” قانون وزیر راوی شانکار پراساد گفت: در اوایل این هفته میان کنگره اتهامات دولت “تسلیم شدن” سرزمین های هندی در Ladakh به چینی ها.

این جنگ سیاسی بین کنگره و بی جی پی بوده است تلخ پس از درگیری از 15 ژوئن است که در آن 20 سربازان هندی کشته شده اند در عمل در Ladakh را Galwan دره. هر حزب را متهم دیگر بودن نرم در چینی.

در حالی که بی جی پی را متهم به کنگره بازی را به دست چین و پاکستان با خود را “تسلیم” بیانیه کنگره اشاره کرده است به نخست وزیری در بیانیه ای در یک مهمانی ملاقات در اوایل این ماه-که در آن او گفت: چین دستگیر نشده هر سرزمین های هندی و یا عبور از مرز-و گفت: این مبلغ به یک, پاک, دخترک به چینی ها. دفتر نخست وزیر را رد کرده است کنگره ادعا می کند به عنوان “بازیگوش تفسیر” از ساعت مودی نظرات.

کنگره پیشتر اتهامات علیه PM مودی یکپارچگی شخصی دیده می شد کاهش یافته است ،

رهبران در درون حزب بود اعتراف کرد که راهول گاندی “Chowkidar چور Hain” (نگهبان دزد) کمپین — ادعا بی نظمی در هواپيمايی هواپیماهای جنگنده معامله — تا به حال کمک به کنگره نابودی در سال گذشته انتخابات عمومی.

پس از انتخابات راهول گاندی تا به حال پا را از این پست و حزب کمونیستی است. در حالی که مادرش سونیا گاندی قرار داده شده است به عنوان حزب رییس جمهور موقت شده است گمانه زنی ها در مورد بازگشت آقای گاندی را به کمر حزب دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im