شهر چینی پیشنهاد دائمی سلامت ردیابی با نمره بر اساس نوشیدن و ورزش عادت

یک زن چینی را نشان می دهد محلی بهداشت QR کد از پکن شهرداری به یک گارد امنیتی او به عنوان کنترل درجه حرارت خود را قبل از ورود به یک مرکز خرید در طول تعطیلات در 3 مه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

یک شهر چینی پرده برداری کرده است طرح را به طور دائم پیگیری سلامت فرد را از طریق یک برنامه است که به آنها نمره بر اساس عواملی مانند الکل چقدر آنها نوشید و میزان خواب آنها کردم.

سیستم ردیابی را از طریق دیجیتال بارکد در یک فرد گوشی های. این به اصطلاح کدهای QR محبوب شد در اوج چین شیوع کروناویروس. آنها هنوز هم استفاده می شود — به میزان کمتر از قبل برای تعیین اینکه آیا یک فرد می تواند وارد یک ساختمان یا حمل و نقل عمومی.

برخی از بارکد نرم افزار کار بر روی یک سیستم نور ترافیک جایی که قرمز به معنی یک فرد خطر ابتلا به سلامت و سبز به معنای آنها قادر به ورود به یک ساختمان ، برخی از این بارکد بر روی یک فرد در سفر تاریخ است. اگر یک نفر رفت به یک منطقه در معرض خطر بالا از چین که در کد ممکن است تغییر رنگ. دیگران بودند بر مردم خود اعلام وضعیت سلامت خود را که آیا آنها تا به حال هیچ نشانه و جایی که آنها سفر کرد.

در حالی که این دیده می شد به عنوان راهی برای مقابله با شیوع کروناویروس Hangzhou شهر جنوب غربی شانگهای و خانه به فن آوری های غول پیکر Alibaba است پیشنهاد دائمی نسخه از سیستم بارکد.

دولت ها جمع آوری شده است اطلاعات بیشتر در جهانی همه گیر برای کمک به مبارزه با ویروس. اما این نگرانی در مورد افزایش نظارت مداوم حتی پس از coronavirus تحت کنترل در آورده است.

در Hangzhou, طرح های پیشنهادی دولت را شامل دادن یک فرد سلامت نمره. این خواهد بود که بر اساس عوامل مختلف از جمله پزشکی الکترونیکی ثبت نتایج معاینات فیزیکی و انتخاب شیوه زندگی. در یک تصویر از بارکد مبتنی بر سیستم سلامتی فرد نمره دیده می شود پایین می رویم چرا که آنها مصرف الکل و سیگار دودی. در ضمن یک مقدار خوبی از خواب به علاوه ورزش را افزایش می دهد یک فرد نمره.

معلوم نیست چگونه دولت خواهد جمع آوری چنین اطلاعات و یا اینکه این برنامه را به ثمر می آیند.

سلامت کد که Hangzhou ساکنان در حال حاضر با استفاده از مربوط به کروناویروس اجرا از طریق Alipay های پرداخت تلفن همراه پلت فرم متعلق به راهنمایی های وابسته مورچه مالی.

وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه های جدید این شرکت گفت: CNBC آن “نه تماس شده توسط هر حزب با توجه به این پروژه است.” یک سخنگوی تصریح کرد که حفاظت از حریم خصوصی کاربران است “سخت مورد نیاز برای همه شخص ثالث ارائه دهندگان خدمات بر روی پلت فرم ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im