مرکز تصویب MiGs Sukhois, موشک, با توجه به “وضعیت فعلی”

Centre Approves Purchase Of MiGs, Sukhois, Missiles, Considering 'Current Situation'

مرکز مصوب 12 جدید Sukhoi Su-30 MKI جت های جنگنده, 21 MiG-29, هواپیما, موشک,

دهلی نو:

در این میان هند و تنش در مرز مناقشه با چین, وزارت دفاع امروز تایید خرید از 33 جت های جنگنده تعدادی از سیستم های موشکی و نظامی دیگر سخت افزار در هزینه 38,900 تومان کرور روپیه برای تقویت این توانایی مبارزه با نیروهای مسلح, مقامات گفت.

آنها گفت: 21 MiG-29 جت های جنگنده خواهد شد تهیه شده از روسیه در حالی که 12 فروند Su-30 MKI هواپیما خریداری خواهد شد از دولت-اجرای هوافضا کرگدن Hindustan Aeronautics با مسئولیت محدود (HAL). جداگانه پیشنهاد برای ارتقاء موجود 59 MiG-29 هواپیما نیز تایید شده است.

وزارت نیز تایید شده تهیه 248 ASTRA beyond visual range (BVR) air-to-air missile systems. این موشک طراحی شده است برای تعامل و نابود کردن بسیار مانور هواپیماهای مافوق صوت است و همه آب و هوا در روز و شب قابلیت, مقامات گفت.

تصمیمات گرفته شده در جلسه دفاع کسب شورای (DAC) به ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh. DAC بالاترین تصمیم گیری بدن از وزارت دفاع در تدارکات.

دفاع کسب شورای اسلامی نیز به تصویب کسب Pinaka سیستم های موشکی و همچنین تهیه دوربرد زمین حمله های موشکی با داشتن یک شلیک طیف وسیعی از بیش از 1000 کیلومتر است.

در یک اعلامیه مطبوعاتی این وزارت با اشاره به “وضعیت فعلی و نیاز به تقویت نیروهای مسلح برای دفاع از مرزهای ما” در حالی که صحبت کردن در مورد تصمیم گیری از دفاع کسب کرد.

هندی و چینی ارتش در حال قفل شده است و در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای هفت هفته گذشته. تنش تشدید منیفولد پس از 20 سربازان هندی کشته در خشونت برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن. طرف چینی همچنین چندین دچار تلفات است اما در عین حال به جزئیات.

طرح تایید شده توسط دفاع کسب شورا همچنین شامل تهیه Pinaka مهمات نرم افزار تعریف شده رادیو برای ارتش و BMP تسلیحات ارتقاء.

تهیه 21 MiG-29 و ارتقاء های موجود در ناوگان MiG-29 برآورد هزینه دولت Rs 7,418 کرور در حالی که خرید از 12 جدید Su-30 MKI از هال ساخته خواهد شد در هزینه Rs 10,730 کرور روپیه به مقامات گفت.

در بیانیه این وزارتخانه گفت: سرمایه تدارکات به ارزش حدود 38,900 تومان کرور روپیه بود تایید شده توسط DAC.

“تمرکز بر بومی طراحی و توسعه این مصوبات شامل خریداری از صنعت هند روپیه ارزش 31,130 کرور. این تجهیزات به تولید در هند مربوط به دفاع هند در صنعت با حضور چندین MSMEs به عنوان نخست رده فروشندگان” آن را گفت.

“بومی محتوا در برخی از این پروژه ها تا 80 درصد از هزینه پروژه. تعداد زیادی از این پروژه ها ساخته شده اند ممکن است به دلیل انتقال تکنولوژی توسط DRDO (دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان) به بومی صنعت” وزارت گفت.

آن گفت: هزینه این طرح و طرح های توسعه است که در طیف وسیعی از 20,400 تومان کرور.

“در حالی که کسب Pinaka سیستم های موشکی را قادر خواهد ساخت بالا بردن اضافی هنگ بالاتر از آنهایی که در حال حاضر پذیرفته علاوه بر از محدوده زمین حمله های موشکی با داشتن یک جرقه محدوده 1000 متر موجود آرسنال را تقویت قابلیت حمله از نیروی دریایی و نیروی هوایی هند میگوید.

“به طور مشابه القای Astra موشک با داشتن فراتر از طیف بصری قابلیت خدمت خواهد کرد به عنوان یک نیروی چند برابر و فوق العاده اضافه کردن به اعتصاب قابلیت از نیروی دریایی و نیروی هوایی هند ،
 

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im