دوربین مدار بسته برای دهلی Coronavirus بخش سفارشات آمیت شاه پس از بازدید بیمارستان

CCTV For Delhi's Coronavirus Wards, Orders Amit Shah After Hospital Visit

آمیت شاه نیز از این مقامات به راه اندازی پشتیبان محیط های اغذیه فروشی (فایل)

دهلی نو:

Coronavirus بخش در تمام بیمارستان ها خواهد بود با نصب دوربین های مدار بسته ب & # 24 ساعت دهلی دولت دستور داده است تا پس اتحادیه خانه وزیر Amit Shah دستورالعمل در مورد این مسئله. وزیر تا به حال ساخته شده یک سفر امروز در ملی پایتخت Lok نایاک Prakash بیمارستان — اختصاص تسهیلات به درمان coronavirus — روز پس از دادگاه عالی نقد قوی در مورد دست زدن به همه گیر توسط چند کشور از جمله دهلی نو است.

پس از بازدید آقای شاه به کارگردانی دهلی نو دبیر کل به نصب دوربین های مدار بسته در coronavirus بخش از تمام بیمارستان برای اطمینان از نظارت مناسب از بیماران.

دست زدن به همه گیر در بیمارستان های مختلف کشور به سوال پس از گزارش های رسانه ای از بیماران در حال تبدیل دور, رسانه های اجتماعی کلیپ های در مورد بدن به سمت چپ در بیمارستان دالان ساعت و گزاف هزینه مطالبه شده توسط بیمارستان های خصوصی.

روز جمعه دادگاه عالی کشیده بود تا دهلی, Tamil Nadu, Maharashtra و بنگال گفت: “COVID-19 بیماران بدتر از حیوانات است. در یک مورد پیدا شد در زباله. بیماران در حال مرگ هستند و هیچ کس وجود دارد که حتی شرکت به آنها”.

این وضعیت در دهلی نو در آن گفته بود “وحشتناک وحشتناک و احساساتی”.

امروز آقای شاه خواسته مقامات به راه اندازی پشتیبان محیط های اغذیه فروشی به حفظ عرضه مواد غذایی در مورد یک آشپزخانه بود به تعطیل به دلیل عفونت. او همچنین خواسته است که روانی-اجتماعی مشاوره از پزشکان و پرستاران مشغول در درمان coronavirus بیماران انجام می شود.

طی دو روز گذشته با آقای شاه برگزار شد یک سری از جلسات به بورس از سرمایه های ملی منطقه را به آمادگی برای بحران است که انتظار می رود به اوج خود در ماه های آینده. دهلی نو است که به احتمال زیاد به 5.5 لاخ موارد coronavirus در پایان ماه ژوئیه و نیاز 80,000 تخت برای درمان, معاون وزیر Manish Sisodia گفته بود.

پس از دیدار با وزیر, Arvind Kejriwal, دیروز, آقای شاه قول داده بود 500 راه آهن مربیان است که می تواند تبدیل به کروناویروس امکانات درمان و اضافه کردن 20,000 تخت به دهلی نو را شمارش. برای اولین بار بسیاری از 50 مربیان مرتب شده اند که می تواند مستقر در نند Vihar ایستگاه راه آهن در شرق دهلی نو.

این وزیر همچنین یک جلسه با همه احزاب سیاسی از شورای ملی مقاومت-که شامل دهلی نو و قطعات اوتار پرادش و هاریانا –که در آن او گفت که هر کسی در دهلی نو که می خواهد به آزمایش coronavirus می توانید انجام دهید.

Coronavirus آزمون در هر روز در دهلی برسد 18,000 در چند روز آینده, خانه وزیر گفت. اکثر احزاب و برش در سراسر, حزب, خطوط, حال خواستار تست بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im