چین Tencent در حال حاضر بزرگتر از Facebook پس از اضافه کردن حدود 200 میلیارد دلار به ارزش آن در این سال

Tencent لوگو دیده می شود نمایش داده شده در گوشی های هوشمند است.عمر مارکز | SOPA تصاویر.| LightRocket | گتی ایم

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

Tencent لوگو دیده می شود نمایش داده شده در گوشی های هوشمند است.

عمر مارکز | SOPA تصاویر.| LightRocket | گتی ایماژ

Tencent به بازار سرمایه پیشی گرفته Facebook را پس از یک تظاهرات در شرکت چینی سهام این سال است.

ارزش کل داد و ستد عمومی سهام چینی بازی ها و رسانه های اجتماعی غول پیکر بود در 5.15 تریلیون دلار هنگ کنگ دلار ($664.50 میلیارد دلار) در حدود 3:07 بعد از ظهر به وقت سنگاپور. در ضمن Facebook بازار کلاه بالغ بر $656.15 میلیارد دلار که از روز سه شنبه نزدیک است.

Tencent به آن شناخته شده است محبوب, بازی موبایل, اما همچنین برای اجرای WeChat — چین محبوب ترین برنامه پیام رسانی با بیش از یک میلیارد کاربر. WeChat یک رسانه های اجتماعی از ویژگی های به نام لحظه ها که در آن کاربران می توانند پست, تصاویر, فیلم ها و لینک. و Tencent باعث می شود پول از تبلیغات از طریق لحظات.

این شرکت نیز اجرا می شود یک سرویس پیام های فوری به نام QQ. درآمد از شبکه های اجتماعی حساب برای حدود 23 درصد از Tencent به طور کلی فروش.

Tencent سهام بسیج حدود 43 درصد در سال به, تاریخ, در مقایسه با بیش از 12 درصد برای Facebook. که رالی اضافه شده است در اطراف 1.56 تریلیون دلار هنگ کنگ دلار ($201.44 میلیارد دلار) به Tencent به ارزش.

چینی غول بهره مند است از کاربران در خانه ماندن در بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس در چین در اوایل سال جاری به عنوان بسیاری از کسانی که در خانه گیر کرده صرف زمان در آن بازی ها و برنامه های.

Facebook دیدم که سهام آن آمار یک رکورد $250.15 در اوایل این ماه دیده است قیمت سهم آن غوطه میان کاهش اخیر در فن آوری سهام و به عنوان قانونی نظارت بر شرکت های شبکه های اجتماعی را افزایش می دهد. Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل ظاهر می شود عملا در مقابل خانه آنتی تراست کمیته فرعی در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک پروب توسط قانونگذاران به قدرت ایالات متحده غول فن آوری از جمله گوگل و آمازون و اپل.

این اولین بار نیست که Tencent بازار کلاه پیشی گرفته Facebook است. این اتفاق افتاد در اواخر سال 2017 و چند بار به طور خلاصه در سال 2018 است. اما در 2019, Facebook ماند جلوتر از Tencent برای تمام سال با توجه به داده ها از شاخص S&P در بازار جهانی هوش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب