کالیفرنیا دفاتر می تواند باز با تغییرات مراکز ارائه می دهند منظقه وانت فرماندار می گوید

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom

غنی Pedroncelli | AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که روز سه شنبه دولت حرکت خواهد کرد بیشتر به آن بازگشایی فرایند اجازه می دهد برخی از ادارات و مراکز و موزه ها را به از سرگیری عملیات با تغییرات.

Newsom گفت که دفاتر در دولت است که نمی تواند telework خواهد شد مجاز به بازگشایی با سلامت و ایمنی تغییرات و مراکز خرید, مراکز نوار و رسانه ها خواهد بود و مجاز به ارائه منظقه وانت. آن را بلافاصله روشن ساخته که این سفارش را به اثر.

کارواش نظافت حیوان خانگی سگ و راه رفتن را نیز اجازه داده می شود به رزومه ایالت, او گفت:. Newsom اضافه کرد که دولت در حال حاضر انجام شده بیش از 1 میلیون آزمایشات coronavirus و می تواند انجام دهد و حدود 35000 نفر در هر روز.

“بدترین اشتباه ما باعث می شود که به پرتاب فقط کسانی که پوشش صورت خاموش” و فکر می کنم این ویروس رفته دور و یا در تعطیلات Newsom گفت. او اضافه کرد که دولت در حال حاضر انجام شده بیش از 1 میلیون آزمایشات Covid-19 و می تواند انجام دهد و حدود 35000 نفر در هر روز.

“آن نیست. آن را هنوز هم بكوبد. آن را هنوز هم عمیقا عمیقا مرگبار,” او گفت:.

اما Newsom گفت: هنوز هم تا به دولت های محلی برای تعیین اینکه آیا آنها آماده به حرکت به مرحله بعد.

هر دو منطقه خلیج و لس آنجلس صادر کرده اند خود را stay-at-home سفارشات. باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: برخی از فرم اقامت در خانه محدودیت خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند در محل در شهرستان از طریق اوت با توجه به گزارش ها از ان بی سی لس آنجلس.

گلدن استیت فرماندار نیز با صدور دستورالعمل جدید برای شهرستان است که تصویب شده و برای بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها. دستورالعمل توصیه رستوران ها برای ارائه یکبار مصرف منوها قابل استفاده مجدد ظروف غذاخوری موانع فیزیکی و نیاز به شام به صبر در اتومبیل های خود را در میان دیگر دستورالعمل. کارکنان و مراجعان نیز خواهد شد نیاز به باقی می ماند 6 فوت از هم جدا.

تنها دو نفر از دولت شهرستان — بوت-سیلور باو و زرخیز — آیا تا کنون ملاقات مورد نیاز برای حرکت بیشتر به دولت بازگشایی طرح از جمله باز کردن ناهار خوردن در بقیه Newsom گفت.

یک county می توانید شروع به بازگشایی بیشتر کسب و کار اگر آنها می تواند ثابت کند کافی تست و تماس با ردیابی و حفاظت از کارگران ضروری و هیچ مرگ و میر مربوط به Covid-19 به مدت دو هفته در میان دیگر دستورالعمل های دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی گفت: در روز پنج شنبه.

هفته گذشته Newsom برشمرد مختلف روشهای درمانی خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر که اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات باید اتخاذ برای اطمینان از ایمنی از کارگران و مشتریان.

او قبلا اعطا خرده فروشان مانند کسانی که به فروش لباس و کتاب و لوازم ورزشی به شروع ارائه منظقه انتخاب کنید تا به عنوان دولت حرکت عمیق تر به “مرحله 2” از بازگشایی طرح اگر چه مراکز اجازه نداشتند در سفارش اولیه.

تولید و انبارها که در حمایت از این خرده فروشان نیز مجاز به بازگشایی با تغییرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de