“نمی تواند ما فشار در اطراف”: Amarinder سینگ خواهان “سخت ایستاده” در چین

'Can't Push Us Around': Amarinder Singh Urges For 'Tough Stand' On China

“ما صلح میخواهیم اما آنها نمی توانند ما فشار در اطراف” Amarinder سینگ گفت:

Chandigarh:

پنجاب وزیر Amarinder سینگ در روز جمعه خواست این مرکز را به سختی ایستاده در ادامه مرز ایستاده با چین اگر کشور همسایه نمی شد در پاسخ به تلاش های دیپلماتیک برای حل و فصل این مسئله است.

این مشکل را باید حل و فصل از طریق مذاکره و دیپلماسی است اما “ما نمی توانیم به نوبه خود ما بازگشت به تهدید ناشی از این حرکت تهاجمی چین در مرز” کاپیتان سینگ گفت.

به عنوان کشور مستقل هر دو کشور باید در پیدا کردن یک راه حل دیپلماتیک برای این مشکل گفت: کاپیتان سینگ افزود که هند “نمی خواهند جنگ اما ما نمی خواهد قبول قلدری توسط چین”.

“ما صلح میخواهیم اما آنها نمی توانند ما فشار,” او گفت: “این ادعا که چینی ها تا به حال به عقب رانده از سرزمین های هندی.

تصریح می کند که هند نمی تواند نگه دارید و اجازه می دهد آن زمین به دور رئیس جمهوری گفت: اگر تهدید است نه مقابله چین خواهد شد و تقاضا بیشتر و بیشتر زمین در آینده است که نمی تواند مجاز به هر قیمتی.

با استناد به Doklam بن بست, او اشاره کرد که چنین اقدامات تحریک آمیز در بخشی از چین رایج بود و آنها تا به حال “تجاوز به خاک هند, حتی در عکاسی چانه و تا به حال با توسل به اقدامات مشابه در آروناچال پرادش”.

تلاش ساخته شده توسط چین در گذشته به وضع ادعا می کند در هند زمین در هیماچال پرادش و اوتار پرادش بیش از حد وزیر گفت.

چین به ترک سرزمین های هندی را که آنها در حال حاضر نقل مکان کرد و در آنها که از حق گفت و هشدار داد که هند نیروهای مسلح شد و در حال حاضر بسیار مدرن و مجهز از آنها در سال 1962 و “چین نمی تواند ما را به آرامی”.

خواسته در مورد تهدیدات اختلال به علامت عملیات آبی ستاره سالگرد روز شنبه رئیس جمهوری گفت: هیچ کس اجازه داده می شود برای اخلال در صلح پنجاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de