چینی بودجه برای راجیو گاندی بنیاد: BJP آخرین حمله سیاسی

Chinese Funds For Rajiv Gandhi Foundation: BJP's Latest Political Attack

BJP را متهم راجیو گاندی بنیاد دریافت کمک های مالی از سفارت چین در هند.

دهلی نو:

به عنوان کنگره اتهام از دولت “تسلیم شدن” هند به چین به شدت بی جی پی ضربه بازگشت با قوی سیاسی اتهام — که چینی بودجه کنگره است. بی جی پی را متهم به راجیو گاندی بنیاد دریافت کمک های مالی از سفارت چین در هند. این حزب مدعی است که این کمک های مالی ساخته شد در 2005-06.

کنگره رئیس سونیا گاندی است رئیس RGF و هیئت مدیره خود را به دکتر مانموهان سینگ راهول گاندی P چیدمبرم و پریانکا گاندی.

بی جی پی ادعایی که با توجه به گزارش سالانه از 2005-06 به راجیو گاندی بنیاد دریافت کمک مالی از سفارت جمهوری خلق چین است. اهدا شد در این لیست گنجانده از کل اهداکنندگان.

“آیا پس از آن دولت UPA گرفتن رشوه از چین ؟ درست است که پس از مصرف این کمک مالی این بنیاد توصیه می شود یک توافقنامه تجارت آزاد با چین بود که به شدت کج به نفع چینی” قانون وزیر راوی شانکار پراساد گفت.

آقای پراساد نیز متهم سپس دولت UPA از ذکر این کمک مالی در هر نقطه از سوابق دولت. “کنگره باید پاسخ دهد که اگر آنها در زمان پول از سفارت چین چگونه بود این پول را به استفاده از?” او گفت:.

بی جی پی نیز هدف قرار گاندی خانواده در هفته گذشته برای دیدار با مقامات چینی و “داشتن یک راز پیمان”. این حزب با اشاره به یک تصویر است که نشان داد راهول گاندی و سونیا گاندی در یک نشست با مقامات سفارت در سال 2008.

قابل توجه است که در حالی که در مخالفت بین 2004-2014 بسیاری از رهبران از BJP بیش از حد در دیدار با اعضای حزب کمونیست چین است. یک جلسه رسمی میان رئیس حزب رئیس جمهور Rajnath Singh و یک هیئت از ک گرفته بود و حتی در BJP ستاد در سال 2007.

کنگره گزارشی در این اتهامات و آنها را به نام یک تاکتیک انحرافی.

این حزب گفت: کمک مالی به آن اشاره شده بود انجام شده به صورت شفاف و با تمام جزئیات ذکر شده در این وب سایت. این نیز بخشی از گزارش سالانه این بنیاد است. این کنگره گفت: دولت پایه مانند Vivekanand بنیاد نیز دریافت کمک های مالی از منابع مختلف – این بدان معنا نیست که آنها ضد ملی است.

بی جی پی در حال حاضر متهم به کنگره در عوض و خواسته آنها را پاک کردن. در بیانیه این حزب به سوالات زیر پرسیده شد:

“وقت آن است که حزب کنگره می آید تمیز در تفاهمنامه آن با CCP. افشای کامل از روابط خود با CCP و در محتویات تفاهمنامه ضروری است برای بهره از هند به عنوان کنگره حزب بزرگترین حزب مخالف در هند با دولت های خود و یا در داد در چند متحده است. جالب هند کسری تجاری با چین شروع به بادکنک. به طور کلی کسری تجاری با چین افزایش 33 بار من.e از 1.1 میلیارد دلار در 2003-04 به $36.2 میلیارد دلار در 2013-14 تحت UPA.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>