مرکز سفارش متحده در نظر گرفتن مهاجران قطار کرایه ناراحتی مخالفت

Centre's Order On States Collecting Migrants' Train Fare Upsets Opposition

این مرکز گفت: کارگران مهاجر را مجبور به پرداخت قطار کرایه خانه.

دهلی نو:

وزارت راه آهن حرکت به کارگران مهاجر به پرداخت خود را در راه خانه و ایالات متحده برای جمع آوری پرداخت که در حال تبدیل شدن به جدید flashpoint بین دولت و مخالفان. به عنوان سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس تمدید شد برای دو هفته دیگر این مرکز آغاز شده و در حال اجرا قطار ویژه پس از جمعه به رشته کشتی کارگران خود را به خانه متحده است.

اما بر خلاف متحده تقاضا برای آن است که شارژ مهاجر کارگران.

یک کپی از یک راه آهن دایره در اختیار NDTV آمده است: “دولت های محلی و مقامات باید تحویل بلیط به مسافران توسط آنها پاک و جمع آوری کرایه بلیط و تحویل مبلغ به راه آهن.”

با دولت های ایالتی مسئول صدور بلیط و جمع آوری هزینه های بسیاری از کشورهای عمدتا کسانی که حکومت مخالف هستند و نگران از عواقب سیاسی. کشورهای تحت حکومت غیر BJP احزاب را خواستار شده است که مرکز خرس هزینه سفر.

در یک صدای جیر جیر امروز Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav گفت که “بسیار شرم آور” که BJP دولت بود شارژ آسیب پذیر کارگران برای سوار قطار صفحه اصلی.

“مهاجران سفر بازگشت به خانه خواسته به پرداخت برای قطار سواری با اخذ تاییدیه دولت است, بسیار شرم آور است. روشن شده که امروز حکم دولت waives وام برای سرمایه داران و بازرگانان و پشتیبانی از غنی است. آثار آن را در برابر کسانی که فقیر هستند. در زمان بحران و بهره برداری انجام شده است توسط وام دهندگان نه توسط دولت” خود Hindi جیر تقریبا ترجمه می گوید.

صحبت به NDTV زودتر Jharkhand وزیر David Soren نیز ساخته شده مشابه نقطه.

“ما نباید درخواست مهاجران به پرداخت هزینه برای بلیط. آنها در هر صورت مضطرب. اگر مرکز, نمی, سپس, Jharkhand دولت به دنبال راه هایی برای ایجاد این پرداخت اما ما قطعا نه از مهاجران به پرداخت” او گفت:.

این است که در آن آمده است ” تقاضا برای کمک های مالی در می آید.

ارشد بارگیری در چتیسگر دولت گفت NDTV که این مرکز به نظر می رسد عبور در استرس های مالی به کشورهای در زمانی که مجموعه ای از کالا و خدمات مالیات در تمام زمان کم است.

“چه چیز دیگری است که ساعت مراقبت ، او سوال با اشاره به صندوق امداد ایجاد شده در نام نخست وزیر.

اما تا کنون این مرکز ساخته شده است که هیچ گونه اعلام.

در اوایل این هفته دولت مرکزی بود کوتاه آمد و اجازه انتقال مهاجران با استفاده از اتوبوس و قطار پس از 36 روز از انتقاد شدید و مقاومت مواجه.

Lakhs از کارگران مهاجر و دیگران مانده بودند رشته – بدون شغل و پول و غذا و سرپناه – دور از خانه پس از ساعت مودی اعلام کرد این مستند در 25 مارس.

پس از جنبش کارگران اجازه داده شد در اوایل این هفته متحده خواسته بود که مرکز اجرای ویژه قطار اشاره به این که حرکت بسیاری از مردم با اتوبوس –پیشنهاد وزارت – غیر عملی بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im