اکثر متحده نمی خواهید همه کارگران مهاجر به حرکت می کند به عنوان آنها به دنبال از سرگیری کارخانه (فایل)

دهلی نو:

صفحه اصلی وزارت جهت ارسال مهاجر کارگران خانه با اتوبوس امکان پذیر نیست چند متحده به ویژه کسانی که از جنوب به شمال گفته اند. منبع گفت که ایالات متحده خواسته اند وزارت اجازه می دهد تا استفاده از قطار رقیب که تعداد زیادی از مردم فاصله و تدارکات سفر قوانین اتوبوس. این مرکز گفت: این نگاه به این موضوع که تا امروز در یک نشست مجازی بین اتحادیه کابینه وزیر و نمایندگان دولت.

دستورالعمل صادر شده توسط وزارت دیروز گفت: مردم تنها می تواند انتقال از طریق جاده در اتوبوس. ایالات متحده آن گفت: باید ترتیبات برای حمل و نقل.

اما متحده اشاره کرد که هزاران نفر از مردم ایالت های شمالی مانند بحار و اوتار پرادش و بخش شرقی کشور مانند بنگال و آسام کار در بسیاری از ایالت های جنوبی. گذر گاه آنها را به عقب را شامل سفر در سراسر چندین متحده است.

راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت که او نوشته است به نارندرا نخست وزیر گفت: انتقال هزاران نفر از مردم بیش از مسافت های طولانی در اتوبوس, غیر عملی است.

بیهار بود در میان برای اولین بار به منظور بالا بردن اعتراض. Sushil Kumar Modi, معاون وزیر بیهار توییتی که امروز مرکز باید عمل قطار ویژه به حمل و نقل “مهاجران از نقاط دوردست”.

ماهاراشترا است که بدترین ضربه توسط coronavirus ساخته شده است که خواسته های مشابه. بمبئی استخدام بیشتر کارگران مهاجر بیش از هر شهر دیگر در کشور است.

تامیل نادو امروز مطلع مرکز که آنها باید حدود 4 لاخ کارگران مهاجر و بسیاری از آنها از بیهار و بنگال. تحت شرایطی در حال حرکت آنها را به بازگشت به کشورهای خود را از طریق جاده را امکان پذیر نمی شود, مقامات گفت.

ایالات متحده نیز با وزن گزینه های خود را در مورد مرکز دیگر نیاز – غربالگری افراد برای coronavirus قبل از هر کسی مجاز است برای رفتن.

به گفته مقامات تست از جمله گروه های بزرگ غیر ممکن است. غربالگری برای علائم تنها گزینه در دسترس است. در این مورد بیش از حد متحده داده شده است گزینه فریم روش.

اکثر متحده نمی خواهید همه آنها کارگران مهاجر به حرکت می کند به عنوان آنها به دنبال از سرگیری کارخانه ها و صنایع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو