ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با بسیاری از مردم در خانه ماندن پازل را تبدیل به چنان محبوب است که آنها در حال حاضر در تامین کوتاه مدت. به همین دلیل آنلاین دست دوم لباس فروشگاه thredUP دارای شاخه به پازل کسب و کار.

پازل پنجره کار می کند به طور مشابه به thredUP را به طور منظم ، اگر شما یک پازل شما می خواهم برای انتقال به یک خانه جدید شما می توانید آن را به thredUP در ازای 5 دلار اعتبار است. هنگامی که این فروشگاه جمع آوری شده به اندازه کافی پازل شما همچنین قادر خواهید بود برای خرید به آرامی استفاده می شود پازل برای 5 دلار در هر, به علاوه حمل و نقل. تا کنون در کمتر از یک هفته با توجه به thredUP, 2,000 مردم در حال حاضر امضا برای ارسال در پازل خود را.

برای هر یک از پازل بالا بفروشید این شرکت اهدا خواهد شد $1 به تغذیه امریکا گرسنگی-سازمان امداد است که 60,000 pantries غذایی و برنامه غذا در سراسر کشور است.

“شادی های کوچک در حال آوردن ما هم در حال حاضر بیشتر از همیشه و پازل ها یکی از بزرگ است. آنقدر بزرگ است که پازل شرکت نمی تواند نگه دارید تا!” می نویسد thredUP در پازل پنجره صفحه اصلی. “مگر اینکه مردم شروع به مخلوط کردن پازل های مختلف با هم (توصیه نمی شود) هر کس نیاز به آنها را به پازل. خوشبختانه ما می دانیم-چگونه برای کمک به پیدا کردن خانه های جدید به صورت پازل در همه جا. ما امیدواریم که شما کمک به ما منتقل سرگرم کننده و انجام برخی از خوب بیش از حد.”

ارسال یک پازل بازدید thredUP.com/puzzles. وجود دارد شما می توانید چاپ حمل و نقل رایگان برچسب برای بسته بندی خود را. (توجه داشته باشید برای کسانی که با استفاده thredUP قبل از این فروشگاه می پرسد که شما ارسال پازل های خود و نه در تمیز کردن کیسه های که شما می توانید استفاده کنید برای ارسال لباس های خود را.)

مطمئن شوید برای ارسال تنها پازل است که باید همه قطعات خود را به صورت پازل خوب سرنوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

آموزش سئو