مرکز کشد سفارش به رها کردن بیش از 1 ، 000 محصولات از شبه نظامی های اغذیه فروشی

Centre Pulls Order To Drop Over 1,000 Products From Paramilitary Canteens

شبه نظامی های اغذیه فروشی رکورد حدود 2,800 تومان کرور فروش سالانه.

دهلی نو:

سفارش به ممنوعیت بیش از 1 ، 000 محصولات وارداتی شبه نظامی در محیط های اغذیه فروشی در سراسر کشور برای تجدید “ساخته شده در هند” فشار خارج شد و در روز دوشنبه به عنوان تعدادی از آیتم ها در لیست پیدا شد به هند است. محصولات وارداتی بوده است د-ذکر شده بعد از دولت در ماه گذشته اعلام کرد که شبه نظامی محیط های اغذیه فروشی تنها فروش بومی و یا محصولات هندی از ژوئن 1 در یک پیشنهاد به fillip به صنایع داخلی.

در میان این محصولات و مارک های که ممنوع شد در محیط های اغذیه فروشی شبه نظامی بودند نوتلا, مهربان, شادی, Tic Tac, Horlicks جو, Eureka Forbes, Tommy Hilfiger پیراهن و آدیداس اسپری بدن. مارک های خاصی از اجاق های مایکروویو و دیگر لوازم خانگی بیش از حد گرفته شد.

هفت شرکت واردات محصولات از جمله Skechers, Ferrero, RedBull, ویکتورینوکس, Safilo (پلاروید Carrera) نیز د-ذکر شده است.

این لیست نیز به پایان رسید تا ممنوعیت چندین هند محصولات از جمله کسانی که از Dabur Bajaj و Usha.

“افسر گفت: در زمان سفارش بدون مشورت با وزارت بنابراین سالمندان گرفته اند جرم و عمل ممکن است گرفته علیه گفت: افسر” ارشد بارگیری این وزارت خانه گفت: NDTV.

با توجه به او یک لیست تجدید نظر خواهد شد به زودی.

این Kendriya پلیس Kalyan Bhandars پدر و مادر بدن اجرا می شود که این محیط های اغذیه فروشی بود, تقسیم, تمام محصولات به سه دسته.

دسته 1 شامل محصولات صرفا ساخته شده در هند. دسته 2 شامل محصولات با مواد اولیه وارداتی هستند اما تولید و یا مونتاژ شده در هند. دسته سوم شامل “صرفا محصولات وارداتی”.

پدر و مادر بدن نیز متوقف شده و محصولات مختلفی از شرکت های که ارائه اطلاعات به دنبال آنها.

این حرکت تنها به فروش “ساخته شده در هند” محصولات شبه نظامی در محیط های اغذیه فروشی موجب شد پس از نخست وزیر در ماه گذشته تاکید کرد در مانتراها “Aatma Nirbhar بهارات” و یا اعتماد بنفس و “آواز محلی” در حالی که اعلام یک بسته اقتصادی برای مقابله با تاثیر اقتصادی coronavirus.

60 تا 70 درصد از افرادی که خرید در محیط های اغذیه فروشی شبه نظامی عمدتا خریداری شده تنها ضروری و اقلام اساسی. “محیط های اغذیه فروشی بودند غذا به پایین و سطح بالا از پاسبانان. اما این تصمیم را بر بقیه 30 تا 40 درصد” یک افسر ارشد گفت.

شبه نظامی های اغذیه فروشی رکورد حدود 2,800 تومان کرور فروش سالانه. این CAPF شامل مرکزی ذخیره Police Force (CRPF), مرز, نیروی امنیت (BSF) مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) هند و تبت پلیس مرزی (ITBP), Sashastra سیما Bal (SSB) امنیت ملی گارد (NSG) و آسام تفنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>