کانادا نیروی هوایی جت تصادفات در بریتیش کلمبیا در طول COVID-19 ادای احترام

تورنتو:

یک هواپیما از کانادا Snowbirds یک نخبگان نیروی هوایی حالی تیم سقوط کرد روز یکشنبه در بریتیش کلمبیا در طول یک عملکرد برای ادای احترام عمومی تلاش در برابر coronavirus نظامی گفت.

با توجه به رسانه های محلی این هواپیما سقوط کرد و به جلوی حیاط یک خانه در مدت کوتاهی پس از مصرف از فرودگاه کملوپس اواخر صبح روز یکشنبه همراه با یکی دیگر هواپیما.

استانی وزیر بهداشت آدریان دیکس توییتی که یک نفر گرفته شده بود به بیمارستان.

“این #RCAF شده آگاه است که نیروهای کانادایی Snowbirds هواپیما در مجاورت کملوپس سال قبل از میلاد” نیروی هوایی سلطنتی کانادا توییتی بدون دادن جزئیات بیشتر.

“اولویت ما در این زمان است که تعیین کننده وضعیت پرسنل ما و حمایت از پرسنل اورژانس” به آن اضافه شده است.

به گفته شاهدان خلبان موفق به خروج از هواپیما با چتر نجات قبل از سقوط. خلبان فرود بر روی سقف یک خانه و به نظر می رسد که دچار کمر و گردن.

عکس از صحنه تصادف به نظر می رسد برای نشان دادن باقی مانده سوزش در جلوی خانه که بخشی از آن نیز در آتش است.

پخش عمومی CBC به نقل از یک شاهد Nolyn مک لئود عنوان کرد و گفت هواپیما گذشت حدود سه متر (متری) بیش از سقف خود را.

“ما شاهد خلبان بیرون بود شاید دو طبقه بالا و سپس هواپیما بدون خلبان در آن رفت و حق میان من و من به خانه همسایه” در نهایت قبل از ضربه زدن به همسایه پنجره اتاق خواب او گفت:.

“این هرج و مرج کامل بود. مردم فریاد و جیغ. ما فکر ما شدن بمباران و یا چیزی. این که چگونه گیج کننده آن بود.”

این دو هواپیما برنامه ریزی شده بود به پرواز بیش از بریتیش کلمبیا به عنوان بخشی از یک تور لقب “عملیات الهام” راه اندازی شد در اوایل این ماه به پرداخت ادای احترام به کانادایی ها تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Snowbirds امضای nine-جت گیری با دنباله دود سفید شروع تور خود را در نوا اسکوشیا و برای انجام نمایش هوایی بیش از شهرستانها از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام در ارتفاعات به عنوان کم 500 فوت (150 متر).

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im