نمی توانید در هیئت مدیره با Maximalism? فرش ایالات متحده آمریکا آخرین فروش پذیرای همه خنثی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تا آنجا که ما عاشق رنگارنگ, جسورانه, گرافیک فرش maximalism برای همه نیست. و در برخی از اتاق به خصوص در فضاهای کوچکتر و یا یکی که در آن مبلمان و آثار هنری شایسته کانون توجه کمتر واقعا بیشتر است. فرش ایالات متحده آمریکا است که در آغوش خنثی با آخرین فروش ارائه 60 درصد برخی از آنها بی سر و صدا ترین طرح های. فروش شامل همه چیز از کلاسیک گونی فرش به این بافت tasseled پیدا کنید که خنثی است اما خسته کننده نیست. در اینجا چه چیز دیگری ما در حوزه خارج از فرش ایالات متحده آمریکا فروش.

توجه: تمام قیمت های ذکر شده برای اندازه 5′ x 8′ و یا مشابه.

مائوئی گونی بافته فرش منطقه

این گونی فرش منطقه در دسترس است در چهار رنگ متفاوت اما ما به خصوص به خارج-نسخه سفید است که مدرن beachy پرنیان. این دست از 100 درصد پلی پروپیلن و آن را نه تنها با دوام و مناسب برای مناطق پر ترافیک بلکه دوستدار محیط زیست است.

خرید: مائوئی گونی بافته منطقه فرش $252.19 $125.80

Kalin ساده حالا با منگوله های فرش منطقه

ساخته شده در ترکیه از آسان به تمیز پلی پروپیلن این tasseled shag سجاده خنثی است اما با یک لمس boho سبک. گرم و نرم خود را شمع بالا و با دوام ساخت آن را یک انتخاب عالی برای هر کسی که در فضای طبقه نیز یک فضای بازی برای بچه ها.

خرید: Kalin ساده حالا با منگوله منطقه فرش $223.59 $106.60

هوایی هانه ترنج فرش منطقه

ممکن است آن را خنثی اما این فرش نیز قطعا پر زرق و برق. آن را ساخته شده از میکرو به صورت بسیار نرم و احساس و ویژگی های shimmery ترنج طراحی می افزاید که فقط یک لمس بافت بصری به فضای خود را.

خرید: هوایی هانه ترنج منطقه فرش $323.69 $168.10

مستقل بافت الماس با كه فرش منطقه

Monta Vista درهم انتزاعی الماس فرش منطقه

ما نیز در عشق با این طرح انتزاعی است که می تواند برخی از بصری و بافتنی علاقه به یک فضای بدون قریب به اتفاق آن است. الماس-طرح راه راه در واقع پایه و اساس از فرش با بالاتر-شمع پنبه و پشم و موی بافته شده در بالا برای ایجاد یک کنتراست خوبی در هر دو طرح و بافت.

خرید: Monta Vista درهم انتزاعی الماس منطقه فرش $316.02 $157.70

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de