این “Zoombombing” روند هنوز قوی در زوم تصویری جلسات خدمات با وجود اقدامات امنیتی زوم قرار داده و در جای خود به آن را متوقف کند. به همین دلیل آن را به شما به عنوان یک میزبان و یا شرکت میزبان به طور فعال در مورد جلوگیری از Zoombomber آزار و اذیت و همچنین توقف آن را هر زمان که آن را ورقه از طریق ترک.

فقط در مورد شما به کسی که از دست رفته چه Zoomboming این است که وقتی کسی معمولا تصادفی ناپیدا مهمان وارد یک جلسه و مختل آن را با استفاده از نژادی تهمت, فیلم مستهجن, مبتذل, زبان, hate speech, گرافیک, تصاویر, وب سایت های نامناسب و… به خوبی شما تصویر را دریافت کنید.

مسئله اصلی است که اجازه دهید این عضو شورای نظارت مدت به مردم و ویدیو چت است که میزبان بسیاری را ایجاد محافظت نشده جلسات به طوری که هر کسی با این لینک و یا ملاقات با کد می تواند بپیوندید. گاهی کسی در این جلسه خواهد تصویر و به اشتراک گذاری خود را در پیشرفت جلسه به نماد چیزی هستند که آنها ارائه نه تنها جلسه کد دور اما رمز عبور برای آن بیش از حد.

اگر شما نمی خواهید این که تا به حال برای شما اتفاق می افتد و جلسات شما شروع به این که آیا آنها در کنفرانس های ویدئویی برای کار در کلاس برای دانش آموزان, چت با خانواده و دوستان و یا چیز دیگری نگه داشتن خواندن برای دیدن آنچه که شما می توانید برای محافظت از خود را زوم تماس های ویدئویی.

ما شکسته و آن را به دو بخش: یکی با راهنمایی پیشگیری و از سوی دیگر با راه هایی برای جلوگیری از Zoomboming در آهنگ های خود را در طول یک ویدئو زنده نشست. و ما بحث در مورد که در آن شما می توانید تنظیمات خاص که تنظیمات روشن یا خاموش به طور پیش فرض است که تنظیمات شما نیاز به خاموش کردن و در دستی.

چیزهایی اول اول: به روز رسانی خود را زوم برنامه

قبل از اینکه ما به هر یک از راهنمایی های خاص برخی از زوم جدید ضد Zoombombing ویژگی های اجرا شده در آخرین نسخه از زوم ابر جلسات برنامه برای iOS یا آندروید. بنابراین مطمئن شوید که شما به روز رسانی نرم افزار بر روی آی فون خود را و یا تلفن آندروید قبل از ادامه.

که در آن بسیاری از تنظیمات خواهد یافت

اکثر این تنظیمات بر روی زوم وب سایت که شامل حساب گسترده بنابراین شما نیاز به باز کردن مرورگر تلفن همراه خود را و ورود به زوم از آنجا به بررسی و یا تنظیم همه چیز. شما می توانید باز کردن آدرس زیر در مرورگر وب خود را انتخاب و سپس ورود به سیستم خود را زوم حساب برای پرش به سمت راست به سمت راست تنظیمات.

متناوبا, شما می توانید زوم.ما را در مرورگر خود ، روی ضربه بزنید سه صف نماد منو را در بالا سمت راست را انتخاب کنید “ورود به سیستم” و سپس وارد اعتبار خود را برای ورود به سیستم در. حرکت به تنظیمات حساب کاربری خود را; شیر خاکستری کشویی جعبه که می گوید: “نمایش” را انتخاب کنید “تنظیمات.”

برخی از تنظیمات شما ممکن است قادر به تغییر در یک جلسه-با-جلسه اساس در زوم نرم افزار تلفن همراه به طور مستقیم. زمانی که میزبانی و یا شرکت میزبانی یک جلسه شما می توانید این تنظیمات را با ضربه زدن به “بیشتر” در نوار پیمایش و سپس “جلسه تنظیمات.”

به طور پیش فرض تنظیمات زوم شما باید ترک کنید به تنهایی

در نور منفی Zoombombing مسائل دیگر نیز به امنیت و حریم خصوصی نگرانی با ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم متعهد شده است به “تقویت و بهبود” خدمات خود را. این بدان معناست که ویژگی های جدید و پیشرفت های موجود برای کمک به جلوگیری و توقف جلسه وقفه.

این ویژگی ها را فعال یا غیر فعال به طور پیش فرض برای حداکثر امنیت بنابراین شما فقط نیاز به آنها را به تنهایی ترک. اگر شما تغییر جلسه تنظیمات در گذشته شما می خواهید به بررسی این تنظیمات و تغییر و یا “تنظیم مجدد” مناسب آنها در صورت نیاز.

نکته 1: ارسال کنندگان برای اتاق انتظار از حق دور

پیدا کردن “اتاق انتظار” تنظیم و مطمئن شوید که آن را تبدیل شده است. آن را به طور پیش فرض فعال. اتاق انتظار است که در آن شرکت کنندگان صبر کنید قبل از اینکه جلسه شروع می شود. در مجازی اتاق انتظار کاربران می توانند به اشتراک گذاری ویدئو و یا صدا و یا حتی به یکدیگر صحبت می کنند و آنها باید صبر کنید برای میزبان و یا شرکت میزبان به اجازه دهید آنها را به این نشست است.

اگر این تنظیمات غیر فعال شده است شما می توانید به نوبه خود آن را برای جلسات فردی در iOS یا Android app. شما می توانید پیدا کردن “اتاق انتظار” گزینه در “نشست تنظیمات” دسترسی از طریق “بیشتر” تب در نوار پیمایش در طول جلسه.

نکته 2: نیاز به یک رمز عبور برای تمام جلسات

قرار دادن هر دو “نیاز به یک رمز عبور زمانی که برنامه ریزی جدید جلسات” و “نیاز به یک رمز عبور فوری جلسات” و مطمئن شوید که آنها هر دو تبدیل شده است. آنها به طور پیش فرض فعال. همه زوم جلسات نیاز به یک رمز عبور برای پیوستن به جز شخصی ID جلسات (PMIs) مگر اینکه شما غیر فعال کردن آنها به صورت دستی. اما اگر شما اجازه تعبیه رمز ورود به جلسه لینک کلیک کنید و سپس کسانی که اشتراک گذاری لینک خودکار-پر کردن رمز عبور.

نکته 3: بلوک دیگران از پیوستن به قبل از میزبان

به دنبال “قبل از پیوستن به میزبان” و مطمئن شوید که آن را خاموش. آن را غیر فعال به طور پیش فرض. اگر شرکت کنندگان مجاز به پیوستن به قبل از میزبان در این دیدار می تواند تبدیل به یک ایده آل پنجره برای حواس پرتی وجود دارد میزبان به قطع و یا پا زدن مردم.

نکته 4: بلوک لگد کردن شرکت کنندگان از دوباره

مطمئن شوید که “اجازه حذف شرکت کنندگان به دوباره پیوستن به” تنظیمات خاموش است. آن را غیر فعال به طور پیش فرض. اگر شما پا زدن کسی از یک جلسه آن است که آیا یک ویدیو به طور منظم جلسه و یا یک روزنامه نگار در یک وبینار شما احتمالا نمی خواهید آنها را قادر به دوباره پیوستن به.

نکته 5: غیر فعال کردن شرکت کنندگان دوربین های دیجیتال از شروع

این “شرکت کنندگان تصویری” اولویت باید خاموش شده است. آن را غیر فعال به طور پیش فرض. که شرکت کنندگان باید برای فعال کردن ویدئو های خود را به صورت دستی هنگامی که به آنها اجازه داده به یک جلسه. آن را می دهد آنها را چند ثانیه به فکر می کنم در مورد محیط زیست خود را و آنچه در اطراف آنها است که ممکن است بالقوه انحراف به دیگران است.

نکته 6: غیر فعال کردن ‘تاریخ از مرورگر خود را’ لینک

بررسی کنید که “نشان می دهد ‘تاریخ از مرورگر خود را’ link” گزینه خاموش است. آن را غیر فعال به طور پیش فرض. اگر آن را بر روی مردم می توانند با عضویت و بدون حتی با استفاده از این برنامه زوم یا زوم وب سایت مشتری. آن را مفید برای افرادی که نمی توانند و یا نمی دانید که چگونه به نصب زوم بر روی دستگاه خود را, اما آن را نیز باعث می شود چرخش آسان تر و ناشناس.

نکته 7: اجازه می دهد تنها تصدیق کاربران در

تایید می کنند که “تنها تصدیق کاربران می توانند با عضویت در جلسات از وب سایت مشتری” تبدیل شده است. آن را به طور پیش فرض فعال. که شرکت کنندگان باید وارد شده به خود را زوم حساب به شرکت در یک جلسه از وب سایت مشتری. متاسفانه این امر تنها به وب سایت مشتری یا بر روی دسکتاپ و یا تلفن همراه است که اکثر پیش فرض استفاده خواهد شد اگر آنها می توانید پیوستن به جلسه از طریق یک لینک از آنجا که آنها می توانید ناشناس باقی می ماند.

نکته 8: آیا استفاده شخصی خود را ملاقات ID

بررسی کنید که هر دو “استفاده شخصی نشست ID (PMI) هنگامی که برنامه ریزی یک جلسه” و “استفاده شخصی نشست ID (PMI) در هنگام شروع یک لحظه دیدار” خاموش هستند. آنها به طور پیش فرض فعال. یک PMI معنی است که شما همیشه باید در همان جلسه ID هنگامی که شما شروع یک جلسه که باعث می شود آن را آسان تر برای دیگران به یادگیری خود را تکرار ID و ربودن خود تماس بگیرید. اجتناب از استفاده از یک شاخص مدیران خرید مگر اینکه شما مطمئن شوید که آن را امن.

نکته 9: نمی دهد دسترسی به کنترل دوربین خود را

پیدا کردن “انتهای دور کنترل دوربین” و مطمئن شوید که آن را خاموش. آن را غیر فعال به طور پیش فرض. اگر آن را روشن برای برخی از دلیل هر کسی می تواند کنترل دوربین خود را در طول یک جلسه که به کاربران انگیزه ای برای اخلال در جلسات کودکانه. اساسا نمی دهد آنها را به چیزی سرگرم کننده را به بازی با.

نکاتی برای جلوگیری از Zoombombing قبل از آن اتفاق می افتد

در حالی که تنظیمات بالا را به درستی تنظیم شده به طور پیش فرض چندین گزینه وجود دارد که شما باید تغییر از پیش فرض خود را روشن یا خاموش تنظیم. اکثر تنظیمات زیر را در بر داشت در این جلسه تنظیمات زوم سایت. دستورالعمل فوق برای گرفتن وجود دارد اگر شما مطمئن نیستید که چگونه به آنها را پیدا کنید.

نکته 10: قطع و شرکت کنندگان پس از ورود

شما می توانید قطع و شرکت کنندگان در جلسه, اما شما همچنین می توانید خاموش تمام میکروفن خود را قبل از آنها حتی پیوستن به. می توان آن را تنظیم و یا حساب گسترده ای از طریق وب تنظیمات و یا در یک تماس-با-تماس اساس در برنامه تلفن همراه در طول زندگی نشست.

در حساب گسترده ای از تنظیمات در web app مطمئن شوید که “لال شرکت کنندگان پس از ورود” تبدیل شده است. آن را غیر فعال به طور پیش فرض. در تنظیمات برنامه هنگام ملاقات مطمئن شوید که “قطع ورود” است جابجا کنید ، متاسفانه شرکت کنندگان می توانند به راحتی وصل نمودن صدای مکالمه خود را مگر اینکه شما را اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آنها را از انجام این کار.

نکته 11: غیر فعال کردن و یا محدود کردن به اشتراک گذاری صفحه نمایش

یکی از راه هایی که عضو شورای نظارت مدت بیش از یک زوم جلسه است که با به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را که می تواند حاوی هرزه و یا نامناسب, تصاویر, فیلم ها, اسناد و وب سایت ها. معمولا هر کسی در این جلسه می توانید به اشتراک گذاری همه چیز, اما شما به راحتی می تواند محدود و یا کاملا غیر فعال کردن به اشتراک گذاری اگر شما میزبان و یا شرکت میزبان.

