هنگ کنگ اجرایی کری لام در مراسم افتتاحیه اجلاس کنگره خلق ملی (NPC) در تالار بزرگ مردم در پکن در 22 مه سال 2020 است.

لئو Ramirez | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دولت آمریکا احتمال اعمال تحریم بر چین اگر پکن پیاده سازی امنیت ملی قانون است که آن را بیشتر کنترل خودمختار هنگ کنگ, کاخ سفید, مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت:.

پیش نویس قانون نشان دهنده تصاحب هنگ کنگ اوبراین گفت و به عنوان یک نتیجه, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به احتمال زیاد قادر به گواهی است که این شهر حفظ “درجه بالایی” از استقلال است. این امر در نتیجه اعمال تحریم ها علیه چین تحت هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل 2019, اوبراین گفت.

Pompeo در حال حاضر به نام پیشنهاد یک “ناقوس مرگ” برای هنگ کنگ استقلال. اوبراین هشدار داد که دلار هنگ کنگ می تواند از دست دادن این وضعیت به عنوان یک مرکز عمده ای برای امور مالی جهانی است.

“این سخت است برای دیدن چگونه هنگ کنگ می تواند باقی می ماند مالی آسیا مرکز که آن را تبدیل به اگر چین طول می کشد بیش از” اوبراین گفت: NBC چاک تاد در “دیدار با مطبوعات است.” او گفت: خدمات مالی در ابتدا به هنگ کنگ و از آنجا که حکومت قانون است که آزادی سرمایه گذاری و یک سیستم سرمایه داری.

“اگر همه آن چیزهایی که دور و من مطمئن هستم که چگونه جامعه مالی باقی می ماند وجود دارد. …آنها در حال رفتن به ماندن در هنگ کنگ به سلطه با جمهوری خلق چین و حزب کمونیست.”

قانون اعلام شد در طول جلسه سالانه چین در مجلس ملی. جلسه شده بود با تاخیر برای ماه طول coronavirus بیماری همه گیر. هنگ کنگ مواجه شده ماه در برابر خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی قبل از همه گیر به طور موثر بسته چین پایین است.

هنگ کنگ شده است اداره تحت “یک کشور دو سیستم” اصل پس از این مستعمره سابق بریتانیا بود و بازگشت به قانون در سال 1997. این سیستم به هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال و یک درجه بیشتر از آزادی برای منطقه ویژه اداری از بقیه از چین است.

تصمیم گیری در پیش نویس “ایجاد و بهبود سیستم قانونی و اجرای ساز و کارهای” هنگ هنگ بود و فرستاده شده به چین پارلمان جمعه با توجه به دولت خبرگزاری تابناک. یک سند توضیح این تصمیم گفت: “یک کشور دو سیستم اصل “به دست آورد موفقیت بی سابقه در هنگ کنگ” اما “به طور فزاینده ای قابل توجه امنیت ملی خطرات” در شهر “را تبدیل به یک برجسته مشکل” با توجه به انتخاب.

این سند می گوید فعالیت های “باید به طور جدی به چالش کشیده پایین خط از “یک کشور و دو سیستم’ اصل صدمه حاکمیت قانون و تهدید حاکمیت ملی و امنیت و توسعه منافع” با توجه به انتخاب.

حرکت از چین تحریک قوی از مخالفان طرفدار دموکراسی فعالان و سیاستمداران است. هزاران نفر از معترضان نشان داد برای اولین بار پس از مقدمه ای از قوانین امنیت ملی در روز یکشنبه. پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت.

نزدیک به 200 چهره های سیاسی از انگلستان و اروپا و استرالیا و آمریکای شمالی و آسیا را محکوم کرد در بیانیه مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو