CBSE مدیره نتایج آزمون ژوئیه 15; SC تصویب ارزیابی طرح

CBSE Board Exam Results By July 15; Top Court Approves Assessment Scheme

CBSE ارزیابی طرح تایید شده توسط دیوان عالی کشور و در نتیجه در اواسط ماه جولای

دهلی نو:

دیوان عالی کشور امروز تایید شده ارزیابی طرح های ارائه شده توسط CBSE در دادگاه مورد باقی مانده امتحانات هیئت مدیره. هیئت مدیره آماده خواهد شد در نتیجه برای انتظار افراد بر اساس امتحانات است که در حال حاضر انجام شده داخلی و ارزیابی عملکرد. هیئت مدیره نتایج آزمون اعلام خواهد شد در اواسط ماه جولای.

کلاس 10 و کلاس 12 امتحانات را برگزار نمی شود برای باقی مانده مقالات و هیئت مدیره ممکن است اجازه می دهد دانش آموزان به نظر می رسد برای این آزمون در تاریخ بعد زمانی که این وضعیت منجر. وکیل عمومی Tushar مهتا به دادگاه گفت که آن را یک نرم افزار-دانش آموزان اندازه گیری.

درخواست وکیل به دنبال روشن شدن در جدول زمانی از زمانی که دانش آموزان می توانند برای انتخاب باقی مانده مقالات.

بالا دادگاه گفت که زمانی که CBSE به استحضار می رساند تاریخ امتحان آن می توانید به دانش آموزان زمان کافی برای تصمیم گیری در صورتی که مایل به نظر می رسد برای امتحانات یا نه.

دیوان عالی کشور بود که با شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط پدر و مادر که به دنبال لغو امتحانات باقی مانده و مقالات خواسته است که هیئت مدیره نتیجه اعلام شود و بر اساس امتحانات در حال حاضر انجام ارزیابی درونی و تکالیف است.

CBSE فرستاده شده و این طرح برای بررسی باقی مانده کلاس 10 و کلاس 12 نفر بود که تایید توسط دیوان عالی کشور است.

طبق ارزیابی طرح های ارائه شده توسط CBSE دانش آموزان که شنبه برای همه امتحانات خود را در کلاس 10 و 12 خواهد شد که نتیجه نهایی خود را اعلام کرد بر اساس عملکرد آنها در امتحان است.

برای دانش آموزانی که به نظر می رسد برای امتحان در بیش از سه نفر میانگین نمرات به دست آمده در بهترین از انجام سه نفر اهدا خواهد شد برای افراد که آزمون نمی تواند برگزار شد.

برای دانش آموزانی که می تواند به نظر می رسد برای امتحان در تنها سه نفر میانگین نمرات به دست آمده در دو تا از بهترین افراد انجام خواهد شد.

وجود دارد برخی از دانش آموزان در کلاس 12 در شمال شرق دهلی نو است که می تواند به نظر می رسد برای امتحان در تنها یک یا دو نفر. برای دانشجویان چنین نتیجه آماده خواهد شد و بر اساس عملکرد در ظاهر افراد و در ارزیابی درونی و عملی و پروژه. هیئت مدیره است که انتظار برای اعلام نتیجه بر اساس این ارزیابی روش در اواسط ماه جولای.

شورای مدرسه گواهی معاینه (CISCE) گفت که آن را تا به حال نیز آمده تا با یک به طور متوسط فرمول برای افراد باقی مانده و خواهد ها همان در وب سایت خود را در یک هفته. این شورا اضافه شده است که آن را ممکن است اجازه می دهد گزینه به نظر می رسد برای امتحانات باقی مانده در مرحله بعد.

cbse امتحان بورد نتیجه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>