در وب تنظیمات “روی صفحه نمایش های” روشن را انتخاب کنید “میزبان تنها” برای که می توانید به اشتراک بگذارید. که راه فقط شما می توانید به اشتراک گذاری رسانه ها و فایل های. به طور پیش فرض هنگامی که “به اشتراک گذاری صفحه” روشن است “میزبان تنها” به صورت خودکار روشن میشود. برای غیر فعال کردن اشتراک گذاری از همه از جمله خودتان ضامن خاموش “به اشتراک گذاری صفحه نمایش.” تنظیمات زیر “غیر فعال کردن دسکتاپ/صفحه نمایش به اشتراک گذاری برای کاربران” خواهد شد و سپس به نوبه خود در به طور خودکار متوقف می شود که صفحه نمایش های بر روی دسکتاپ کامپیوتر در حالی که اجازه می دهد برنامه های انتخاب شده به کار می کنند هنوز.

اگر یکی از شرکت کنندگان در تلاش برای به اشتراک گذاشتن چیزی است که آنها به شما یک اخطار دریافت خواهید کرد که می گوید تنها میزبان می توانید صفحه نمایش به اشتراک گذاری و یا که صفحه نمایش های کاملا غیر فعال شده در این نشست است.

نکته 12: غیر فعال کردن زمینه های مجازی

مجازی پس زمینه از ویژگی های سرگرم کننده است به دلیل آن اجازه می دهد تا شما را به نمایش یک تصویر یا ویدئو (تصویری گزینه دسکتاپ تنها) به عنوان پس زمینه خود را در جای معمول خود را در پس زمینه این که آیا آن یک کافی شاپ دفتر خانه خود و یا اتاق خواب خود را. مردم در یک جلسه با این حال می توانید با استفاده از مطالب با خشونت و برهنگی و یا دیگر تصاویر نامناسب مجازی خود را به عنوان پس زمینه ایجاد حواس پرتی.

به مجموع غیر فعال کردن کاربران از آپلود مجازی پس زمینه در جلسات و ضامن خاموش مجازی “پس زمینه” گزینه در تنظیمات وب. متاسفانه انجام این کار تنها غیر فعال مجازی پس زمینه ویژگی برای کاربران دسکتاپ (مجازی خود را پس زمینه برگه را ناپدید می شوند). حتی با تنظیم خاموش کاربران iOS هنوز هم می توانید آپلود مجازی پس زمینه (پس زمینه هنوز در آندروید در دسترس است).

نکته 13: نیاز به یک رمز عبور برای یک شخصی, اتاق جلسه

هنگامی که شما ایجاد یک زوم حساب شخصی در اتاق جلسه است که به طور دائم برای شما محفوظ است که فقط شما می توانید دسترسی خود را با استفاده از شخصی نشست ID یا PMI. در حالی که شخصی در اتاق جلسه است ایده آل برای افرادی که شما می دانید آن را نباید به طور منظم استفاده می شود زیرا هنگامی که کسی را می شود شناسایی آنها به طور بالقوه می تواند پیوستن به هر آینده جلسات.

اما شما می توانید خود را با نیاز به یک رمز عبور شخصی خود را در جلسه اتاق که خاموش است به طور پیش فرض. رفتن به “نیاز به یک رمز عبور برای ملاقات شخصی ID (PMI)” گزینه در تنظیمات وب و ضامن آن است. شما سپس می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید به نیاز به یک رمز عبور برای “جلسات” (مقدم) و یا “تنها جلسات با پیوستن به قبل از میزبان را فعال کنید.” در حال حاضر هر زمان که کسی تلاش برای پیوستن به خود را شخصی, اتاق جلسه, آنها نیاز به وارد کردن رمز عبور.

نکته 14: غیر فعال کردن عمومی و چت خصوصی

تا زمانی که شما دسترسی به یک جلسه شما می توانید آن را وارد کنید, چت و نوع هر آنچه شما می خواهید برای بقیه شرکت کنندگان و میزبان را ببینید. اگر شما نگران در مورد کسی که در حال رفتن به یک سرداری و یا پیام های ناگوار نظرات به دیگر شرکت کنندگان در طول جلسه خود را, شما می توانید خلاص شدن از چت به طور کامل. برای غیر فعال کردن آن را ضامن کردن “چت” گزینه (که همچنین غیر فعال کردن “چت خصوصی” گزینه) در وب تنظیمات.

