مرکز آخرین داس و don’ts شامل COVID-19 شهری در شهرک

Centre's Latest Dos And Don'ts To Contain COVID-19 In Urban Settlements

Coronavirus: شهری شهرک مشخصه فقیر بهداشت وزارت بهداشت گفت:

دهلی نو:

وزارت بهداشت منتشر کرده است یک لیست از بایدها و نبایدها که شهری محلی بدن می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از coronavirus گسترش در “اسکان غیررسمی” در شهرستانها. این محلات که اغلب به سر می برند با بسیاری از مردم کهنه به فضاهای زندگی در معرض خطر ابتلا COVID-19 و شتاب و گسترش آن.

“درصد قابل توجهی از این جمعیت کارگران مهاجر شاغل در صنایع و دیگر بخش غیررسمی. این مناطق عبارتند از مشخصه های ساختاری ضعیف کیفیت مسکن ناکافی دسترسی به آب سالم است, بهداشت ضعیف و نا امنی وضعیت مسکونی. وجود شکاف در سلامت و خدمات بهداشت و درمان” وزارت بهداشت و درمان گفت: در این سند است.

به طور موثر رسیدگی به همه گیر در این زمینه وزارت بهداشت گفت: “حادثه فرمانده” خواهد بود مشخص برای رسیدگی به “برنامه ریزی عملیات تدارکات و امور مالی تیم” است که کار در اقدامات شامل coronavirus. “این حادثه فرمانده باید گزارش را به شهرداری کمیسر” وزارت بهداشت گفت.

“در بسیاری از شهرها/شهرهای این بیماری سیستم نظارت است و به خوبی سازمان یافته در مناطق روستایی است. این است که بیشتر از آن تلفظ در این شهرک بزرگ شهری. از این رو سیستم های نظارت باید تقویت شود برای تماس با-ردیابی ساز. این امر شامل شناسایی کارگران بهداشت در سلامت پست/درمانگاه… آموزش نیروی کار موجود در covidwarriors.gov.در تماس گرفته خواهد شد برای آمادگی خود را برای استقرار در کوتاه مدت متوجه” وزارت بهداشت گفت.

“وجود دارد ممکن است در سطح جامعه ساختار در این زمینه است که می تواند تبدیل به تعیین امکانات بهداشتی (COVID-19 مراکز مراقبت) از این رو امکانات موجود شناسایی شده توسط شهری بدن محلی در نزدیکی این شهرک باید اختصاص داده شده به عنوان COVID-19 مراکز مراقبت…” وزارت بهداشت گفت.

آن گفت: آمبولانس ها به پارک در داخل و یا در محیط این محلات را شناسایی و با شماره تلفن رایگان خواهد بود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته.

“این جمعیت در معرض خطر طبق بالینی ارزیابی و امکان سنجی موثر صفحه اصلی قرنطینه اگر نیاز بود می توان منتقل شده به نهادی قرنطینه بنابراین به عنوان به مدیریت متمرکز از جمله موارد آن را به عنوان ممکن است تاثیر بر مرگ و میر” وزارت بهداشت گفت.

هند گزارش 3,970 جدید کروناویروس موارد و 103 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 85,940 موارد یک روز پس از این کشور پیشی ویروس شمارش از چین که در آن همه گیر سرچشمه در ماه دسامبر. هند در حال حاضر در رتبه 11 جهان در نظر coronavirus موارد است. در این کشور میزان بهبودی – تعداد بیمارانی که موفقیت مبارزه – بیماری بود در 35.08 درصد این صبح است.

بیش از 30000 COVID-19 بیماران بهبود یافته اند تا کنون. این مرگ و میر به طور قابل توجهی بهتر از چین را در 3.2 درصد در مقایسه با 5.5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im