بافت در coronavirus هواپیمایی و بیشتر — سازمان دیده بان 5 بهترین لحظات از برکشایر جلسه

وارن بافت رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی Berkshire Hathaway Inc., صحبت می کند در طول مجازی برکشایر هاتاوی سالانه سهامداران جلسه دیده می شود بر روی یک کامپیوتر لپ تاپ در آرلینگتون ویرجینیا, ایالات متحده روز شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

بلومبرگ

چه یک سال تفاوت می کند. نشسته در یک مرحله در خالی آرنا در اوماها و در غیاب معمول خود شخص وابسته چارلی مونگر های 89 ساله وارن بافت شروع برکشایر هاتاوی را در سال 2020 سالانه سهامداران جلسه روز شنبه با شرکت پیام: “هیچ چیز می تواند توقف امریکا است.”

این “وودستاک برای سرمایه داران” است که کشیده شده و ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان برای سال میزبانی شد و تقریبا برای اولین بار. این “شگفتی” به اشتراک گذاشته شده در این مرحله با گرگ آبل معاون رئیس غیر بیمه عملیات در کنگلومرا و مدعی بالا به عنوان بافت جانشین.

چهار ساعت بصورت زنده ارائه و پرسش و پاسخ به یک بینش بافت سرمایه گذاری طرز فکر در میان coronavirus بحران است. در حالی که او هنوز هم یک مؤمن در “آمریکایی معجزه” در قلب همه گیر بود منجر به برخی از نادر حرکت توسط افسانه گذار. بافت همچنین توضیح داد که چرا او نشسته است در حاشیه با رکورد $137 میلیارد دلار پول نقد شمع.

در اینجا پنج بهترین لحظات از این رویداد. برای ملاقات با پخش بازدید CNBC بافت بایگانی.

هیچ چیز می تواند توقف امریکا

دقیقه به اظهارات بافت ارائه اطمینان به سرمایه گذاران بسیاری از آنها کردم سوخته توسط ویروس باعث فروش که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد و مقاومت در برابر این همه گیر جهانی به عنوان آن را با تمام قبلی جنگ و بحران است.

“هیچ چیز نمی تواند اساسا توقف امریکا” بافت گفت. “آمریکا معجزه آمریکایی سحر و جادو همواره غالب و آن را انجام خواهد داد تا دوباره … در جنگ جهانی دوم, من متقاعد شده بود از این,” او اضافه شده است. “من متقاعد شده بود این در طول بحران موشکی کوبا, 9/11, بحران مالی است.”

شیوع بیماری که تحت تاثیر بیش از 1 میلیون نفر در آمریکا منجر به سراسر کشور, اقتصادی, خاموش شدن ناگهانی که منجر به بی سابقه ای زیان کار است. در سه ماهه اول اقتصاد آمریکا دچار بزرگترین رکود پس از بحران مالی است.

برکشایر گزارش عظیم 50 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه اول یک رکورد برای بافت کنگلومرا و بیشتر به دلیل زیان سهام.

برکشایر به فروش می رسد همه آن سهام شرکت هواپیمایی

“جهان تغییر کرده است برای شرکت های هواپیمایی. و من نمی دانم چگونه آن را تغییر داد و من امیدوارم که آن را به خودی خود در یک منطقی سریع راه,” او گفت:. “من نمی دانم اگر آمریکایی ها در حال حاضر تغییر عادات خود را و یا تغییر عادات خود را به دلیل تمدید دوره است.”

تقاضا برای سفر هوایی غوطه ور است از ماه مارس به عنوان ویروس و اقدامات احتیاطی مانند پناهگاه در محل سفارشات نگه داشتن پتانسیل های مسافر خانه است. شرکت هواپیمایی سهام که بافت ریخته کاهش یافته است تا آنجا که 70% این سال که از جمعه. آن نادر بود حرکت برای خرید و نگه داشتن سرمایه گذار.

چرا او نمی ساخته شده است هر گونه سرمایه گذاری

میلیاردر همچنین خطاب به “فیل به اندازه کسب” او هنوز به.

بافت نکرده هر گونه سرمایه گذاری در چندین سال به عنوان برکشایر را گسترده توده ای ballooned به رکورد $137 میلیارد دلار در پایان ماه مارس. او گفت: به همین دلیل است که به سادگی که او نیست هر چیزی یافت “جذاب است.”

“ما هر چیزی را انجام نداده چرا که ما چیزی ندیدم که جذاب” بافت گفت. “ما در حال انجام کاری بزرگ بدیهی است. ما مایل به انجام کاری بسیار بزرگ است. منظورم این است که شما می تواند به من در صبح روز دوشنبه با چیزی که درگیر $30 یا 40 میلیارد دلار یا 50 دلار میلیارد دلار. و اگر ما واقعا مانند آنچه که ما در حال دیدن ما خواهد آن را انجام دهد.”

خرید صندوق شاخص

بافت معتقد است میانگین سرمایه گذاران باید خرید بازار گسترده ای برای یک دوره طولانی از زمان به جای پیروی از سهام-چیدن مشاوره از دیگران است.

“به نظر من برای اکثر افراد بهترین چیزی که به انجام این است که داشتن S&P 500 شاخص صندوق” بافت گفت. “وجود دارد مقدار عظیمی از پول مردم برای پرداخت هزینه مشاوره آنها واقعا لازم نیست.”

“اگر شما شرط می بندم در امریکا و حفظ این موقعیت برای چند دهه شما می خواهم انجام دهید به مراتب بهتر از خرید اوراق بهادار خزانه داری و یا به مراتب بهتر از افراد زیر که به شما بگویم” چه برای سرمایه گذاری او اضافه شده است.

وی افزود: مردم نباید پول قرض به شرکت در این بازار همیشه و به خصوص در حال حاضر با توجه به عدم قطعیت در اطراف این بیماری همه گیر.

“هنگامی که چیزی مانند زمان همه گیر اتفاق می افتد, آن را سخت به عاملی است که در. همین دلیل است که شما هرگز می خواهید به استفاده از پول قرض گرفته شده حداقل در نظر من به سرمایه گذاری های” بافت گفت.

بافت و مونگر هستند و در سلامت خوب

معاون رئیس چارلی مونگر, 96, نیست در حضور هر چند بافت گفت دیرین خود را شریک کسب و کار در خوب شکل و بازگشت به نشست سالانه سال آینده.

بافت گفت که مونگر اضافه شده زوم تصویری را به کارنامه اش است و داشتن جلسات مجازی هر روز.

خواسته در مورد آینده مدیریت خواهد شد که تخصیص سرمایه در برکشایر بافت ذکر شده گرگ آبل, تاد شانه تد Weschler خود دو کلید سرمایه گذاری نمایندگان.

“چارلی و من در اطراف هستند. ما مانند تخصیص سرمایه خودمان. ما قرار نیست هر محل به طور داوطلبانه اما ما احتمالا رفتن به برخی از مکان های غیر ارادی قبل از آن که طولانی” بافت گفت.

“چارلی است که در سلامت خوب است. من در سلامت خوب,” او اضافه شده است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>