معمولا یکی از شرکت کنندگان می توانید شیر بر روی “بیشتر” در طول یک جلسه و سپس در “چت” برای ارسال یک پیام به همه و یا بخش خصوصی به یک فرد است. زمانی که چت غیر فعال است, گزینه از بین می رود از این منو به طور کامل.

نکته 15: اجازه نمی دهد شرکت کنندگان به تغییر نام خود

به هر کسی فرصت و آنها را تغییر نام خود را به چیزی خنده دار بی ادب و یا منحرف در حالی که در یک تماس همین دلیل است که شما نباید اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در جلسه و وبینار اعضا به تغییر نام خود را. برای متوقف کردن مردم از تغییر نام خود ضامن کردن “اجازه می دهد تا شرکت کنندگان به تغییر نام خود را” در وب تنظیمات. این یک ویژگی جدید به تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

به طور معمول یکی از شرکت کنندگان و یا روزنامه نگار می توانید نام خود را با ضربه زدن بر روی “شرکت کنندگان” نام خود را و سپس بر روی “تغییر نام دهید.” زمانی که تنظیمات غیر فعال است, تغییر نام گزینه از بین می رود از منو ترک تنها “بالا بردن دست” از ویژگی های.

نکته 16: شناسایی مهمان شرکت کنندگان در جلسات و یا آموزشی

شما ممکن است نگران از شرکت کنندگان می خواهد در نشست اما این مهمانان که می تواند باعث مشکل شود. خوشبختانه شما به سرعت می توانید بررسی کنید که در جلسه یک مهمان و چه کسی نیست. یک مهمان است هر کسی است که:

  • نه در امضا
  • در امضا با آدرس ایمیل است که در همان حساب به عنوان میزبان
  • در امضا با نسخه های قدیمی تر از زوم

به ببینید که چه کسی مهمان ضامن در وب تنظیم برای “شناسایی مهمان شرکت کنندگان در این نشست/وبینار.”

به نظر که شرکت کنندگان مهمان در طی یک جلسه به آن ضربه بزنید بر روی “شرکت کنندگان” و آن را باید بگویم (مهمان) در کنار هر کسی که یک مهمان. در زیر دو اسکرین شات: یکی با تنظیمات غیر فعال شده (چپ)و دیگری با این تنظیم را فعال کنید (سمت راست).

نکته 17: توقف عبور از تعبیه در لینک

شما می توانید به اشتراک گذاری لینک به جلسه خود را که باعث می شود آن را آسان تر برای مردم برای پیوستن به, از آنجایی که آنها فقط می توانید ضربه بزنید, لینک, اما کلمه عبور تعبیه شده در این لینک به طور پیش فرض. که به معنی هر کسی می تواند با پیوستن به این لینک. شما می توانید غیر فعال کردن رمز عبور تعبیه شده در وب تنظیمات. فقط ضامن خاموش “قراردادن رمز عبور در نشست لینک برای عضویت کلیک کنید.” بعد از آن شما را مجبور به استفاده از راه های مختلف برای دریافت این جلسه رمز عبور به هر کسی که باید در تماس مانند متن و یا ایمیل است.

نکته 18: نیاز به پین برای پیوستن به مردم از یک پد شماره گیری

افرادی که نمی توانید با استفاده از نرم افزار و یا وب سایت مشتری اما باید در این دیدار هنوز هم می توانید عضویت خود را با استفاده از “تلفن” برنامه و یا حتی تلفن ثابت خود را در خانه یا محل کار. اما آنها نمی نیاز به یک رمز عبور یا PIN برای شرکت مگر اینکه شما را قادر می سازد که. در غیر این صورت Zoombombers هنوز هم می توانید تماس بگیرید و اخلال در ملاقات با صدا تنها. در وب تنظیمات ضامن در “نیاز به رمز عبور برای پیوستن به شرکت کنندگان از طریق تلفن.”

نکته 19: جلوگیری از مردم از به اشتراک گذاری فایل ها در چت

در دسکتاپ و وب سایت مشتری هنگامی که تمام تنظیمات مناسب در محل هستند زوم شرکت کنندگان می توانند ارسال فایل ها به یکدیگر از طریق چت. اگر یک Zoombombers می شود در آنها می توانید به اشتراک گذاری تمام انواع چیزهای بد. خوشبختانه آن صدق نمی کند به برنامه های تلفن همراه, اما آن را خوب است برای غیر فعال کردن و یا راه. در وب تنظیمات ضامن خاموش “انتقال فایل.”

نکته 20: غیر فعال کردن حاشیه نویسی & وایت برد های هوشمند

اگر شما غیر فعال کردن “نمایش های” در 11 نکته بالای کاربران می توانند در قرعه کشی در بالای صفحه نمایش و به اشتراک گذاری وایت برد های هوشمند. نیازی به گفتن نیست Zoombombers می تواند از آن لذت ببرید با این ویژگی ها. اگر شما نیاز به صفحه نمایش های در حداقل غیر فعال کردن “Annotation” و “تخته سفید” در وب تنظیمات.

نکاتی برای جلوگیری Zoombombing در حالی که آن اتفاق می افتد

شما همیشه نمی توانید جلوگیری از Zoombombing اما شما می توانید مطمئن شوید که به عنوان جهنم آن را متوقف کند — با ابزار مناسب. همه این نکات مانند ساکت کردن یکی از شرکت کنندگان میکروفون و یا لگد زدن به یکی از شرکت کنندگان از یک جلسه به منظور کمک به شما هنگامی که Zoombombing در حال حاضر در حال وقوع است. همه تنظیمات زیر را می توان در تلفن همراه زوم برنامه برای iOS و آندروید.

نکته 21: توقف یک شرکت کننده دوربین

تصویری است که یکی از ساده ترین راه به یک حواس پرتی در زوم بنابراین آن را حس می کند که به شما خواهد بود قادر به جلوگیری از شرکت کنندگان دوربین در طول یک تماس. برای انجام این کار شیر بر روی “شرکت کنندگان” در نوار پیمایش شیر بر روی شرکت کنندگان نام و سپس بر روی “توقف تصویری.” هنگامی که یکی از شرکت کنندگان این ویدئو را متوقف و آنها قادر نخواهد بود برای از سرگیری مگر اینکه شما در اعطای آنها اجازه.

تصاویر نلسون اگویلار دو لا فرانترا/GH

نکته 22: قطع یک شرکت کننده میکروفون

هنگامی که شما در یک جلسه و هر کس خود را میکروفون شما می توانید در رفتن و قطع هر یک از شرکت کنندگان که در حال سرکش و یا مخرب. برای انجام این کار شیر بر روی “شرکت کنندگان” نام شخص شما می خواهید به سکوت و پس از آن “قطع صوتی” (iOS) و یا “لال” (اندروید). متاسفانه انجام این کار تنها موارد نادیده گرفته شده از شرکت کنندگان به طور موقت به عنوان آنها به راحتی می توانید با وصل نمودن صدای مکالمه خود را, اما آن را با این نسخهها کار به عنوان یک تعمیر سریع.

تصاویر نلسون اگویلار دو لا فرانترا/GH

نکته 23: قطع تمام شرکت کنندگان میکروفون در یک بار

حتی اگر شما نمی قادر به “قطع ورود” تنظیم قبل از جلسه خود را, شما می توانید با قطع صدا همه در یک نشست میزبانی خود را (به جز خودتان البته) در طول جلسه. دوباره به “شرکت کنندگان” اما این بار ضربه بزنید بر روی “قطع همه” در پایین صفحه. سپس تیک گزینه “اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در وصل نمودن صدای مکالمه خود” و شیر “قطع همه” و در حال حاضر هیچ کس قادر خواهد بود به نوبه خود به میکروفون مگر اینکه شما آن را اجازه می دهد.

تصاویر نلسون اگویلار دو لا فرانترا/GH

نکته 24: قطع تمام میکروفون در ورود بعد از شروع جلسه

شما می توانید با فعال کردن یک محیط است که mutes همه شرکت کنندگان پس از ورود به جلسه به عنوان دیده می شود در 10 نکته بالا, اما آن را فقط کار می کند قبل از شروع جلسه. حتی اگر شما لازم نیست استفاده کنید که تنظیمات شما می توانید انجام این کار پس از شما شروع جلسه. در یک جلسه به آن ضربه بزنید بر روی “بیشتر” و سپس “جلسه تنظیمات.” ضامن در “لال در ورودی” و آن را خاموش خواهد شد هر کس میکروفن پس از ورود (اما آنها می توانند با وصل نمودن صدای مکالمه خود را).

نکته 25: ارسال یک شرکت کننده به اتاق انتظار

اگر شما لازم نیست که اتاق انتظار تنظیمات به طور پیش فرض فعال (نگاه کنید نکته 1 بالا) شما هنوز هم می تواند مردم را به اتاق انتظار هنگامی که شما شروع به یک جلسه. در حالی که شما در یک جلسه به آن ضربه بزنید بر روی “شرکت کنندگان” شخص شما می خواهید به سکوت و سپس “قرار داده و در اتاق انتظار.” فرد را مجبور به اقامت در اتاق انتظار تا زمانی که شما آنها را در اعتراف به این نشست است.

تصاویر نلسون اگویلار دو لا فرانترا/GH

نکته 26: جلوگیری از شرکت کنندگان از صفحه نمایش های

یکی از ساده ترین راه برای Zoombomb است که توسط های نامناسب ویدئوها و تصاویر از طریق صفحه نمایش های. در صورتی که مورد, شما می توانید جلوگیری از شرکت کنندگان به اشتراک گذاری صفحه نمایش در حالی که شما در حال حاضر در یک جلسه. شیر بر روی “بیشتر” و سپس در “نشست تنظیمات.” خاموش کردن ضامن بعدی به “روی صفحه نمایش به اشتراک گذاری” برای جلوگیری از شرکت کنندگان از های روی صفحه نمایش خود را. اگر تلاش آنها برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش آنها می شود مورد استقبال قرار زیر است:

میزبان معلولان شرکت کنندگان صفحه نمایش های.

نکته 27: غیر فعال کردن چت

اگر چت را فعال کنید اما به آرامی تبدیل به یک حواس پرتی شما می توانید یا محدود کردن آن و یا در دسترس نباشد آن را غیر فعال کنید. در یک جلسه به آن ضربه بزنید بر روی “بیشتر” و سپس در “نشست تنظیمات.” شیر بر روی “چت” و شما باید با انتخاب یکی از دو گزینه:

  • هیچ کس: هیچ کس نمی تواند دریافت و یا ارسال پیام
  • میزبان تنها: تنها میزبان می توانید دریافت پیام

اگر کسی تلاش برای ارسال یک پیام به آنها را مشاهده کنید که چت غیر فعال شده است.

نکته 28: جلوگیری از شرکت کنندگان از تغییر نام خود

اگر شما غیر فعال کردن شرکت کنندگان از تغییر نام خود را قبل از جلسه (در نکته 15) شما می توانید انجام این کار در طول تصویری جلسه. شیر بر روی “بیشتر” در نوار پیمایش و سپس در “نشست تنظیمات.” ضامن کردن تنظیمات “تغییر نام خود” و گزینه ای برای تغییر نام خود را ناپدید می شوند از شرکت کنندگان بخش است.

نکته 29: قفل جلسه

یک بار در یک جلسه است هر شرکت کننده متصل, شما می توانید قفل جلسه به طوری که هیچ کس دیگری می تواند بپیوندید. شیر بر روی “بیشتر” و سپس “جلسه تنظیمات” و به نوبه خود در تعویض بعدی به “قفل نشست.” اگر کسی تلاش می کند برای پیوستن به جلسه آنها زیر را مشاهده خواهید کرد:

این دیدار قفل شده توسط میزبان.

نکته 30: به طور دائم حذف یکی از شرکت کنندگان

اگر شما به انجام همه چیز شما می توانید یکی از شرکت کنندگان است که هنوز هم مخل شما هیچ گزینه ای به جز لگد آنها را به بیرون از جلسه به طور دائم. و آن را به سرعت انجام می شود در طول جلسه. اول برو به “شرکت کنندگان” تب و ضربه بزنید و نام خود را. بعدی ضربه بزنید بر روی “حذف” و یک pop-up ظاهر می شود. در نهایت ضربه بزنید بر روی “بله” (iOS) و یا “OK” (اندروید) و فرد حذف خواهد شد از این نشست و آنها نمی قادر خواهد بود برای پیوستن به عقب.

تصاویر نلسون اگویلار دو لا فرانترا/GH

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو