نقب زدن به تازگی راه اندازی جدید دو قطعه مبلمان در ادامه خود را تصاحب اتاق نشیمن ما

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من و بسیاری از آپارتمان درمانی کارکنان در واقع من یک فن بزرگ از نقب زدن. من افتخار صاحب نقب زدن گوشه های مقطعی و آن را کاملا چیز های مورد علاقه من در آپارتمان من. متخصص نام تجاری مدولار در اواسط قرن مبلمان مدرن است که به معنای رشد و سفر با شما. به تازگی نقب زدن افزود تن از گزینه های جدید برای خود خانه بدوش مبلمان (مانند پاها و بازوها) و صبح آنها راه اندازی دو نام تجاری جدید دسته بندی مجموع: قفسه دیواری و میزهای قهوه!

مانند مبل های نقب زدن جدید قفسه بندی واحد (به نام شاخص) است که به طور کامل مدولار و قابل تنظیم است. این می تواند پیکربندی شده به قطع در آن خود را, یا شما می توانید با اضافه کردن قفسه های خود را به رشد کتابخانه هم به صورت عمودی یا افقی. و مانند مبل, آن را نیز بسیار آسان برای قرار دادن با هم به لطف شامل حلق آویز قالب پوستر به مطمئن شوید که شما حق آن را دریافت. قفسه های ساخته شده از خاکستر جامد چوب می آید و در سه پس از اتمام علاوه نقب زدن گیاهان و درختان را برای چوب استفاده می شود. را انتخاب کنید از تیره گردو پایان پیچیده کلاسیک MCM نگاه (کامل برای یک سنتی کتابخانه) و یا رفتن برای سبکتر بلوط گزینه برای طبیعی تر boho نگاه کنید. این نیز موجود است در رنگ سفید اگر شما ترجیح می دهند چیزی تمیز, معاصر, و همیشه در سبک.

همچنین راه اندازی شده امروز است بنتو سمت میز که گسترش بنتو میز قهوه ، بر خلاف اصل Serif جدول قهوه بنتو است compartmentalized (مانند اسم خود را). این چند منظوره با ساخته شده است در ذخیره سازی است که باعث می شود آن را ایده آل برای فضاهای کوچک است. بهترین بخش هر چند واقعی است رومیز: به جای استفاده از آسانسور بالا آن را متشکل از سینی قابل جابجایی که می توان در هر منظور شما را انتخاب کنید و می تواند گرفته شده برای استفاده به عنوان یک دستی سطح هر کجا که شما به آن نیاز دارید. کنار جدول است که اساسا یک نسخه کوچکتر از میز قهوه با دو سینی به همراه یک اسلات برای مدیریت تمام خود را در کابل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید