مرکز گسترش یارانه برای طبقه متوسط آمریکا را تقویت بخش مسکن

دهلی نو:

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman امروز اعلام کرد 70,000 تومان کرور روپیه افزایش به مسکن و ساخت و ساز بخش های که تحت تاثیر شیوع کروناویروس و مستند با گسترش علاقه یارانه طرح به منظور کمک به خانواده های طبقه متوسط ساخت و یا خرید یک خانه.

Ms Sitharaman کشف حجاب tranche دوم از نخست وزیر نارندرا تومان 20 lakh کرور بسته محرک برای coronavirus-آمار اقتصاد گفت: اعتباری مرتبط یارانه طرح برای درآمد متوسط گروه که تا به حال شده است operationalised در مارس 2017 منقضی شده و در 31 مارس خواهد بود extended 12 ماه به ماه مارس سال 2021.

این حرکت او گفت: امر مسکن و ساخت و ساز بخش با تحریک تقاضا برای فولاد و سیمان و حمل و نقل و ساخت و ساز دیگر مربوط به مواد و فعالیت های.

“ما مایل به درآمد متوسط گروه – با اشاره به پایین ترین اقشار طبقه متوسط (بین درآمد Rs 6 و 18 تومان لاخ تنها) یک طرح برای یارانه مسکن. ما در حال حاضر ارائه یک سال تمدید طرح – از ماه مارس سال 2020 به ماه مارس سال 2021,” Ms Sitharaman گفت.

“این در حال حاضر سود 3.3 لاخ خانواده. گسترش با 12 ماه بهره مند خواهد شد یکی دیگر از 2.5 لاخ متوسط درآمد خانواده ها و ایجاد ناگهانی تقاضا در بخش مسکن,” او اضافه شده است.

وزیر دارایی اعلام شده است به احتمال زیاد به برخی از تشویق به بخش ساخت و ساز است که دیده می شود همه فعالیت آمدن به توقف سنگ زنی به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستند.

تحت شرایط این مستند به دستور نخست وزیر نارندرا مودی در ماه مارس تمام غیر ضروری فعالیت های اقتصادی متوقف شده بود. ممنوعیت فعالیت های ساخت و ساز نیز تحت تاثیر lakhs از کارگران مهاجر و روزانه کارگران که با اتکا بر ساخت و ساز برای شغل و پول و غذا و سرپناه.

در سمت چپ و بدون هر یک از آنها گیر کرده و پس از خاموش شدن از حمل و نقل عمومی و دهها هزار نفر شروع به راه رفتن صدها کیلومتر از خانه باعث یک بحران برای دولت است.

این حرکت برای گسترش یارانه برای خرید و ساخت خانه های با درآمد متوسط گروه می آید پس از دولت قبلی اجازه فعالیت های ساخت و ساز در مناطق روستایی به عنوان بخشی از یک استراتژی برای یک مرحله به مرحله خروج از coronavirus مستند.

در سخنرانی امروز Ms Sitharaman همچنین گفت اضافی 30000 تومان کرور منتشر خواهد شد به صندوق اضطراری برای کشاورزان ضربه coronavirus بحران است.

او همچنین گفت: اعلام 5,000 تومان کرور روپیه تسهیلات اعتباری برای فروشندگان خیابانی و با اشاره به “یک ملت یک جیره کارت” طرح برای کمک به از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش دریافت جیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im