چین راه اندازی نهایی آن ماهواره برای تکمیل آن رقیب به ما متعلق به سیستم GPS

یک ناوبری ماهواره ای Beidou بود با موفقیت راه اندازی شده توسط a long March 3b حامل موشک از سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز در جنوب غربی استان سیچوان چین در نوامبر 5, 2019.

Costfoto | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

چین آخرین ارسال ماهواره به فضا در روز سه شنبه برای تکمیل آن سیستم ناوبری جهانی است که کمک خواهد کرد که جداسازی آن فناوری آمریکا در این منطقه است.

شبکه شناخته شده به عنوان Beidou است که در این نسخهها کار برای بیش از دو دهه است که یک گام مهم برای چین فضا و فناوری جاه طلبی.

Beidou یک رقیب به دولت ایالات متحده متعلق به سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) است که به طور گسترده ای استفاده می شود در سراسر جهان.

کارشناسان قبلا گفته CNBC که Beidou کمک خواهد کرد که چین نظامی اقامت آنلاین در مورد جنگ با آمریکا اما راه اندازی نیز بخشی از پکن فشار برای افزایش آن تاثیر فن آوری در سطح جهانی.

راه اندازی نهایی ماهواره ای که پخش شد در وزارت امور خارجه-رسانه های کانال CGTN شد یک موفقیت تلقی می شود در 10.15 صبح پکن زمان.

این دومین تلاش برای تکمیل ناوبری, شبکه پس از یک قبلا اندازی برنامه ریزی شده بود به تعویق افتاد و با توجه به “مسائل فنی” با توجه به Beidou وب سایت رسمی.

برنامه ای برای چین سیستم خود را شکل گرفت در اواخر 1990s و اولین نسخه از Beidou بود در سرویس 2000 ارائه پوشش های ماهواره ای و خدمات مبتنی بر به چین است.

دوم تکرار شد و در سال 2012 تکمیل و ارائه خدمات به منطقه آسیا و اقیانوس آرام. این نسخه سوم است که در حال حاضر تکمیل شده و متشکل از 30 ماهواره خواهد شد معنی Beidou شبکه در حال حاضر دارای پوشش جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im