CBO پروژه ها 38% کاهش در تولید ناخالص داخلی $2.1 تریلیون دلار افزایش در کسری

کاپیتول هیل علائم برای بیش بپرسید PPE ماسک برای کارکنان بهداشتی درمانی در واشنگتن, D. C. در تاریخ 17 آوریل سال 2020 است.

اشلی Stringer | CNBC

این دفتر بودجه کنگره منتشر شده خود را در چشم انداز تاریک و دلگیر جمعه در رشد اقتصادی و بیکاری فدرال بودجه پیش بینی سود کار خود را بعد از این سال اما به طور کلی آب و هوا است که باقی خواهد ماند رام از طریق 2021.

در آخرین پیش بینی CBO می بیند تولید ناخالص داخلی متصل به 38 درصد به صورت سالانه در سه ماهه دوم با 26 میلیون بیکار آمریکایی ها از وجود دارد در پایان 2019.

پیش بینی ها تقریبا در خط با اقتصاددانان وال استریت و کمی کمتر دور از تازه ترین شماره پیگیری از آتلانتا فدرال رزرو که می بیند سقوط تولید ناخالص داخلی در حدود 42 درصد در ماه آوریل به ماه ژوئن دوره است.

اگر جمعی چشم انداز است که چیزی نزدیک به دقیق آن را نشان دهنده بدترین افت برای اقتصاد ایالات متحده است که آورده بود به توقف با توجه به تلاش ها برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

“انتظار می رود که اقتصاد شروع به بازیابی در طول نیمه دوم سال 2020 به نگرانی در مورد همه گیری کاهش دهد و به دولت و دولت های محلی سهولت محدودیت” CBO گفت: در روایت است که همراه پیش بینی های خود را.

رشد اشتغال را بهبود بخشد “مادی” در سه ماهه سوم به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های مرتبط با این ویروس را کاهش دهد و تا حدودی. اما CBO گفت: “تداوم اجتماعی فاصله را حفظ خواهد کرد فعالیت های اقتصادی و شرایط بازار کار در سرکوب برای برخی از زمان.”

این دفتر همچنین هشدار داد که “کاهش در فعالیت های اقتصادی شده است به طوری سریع و بنابراین اخیر که عمق رکود هنوز نامشخص است و داده ها در هزینه های اولیه و ناقص است.”

کنگره واکنش نشان داد به همه گیر با یک نجات بیل که بالغ بر نزدیک به 3 تریلیون و دیگری که می تواند به همان اندازه و یا بیشتر.

به دنبال فقط پول تایید شده تا کنون CBO گفت: این امر افزایش کسری بودجه فدرال توسط $2.1 تریلیون دلار در سال مالی 2020 و 600 میلیارد دلار در سال 2021.

سطوح برابر به حدود 11 درصد از تولید ناخالص داخلی اسمی در سال مالی 2020 و 3 درصد در سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im