چین با هدف تکمیل خود سیستم GPS به پکن نظامی استقلال در مورد درگیری

یک ناوبری ماهواره ای Beidou بود با موفقیت راه اندازی شده توسط a long March 3b حامل موشک از سیچوآن ماهواره ای ر

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

یک ناوبری ماهواره ای Beidou بود با موفقیت راه اندازی شده توسط a long March 3b حامل موشک از سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز در جنوب غربی استان سیچوان چین در نوامبر 5, 2019.

Costfoto | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

چین در حال آماده سازی برای ارسال آخرین ماهواره به فضا حرکت خواهد کرد که تکمیل ناوبری جهانی شبکه و جداسازی کشور ایالات متحده آمریکا فناوری در این منطقه است.

این یک پیشرفت قابل توجه به دلیل آن را اطمینان از چین, سیستم های نظامی باقی خواهد ماند آنلاین در صورت درگیری با آمریکا, اما آن را نیز بخشی از پکن فشار برای افزایش آن فن آوری نفوذ در خارج از کشور, کارشناسان CNBC گفت.

چین شبکه شناخته شده به عنوان Beidou متشکل از 30 ماهواره است که کلید برای ناوبری و یا حتی پیام. آن را به یک رقیب برای دولت ایالات متحده متعلق به سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS).

"این (چینی) نظامی در حال حاضر دارای یک سیستم می تواند مستقل از ایالات متحده سیستم GPS" اندرو Dempster مدیر مرکز استرالیا برای فضای تحقیقات مهندسی گفت: CNBC.

ترس است که اگر وجود دارد پایدار درگیری بین ایالات متحده و چین — GPS و یا ماهواره ای ناوبری مبتنی بر سیستم می تواند از برش ،

"عمیق ترین تاثیر آن است که در حال حاضر مستقل است. آن (چین) در حال حاضر یک سیستم است که انعطاف پذیر است و می توان در دوران جنگ" کریستوفر نیومن استاد از فضای قانون و سیاست در Northumbria دانشگاه در انگلستان گفت: CNBC.

چین را به راه اندازی آخرین ماهواره ایرانی این هفته بود اما به تعویق افتاد به دلیل "مشکلات فنی" با توجه به Beidou وب سایت رسمی.

برنامه ای برای چین سیستم خود را شکل گرفت در اواخر 1990s و اولین نسخه از Beidou بود در سرویس 2000 ارائه پوشش های ماهواره ای و خدمات مبتنی بر به چین است.

دوم تکرار شد و در سال 2012 تکمیل و ارائه خدمات به منطقه آسیا و اقیانوس آرام. این نسخه سوم زمانی که به اتمام خواهد معنی Beidou پوشش جهانی.

نهایی تکمیل Beidou بخشی از چین جهانی فشار وقتی که می آید به فن آوری است.

"این Beidou شبکه حاکی از چین grand جاه طلبی در رابطه به سیاست خارجی است. آنها در حال گرفتن بیشتر از دیدگاه جهانی" نیومن گفت.

او گفت: Beidou مرتبط است به چین کمربند و جاده ابتکار — یک پروژه عظیم زیربنایی و سیاست خارجی طرح که لینک چند قاره از طریق راه آهن و جاده ها و مسیرهای حمل و نقل. به عنوان بخشی از آن بسیاری از کشورها را قرض مبالغ زیادی از پول از کشور چین, یک حرکت نیومن می گوید نشان می دهد که افزایش اتکای بر بدهی.

"تصور کنید در صورتی که تمدید فنی و GPS مربوط به اعتماد است. آن را فقط باعث افزایش نفوذ چین در سراسر" نیومن گفت.

کشورهایی مانند تایلند و پاکستان در حال حاضر با استفاده از سیستم Beidou برای استفاده های مختلف. بیش از نیمی از کشورهای جهان در حال استفاده از این شبکه ادعا کرد یانگ Changfeng رئیس طراح Beidou, با توجه به وزارت امور خارجه-حمایت رسانه ای همشهری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب