فرماندار کالیفرنیا می گوید او نگران مشک حرکت تسلا از دولت در هر زمان به زودی’

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت CNBC در روز سه شنبه است که او “نگران نیست” در مورد مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در حال حرکت شرکت در عملیات خارج از دولت است.

“من همچنین نگران Elon ترک در هر زمان به زودی” Newsom در مصاحبه ای گفته است که پخش “پول سریع.”

“من تا به حال بسیاری از گفتگو با او و ما متعهد به موفقیت و نوآوری و کم کربن, سبز, رشد اقتصاد است که او شده است برای ترویج دهه و ایالت کالیفرنیا است که در حال شتاب گرفتن است.”

مشک و گفت: در اوایل این ماه در توییتر که او آماده به حرکت تسلا ستاد و آینده عملیات از کالیفرنیا در میان اختلاف با مقامات بهداشت عمومی در آالمدا کانتی که در آن برق خودرو ساز تولید بسیاری از اتومبیل های خود را برای ایالات متحده و اروپا است.

تسلا همچنین شکایت این شهرستان بیش از آن coronavirus کسب و کار مرتبط با محدودیت های که تا به حال محدود تسلا تولید از مارس. در مشک دستور تسلا بازگشایی تولید شده است ساخت اتومبیل های جدید در آن فرمونت کارخانه پس از تعطیلات آخر هفته روز مادر و عامل بود در سرپیچی از محلی دستورات بهداشتی را برای روز.

به عنوان CNBC که قبلا گزارش شده داخلی تسلا ارتباطات نشان داد که شیفت تولید تا به حال به طور کامل از سر گرفته منهای برخی از temp کارگران و برخی از اداری و سایر کارکنان که هنوز هم قادر به کار از راه دور به جای آمدن به فریمانت کارخانه.

Newsom یک دموکرات گفت که او شناخته شده است مشک برای چندین دهه بود و “احترام و تحسین خود را برای روح نوآورانه.” او استدلال کرد که کالیفرنیا شده است یک شریک کلیدی برای تسلا به عنوان آن رشد برای تبدیل شدن به پیشرو در جهان بازیکن در وسایل نقلیه الکتریکی.

“من فکر می کنم آن را در همه منافع ما را به ادامه برای پیدا کردن زمینه های مشترک و راه دقیقا همان چیزی که ما در ایالت کالیفرنیا با تسلا” Newsom گفت. “و آنها را جایگزین آنها شروع بازگشایی به عنوان تولید و تدارکات و انبارداری در سراسر دولت عمل کرده است و بازگشایی در چند هفته گذشته است.”

Newsom نظر می آیند به عنوان پالو آلتو-بر اساس تسلا پیشاهنگی برای یک محل جدید خود با مونتاژ نهایی گیاه. CNBC گزارش در هفته گذشته که شرکت zeroing در تگزاس و یا اوکلاهما. مشک است گفت: گیاه بعدی خواهد بود که شرکت “Cybertruck” Gigafactory.

تسلا بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در Newsom اظهارات.

مورگان استنلی خودکار تحلیلگر آدام جوناس گفت: CNBC در هفته گذشته که او معتقد است سهم تسلا خودروهای تولید شده در کالیفرنیا کوچک خواهد شد در سال آینده. او گفت: آن است که از لحاظ اقتصادی “به چالش کشیدن” تولید وسایل نقلیه در دولت است.

“بدون شک وجود دارد در ذهن ما است که در طول زمان که فرمونت را نسبت تولید جهانی خواهد شد و ما فکر می کنیم این گیاه بعدی است که به وضوح رفتن به در تگزاس گفت:” جوناس یکی از قدیمیترین صعودی وال استریت تحلیلگران در تسلا.

Newsom گفت که او معتقد است که انجام کسب و کار در کالیفرنیا است سودمند برای شرکت های از جمله تسلا. “ما ممکن است ارزان ترین محل برای انجام کسب و کار اما ما بهترین محل برای انجام کسب و کار” او استدلال کرد.

سهام تسلا بسته روز سه شنبه جلسه کمی پایین تر در $808 هر. سهام تا 93% تا کنون این سال است.

– CNBC Lora Kolodny کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net