چین اتهامات بازداشت دو کانادایی با اتهام جاسوسی

معترضان نگه داشتن عکس های کانادایی مایکل Spavor و مایکل Kovrig که بازداشت توسط چین, خارج, British Columbia دیوان عالی کشور در ونکوور در تاریخ 6 مارس 2019 به عنوان Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou به نظر می رسد در دادگاه.

Jason ردموند | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چینی دادستان گفت: در روز جمعه آنها را به اتهام دو بازداشت کانادایی به اتهام جاسوسی در یک مورد است که رانده شده دیپلماتیک گوه بین اتاوا و پکن است.

دیپلمات سابق مایکل Kovrig و تاجر مایکل Spavor دستگیر شدند در اواخر سال 2018 در وزارت امور خارجه اتهامات امنیتی به زودی پس از کانادا مقامات Huawei Technologies’ chief financial officer, Meng Wanzhou در ونکوور در ایالات متحده حکم.

چین بارها خواستار آزادی Meng و هشدار داده است در کانادا که در آن صورت می تواند عواقب برای کمک به ایالات متحده در Meng است.

در ماه دسامبر وزارت امور خارجه گفت: آن را به حال به پایان رسید, رسیدگی به دو کانادایی و این مورد شده است بیش از تبدیل به دادستان. Kovrig مورد است که به کار گرفته شده توسط دادستان در پکن و Spavor در شمال شرقی استان لیائونینگ.

اتهامات نشان دهنده مرحله بعدی در دادرسی قضایی در برابر جفت و ميانگين رسمی آزمایشی می توانید شروع.

کانادا به نام بازداشت “خودسرانه”. سفارت کانادا در پکن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز جمعه.

Spavor بود به اتهام جاسوسی در اسرار ملی و به طور غیر قانونی ارائه اسرار دولتی به اشخاص خارج از چین و در حالی که Kovrig بود به اتهام جاسوسی ملی اسرار و اطلاعات برای اشخاص خارج از چین با توجه به دو اعلامیه نوشته شده آنلاین توسط دادستان در روز جمعه.

در اوایل این ماه در چین فرستاده به کانادا Cong Peiwu گفت: دو بازداشت شده بودند “در سلامت خوب” اما کنسولی بازديد معلق شده بود با توجه به کروناویروس محدودیت.

حزب کمونیست را مرکزی سیاسی و امور حقوقی کمیسیون گفت: در سال گذشته که Kovrig است متهم به “سرقت و جاسوسی در حساس چینی اطلاعات و هوش است.”

آن گفت: Spavor ارائه Kovrig با هوش بدون دادن جزئیات.

Kovrig آثار برای گروه بین المللی بحران (ICG) یک سازمان غیر دولتی است که با تمرکز بر حل تعارض. ICG نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در روز جمعه.

ICG قبلا گفت که اتهامات علیه Kovrig هستند “مبهم و بی اساس.”

Spavor, 44, یک تاجر با روابط کره شمالی.

در حالی که چین هنوز در بازداشت هستند نه مربوط به Huawei Meng سابق دیپلمات ها و کارشناسان گفته اند که آنها در حال استفاده هستند فشار کانادا.

ماه گذشته Huawei Meng, دختر بنیانگذار مخابراتی غول از دست یک حقوقی پیشنهاد برای جلوگیری از استرداد به ایالات متحده به صورت تقلب در بانک اتهامات بی باک امید برای پایان دادن به بازداشت خانگی در ونکوور.

او به تازگی مطرح شده یک بحث جدید در کانادا دادگاه در تلاش برای مبارزه با استرداد اسناد دادگاه در روز دوشنبه منتشر شد نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de