Chance the Rapper با هیجان به اشتراک گذاشته شده خود را به بالکن قبل در Instagram و آن را حتی انجام نشده است

در روز سه شنبه, Chance the Rapper اجازه دهید طرفداران یک نگاه در خانه خود را نوسازی و برنامه های مشترک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از همسرش, بالکن قبل. در ژله Instagram post هنرمند ستایش کیرستن Corley داخلی (یا باید بگویم بیرونی?) طراحی, طعم, نوشتن “او بزرگترین” در عنوان.

فضای پر از پاسیو الهام با آن خوش مزه چمن, کلاسیک, سفید, صندلی, یک گلدان نخل گیاه و برخی از رشته چراغ. اگر چه همسر او اظهار نظر کرد و گفت آن را انجام, شما هنوز هم می توانید یادداشت ها را در چگونه برای ایجاد آرامش بخش و عقب نشینی در خانه. آیا به عنوان دوستان خود و طرفداران; فرصت اظهار نظر به عقب “بد من من می توانید آن را به پایین. هر کس گفت: آن نگاه خام تو.”

رپ به مردم گفت که او “است بیدار شدن از خواب روزانه با یک نوظهور قدردانی و فقط بسیار سپاسگزار است که من متاهل هستم در حال حاضر.” زن و شوهر باید دو بچه Kensli (4) و Marli (9 ماه). و مانند هر کس دیگری آنها بوده ام پناه در محل. “این بسیار متفاوت است با این قرنطینه در جریان است. بین ما دو تا از بچه ها و تلاش برای نگه داشتن خانه ما, تمیز, تماس های تلفنی من و تماس های تلفنی او به در, ما در حال تلاش برای پیدا کردن زمان برای هر یک از دیگر,” او گفت:.

راه کیرستن تزئین شده فضا را به هر کسی که رویای پیوستن به این زن و شوهر پس از قرنطینه برای خورشید خیس صبحانه احزاب بعد از ظهر کوکتل ساعت و دیگر گردهمایی صمیمی. آن را باز با روح و با نمایش شهرستان.

در حال حاضر در جهان فقط منتظر نهایی را نشان دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو