انگلیسی, پاره کردن مجسمه تاجر برده به عنوان اعتراض به جورج فلوید قتل همچنان در سراسر جهان

تظاهرکنندگان نگه مشت خود را در هوا در طول یادبود لینکلن در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در 6 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee

مردم در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان جمع آوری شده در عمده تظاهرات روز یکشنبه در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس مارک 13th روز متوالی از اعتراضات پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینه سوتا در ماه گذشته.

در واشنگتن دی سی ده ها هزار نفر با حضور در بنای یادبود آبراهام لینکلن و در نزدیکی کاخ سفید روز شنبه در آنچه که به احتمال زیاد این شهر بزرگترین تظاهرات نشده است.

معترضان در بریستول, انگلستان سرنگون مجسمه تاجر برده ادوارد Colston که شرکت حمل و نقل ده ها هزار نفر از بردگان در سراسر اقیانوس اطلس بین 1672 و 1689 و آن را انداخت و به شهرستان بندر.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان نیز به خیابان ها ریختند در لس آنجلس سان فرانسیسکو, شیکاگو, فیلادلفیا, شهر نیویورک و بسیاری از شهرهای دیگر از ساحل به ساحل.

هزاران نفر از معترضان راهپیمایی در سراسر پل گلدن گیت در سان فرانسیسکو و پل بروکلین در نیویورک است.

شنبه شب یک مظنون دستگیر شده بود پس از یک SUV کشت و زرع را از طریق جمعیت از زانو معترضان در بروکلین و مجروح شدن چهار نفر.

تظاهرات گسترده نیز شکسته در سراسر جهان از اروپا به استرالیا, با ده ها هزار نفر از معترضان خواستار پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس در کشورهای خود را دارند.

در هنگ کنگ مردم در تظاهرات روز یکشنبه در مقابل کنسولگری ایالات متحده, برگزاری, تا, تصاویر, فلوید و “Black Lives Matter” نشانه. جمعیت عظیم نیز به خیابانها در سراسر فرانسه و آلمان و ایتالیا.

در لندن برخی از معترضان در نزدیکی نخست وزیر بوریس جانسون اقامت درگیری با افسران پلیس.

بیش از 43,300 از اعضای گارد ملی در انجام وظیفه هستند در 34 متحده و D. C برای پاسخ به اعتراضات بسیاری از آنها مسالمت آمیز است. در برخی موارد تظاهرات مسالمت آمیز به دنبال شده است با غارت و خشونت در شب.

یک مراسم یادبود برگزار شد در Raeford کارولینای شمالی روز شنبه برای فلوید یک مرد سیاه و سفید که سفید مینیاپولیس افسر پلیس دوخته زیر زانو خود را برای بیش از هشت دقیقه است.

این حادثه گرفتار شد تصویری و اخراج افسر درک چوین چهره قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم طرح اتهامات. سه نفر دیگر از ماموران نیز از کار اخراج شده و به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را به هوستون در روز دوشنبه شخصا پرداخت جهات به Floyd خانواده. یک تشییع جنازه است که برای برنامه ریزی فلوید روز سه شنبه در هوستون.

در پاسخ به گسترده خشم و اعتراض برخی از شهرهای ایالات متحده را در پاسخ به خشونت پلیس با تعلیق افسران که در دوربین گرفتار بودن خشونت نسبت به معترضان و همچنین ممنوعیت تاکتیک های پلیس مانند chokeholds و استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

دو بوفالو افسران پلیس دریافت کرده اند که ملی انتقاد پس از یک ویدیو دستگیر شد نشان دادن آنها تنه زدن 75 سال به زمین و ترک او و خونریزی در مقابل Buffalo City Hall در پنجشنبه شب. آنها به اتهام حمله در درجه دوم در روز شنبه.

در فیلادلفیا, دادستان منطقه لری Krasner دستگیر و متهم به اداره پلیس شهر کارکنان بازرس با تشدید حمله و پس از بازرسی رخ داد یک اعتراض دانشجویی در سر با باتوم در روز دوشنبه. دانش آموز بود که آسیب های جدی از جمله زخم سر است که مورد نیاز اساسی می باشد.

دو NYPD افسران نیز به حالت تعلیق پس از آنها بودند گرفتار در فیلم حمله به تظاهر کنندگان. یک افسر هل یک زن به زمین در بروکلین و یک افسر دیگر کشیده یک تظاهرکننده ماسک و اسپری فلفل به او.

دیگر فیلم ها نمایش موارد متعدد سوء استفاده توسط نیویورک افسران از جمله یک ویدیو که نشان داد یک ماشین پلیس شخم از طریق جمعیت از تظاهرکنندگان و یکی دیگر از افسران با استفاده از باتوم علیه معترضان مسالمت آمیز در جهت آنها حرکت می کند.

شهر مینیاپولیس رهبران توافق کردند که روز جمعه به ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط پلیس. در سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین دستور داد ماموران برای متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور معترضان بیش از 30 روز آینده.

و در کلرادو یک قاضی فدرال در دنور گذشت موقت سفارش محدود در آن جمعه که ممنوعیت پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی علیه معترضان مسالمت آمیز.

در اینجا عکس هایی از تظاهرات در سراسر جهان:

واشنگتن

معترضان جمع آوری همراه 16th Street, NW در نزدیکی کاخ سفید در دوران جورج فلوید تظاهرات در 6 ژوئن 2020 در واشنگتن ،

ساموئل کروم

واشنگتن, DC – ژوئن 06: تظاهر کنندگان جمع آوری و در مقابل بنای یادبود آبراهام لینکلن در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در 6 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee

تظاهرکنندگان جمع آوری در یادبود لینکلن در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در 6 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee

تظاهرکنندگان مارس گذشته یادبود لینکلن در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی می گیرد در 6 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer

بریستول, انگلستان

Black Lives Matter تظاهرات. معترضان پایین کشیدن مجسمه ادوارد Colston در طول یک زندگی موضوع تجمع کالج, سبز, بریستول در حافظه جورج فلوید که کشته شد در مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس آمریکا در شهر مینیاپولیس. تصویر تاریخ: سه شنبه 7 ژوئن 2020.

بن Birchall | انجمن مطبوعات از طریق AP تصاویر

معترضان پایین کشیدن مجسمه تاجر برده ادوارد Colston در طول یک زندگی توجه به تجمع اعتراضی در دانشگاه, سبز, بریستول, انگلستان روز شنبه 7 ژوئن 2020 در پاسخ به کشته شدن اخیر جورج فلوید توسط افسران پلیس در مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا که منجر به تظاهرات در بسیاری از کشورها و در سراسر ایالات متحده.

بن Birchall | PA طریق AP

Black Lives Matter تظاهرات. معترضان پرتاب مجسمه ادوارد Colston به بندر بریستول در طول یک زندگی موضوع اعتراض تجمع در حافظه جورج فلوید که کشته شد در مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس آمریکا در شهر مینیاپولیس. یکشنبه 7 ژوئن 2020.

بن Birchall | مطبوعات Associationa از طریق AP

معترضان پرتاب یک مجسمه تاجر برده ادوارد Colston به بندر بریستول در طول یک زندگی موضوع اعتراض تجمع در بریستول, انگلستان روز شنبه 7 ژوئن 2020 در پاسخ به کشته شدن اخیر جورج فلوید توسط افسران پلیس در مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا که منجر به تظاهرات در بسیاری از کشورها و در سراسر ایالات متحده.

بن Birchall | PA طریق AP

لندن ،

یک زن با یک بلند گو حرف زدن تلفنی برای یک اعتراض مسالمت آمیز به برپایی تظاهرات در اعتراض به خیابان داونینگ در طول یک زندگی موضوع اعتراض در ژوئن 07, 2020 در لندن, پادشاهی متحده.

Chris J Ratcliffe

درگیری پلیس با معترضان در طول یک زندگی موضوع اعتراض پادشاه چارلز خیابان سرپوشیده در ژوئن 07, 2020 در لندن, پادشاهی متحده.

Chris J Ratcliffe

معترضان برگزاری پلاکارد در طول یک زندگی ماده تظاهرات در میدان پارلمان در مرکز لندن در 6 ژوئن 2020 در لندن, پادشاهی متحده.

Hollie Adams

پاریس, فرانسه

جمع آوری مردم در Champ de Mars در مقابل برج ایفل در پاریس در ژوئن 6 سال 2020 به عنوان بخشی از “Black Lives Matter’ در سراسر جهان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده در حالی که دستگیر شده توسط پلیس در مینیاپولیس, ایالات متحده.

GEOFFROY VAN DER اسلت

نیس فرانسه

مردم نگه پلاکارد در طول یک تظاهرات در riviera فرانسه در شهر نیس در 6 ژوئن سال 2020 به عنوان بخشی از “Black Lives Matter’ در سراسر جهان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده در حالی که دستگیر شده توسط پلیس در مینیاپولیس, ایالات متحده.

والری HACHE

تورین, ایتالیا

مردم پوشیدن ماسک محافظ در اعتراض به مرگ جورج فلوید در ژوئن 06, 2020 در تورین, ایتالیا. اعتراض سازماندهی شده علیه نژاد پرستی پس از مرگ جورج فلوید.

استفانو Guidi

نمای کلی از اعتراض به مرگ جورج فلوید در ژوئن 06, 2020 در تورین, ایتالیا. اعتراض سازماندهی شده علیه نژاد پرستی پس از مرگ جورج فلوید.

استفانو Guidi

فرانکفورت آلمان

30,000 مردم جمع آوری با هم در ادای احترام به جورج فلوید در جریان اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در 6 ژوئن 2020 در فرانکفورت, آلمان.

توماس Lohnes

برلین, آلمان

الکساندر دیده می شود به طور کامل شلوغ با مردم در برگزاری بنر و پلاکارد به عنوان آنها در سکوت ایستاده هشت دقیقه و 46 ثانیه در ادای احترام به جورج فلوید در جریان اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در 6 ژوئن 2020 در برلین آلمان است.

میشل Tantussi

کلن, آلمان

مردم ایستاده با مطرح مشت در طول یک سکوت برای هشت دقیقه و 46 ثانیه در ادای احترام به جورج فلوید در جریان اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ژوئن 06, 2020 در شهر کلن آلمان.

Andreas Rentz

سیدنی, استرالیا

معترضان شرکت در یک تظاهرات در سیدنی برای نشان دادن همبستگی با زندگی ماده تظاهرات در آمریکا که موجب مرگ جورج فلوید و تجمع برای جلوگیری از بومی مرگ در دوران بازداشت و پس از درخواست تجدید نظر در دادگاه در آخرین لحظه تصمیم به authorise عمومی جمع آوری در استرالیا در 6 ژوئن سال 2020 است.

Anadolu Agency

بریزبن استرالیا

مردم آوریل در سراسر ویکتوریا پل در ژوئن 06, 2020 در بریزبن, استرالیا است. حوادث در سراسر استرالیا سازماندهی شده در همبستگی با تظاهرات در ایالات متحده در پی کشته شدن یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا و به تجمع در برابر بومی مرگ در دوران بازداشت در استرالیا.

Jono سرل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید