چین اجازه می دهد تا محدود ما پرواز با وجود محدودیت در آن شرکت های هواپیمایی

China Allows Limited US Flights Despite Restrictions On Its Airlines

مسافران باید آزمایش COVID-19 محض ورود به چین است. (بازنمودی)

پکن چین:

چین روز پنجشنبه گفت: این امر اجازه می دهد تا خارجی شرکت های هواپیمایی در حال حاضر مسدود شده از عامل در کشور بیش از coronavirus نگرانی به سر محدود پروازهای بلند کردن عملا ممنوعیت ما حامل.

این حرکت توسط چین در سازمان هواپیمایی کشوری پس از واشنگتن دستور تعلیق از تمام پرواز با خطوط هوایی به داخل و خارج از آمریکا از ژوئن 16 در اقدامی تلافی جویانه در برابر پکن محدودیت های آمریکایی و خارجی حامل.

ردیف می افزاید: به رشد اصطکاک بین دو اقتصاد بزرگ در میان coronavirus بحران و در پی دو سال جنگ تجاری است که به طور کامل حل و فصل شود.

آخرین تف ریشه تا حدودی در سازمان هواپیمایی کشوری چین (CAAC) تصمیم به اعمال محدودیت برای خطوط هوایی خارجی بر اساس فعالیت های خود را از مارس 12.

اما ما حامل تا به حال تعلیق همه پروازهای آن تاریخ به دلیل بیماری همه گیر — به این معنی که کلاه خود را در صفر — در حالی که چینی حامل پرواز به آمریکا ادامه داد.

این CAAC در روز پنج شنبه گفت: تمام خطوط هوایی خارجی ذکر شده در مارس 12 برنامه در حال حاضر خواهد بود قادر به راه اندازی یک مسیر بین المللی به چین در هر هفته.

مسافران باید آزمایش COVID-19 محض ورود به چین است.

مسیرهای که مسافران همه تست منفی برای سه هفته متوالی خواهد بود و مجاز به کار اضافی پرواز در هر هفته.

و مسیرهای با پنج یا بیشتر مسافران تست مثبت خواهد بود به حالت تعلیق برای حداقل یک هفته برای هر دو داخلی و خارجی حامل CAAC گفت.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو