چین تصمیم می گیرد برای تنظیم یک هدف تولید ناخالص داخلی برای سال 2020 به عنوان coronavirus مورد اقتصاد

نخست وزیر چین لی کچیانگ.

میشل Tantussi | گتی ایماژ

پکن — چین ساخته نادر تصمیم به تنظیم یک هدف برای رشد اقتصادی خود را برای سال 2020 با توجه به عدم قطعیت در مورد تاثیر coronavirus.

“من می خواهم به اشاره است که ما مجموعه ای از یک هدف خاص برای رشد اقتصادی در این سال” لی کچیانگ نخست وزیر چین گفت: در یک زبان متن گزارش کار تحویل در روز جمعه.

“دلیل این است که کشور ما خواهد شد برخی از عوامل است که دشوار است برای پیش بینی در توسعه آن با توجه به عدم اطمینان در مورد Covid-19 همه گیر و جهانی اقتصادی و تجارت و محیط زیست” لی گفت.

این سخنان بخشی از چین سالانه مجلس جلسه بود که با تاخیر حدود دو ماه این سال با توجه به شیوع کروناویروس آغاز شد که چین در سال گذشته و پس از گسترش در سطح جهان است.

به عنوان یک نتیجه, برخی از تحلیلگران انتظار می رود پیش از این گزارش که لی ممکن است سهم تولید ناخالص داخلی یک هدف برای یک بازه زمانی دیگر بیش از 2020 خود را. در سال گذشته تولید ناخالص داخلی گسترش 6.1% فقط ساخت رسمی هدف طیف وسیعی از 6 درصد به 6.5 درصد است.

اقتصاد چین قرارداد با 6.8 درصد در سه ماهه اول, در حالی که نرخ بیکاری مانده است در نزدیکی نقاط اوج تاریخی. اگر چه داده ها نشان داده اند برخی از بهبود در آوریل مقامات عموم پخش نگرانی در مورد کشیدن بر رشد از coronavirus’ گسترش در خارج از کشور.

اقتصاددانان کاهش پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی رسمی — یک شکل است که بسیاری از اقتصاددانان اغلب شک. در اواخر ماه مارس پکن-چین بر اساس بین المللی سرمایه شرکت (CICC) به ویژه کاهش رشد واقعی تولید ناخالص داخلی برآورد 2.6% از 6.1% قبلا.

اشتغال همچنان اولویت

در حالی که چین را تنظیم یک هدف تولید ناخالص داخلی برای سال, مقامات هنوز گذاشته برخی از شماره های خاص برای موارد مانند اشتغال و تورم است.

لی تاکید کرد که اطمینان مردم را شغل باقی خواهد ماند یک اولویت به آن در سال گذشته بود. پکن را هدف نرخ بیکاری 6 درصد به عنوان اندازه گیری توسط این مقام شهری بررسی Li گفت.

که از سال گذشته هدف از 5.5 درصد. تعداد مشاغل جدید وعده داده شده “بیش از 9 میلیون دلار” بود که کمتر از 11 میلیون و هدفمند سال گذشته است.

شاخص قیمت مصرف کننده هدف در حدود 3.5 درصد.

Covid-19 پدید آمده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و کشته شدن بیش از 4,600 مردم در کشور است. شیوع است و پس از تبدیل شدن به جهانی همه گیر آلوده کردن بیش از 5 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 330,000 مردم در سراسر جهان است.

جهان و دومین اقتصاد شده است برای اولین بار تحمیل و از ظهور دولت مستندات در کسب و کار و گردهمایی های اجتماعی. شیوع بیماری متوقف شده در داخل کشور در اوایل ماه مارس و در پایان آوریل در بسیاری از کسب و کار است که جان سالم به در این مستند تا به حال از سر کار اگر چه نه لزوما در همان سطح از عملیات قبل از همه گیر.

در طول روز جمعه مراسم افتتاحیه کنگره خلق ملی, رهبران نیز انتظار می رود به غیر از اولویت های دولت این کشور در دفاع از بودجه و برنامه ریزی برای افزایش کسری مالی و صدور محلی بیشتر بدهی های دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im