را بازی خود را به ایده های زندگی با مدرسه از طراحی بازی


با همه توان در صفحه اصلی بازی است و حتی محبوب تر از همیشه است. و آن را در حال حاضر محبوب. در 2019, بازی های موبایل شد به ارزش $64.4 میلیارد PC gaming در آورده $29.6 میلیارد دلار و در دسکتاپ $15.4 میلیارد دلار است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 2.5 میلیارد پارسه در این سیاره است. که بسیاری از بازی.

چگونه در مورد به جای شما همچنین می توانید ساخت بازی ؟ جهانها تصور در بالا امروز بازی تمام شده را به عنوان سند چشم انداز در سر کسی. آوردن دید که به زندگی یکی از هیجان انگیز ترین مشاغل در اطراف.

مدرسه بازی طراحی محل ایده آل برای شروع سفر خود را به عنوان یک طراح بازی. کارشناس مدرسان راهنمای شما را از طریق اصول اولیه تمام راه تا پیشرفته تکنیک های طراحی. گسترده step-by-step—فیلم 120 ساعت از مجموع آموزش—را توانمند سازی شما را با همه چیز شما نیاز به چشم انداز خود را به زندگی از جمله برنامه نویسی کامپیوتر مدل سازی و تکنیک های انیمیشن.

خود را با سه سال اشتراک می آید آخرین به روز رسانی در صنعت به طوری که شما هرگز سقوط پشت سر. شما همچنین می خواهید دریافت پشتیبانی از بازی های حرفه ای و مربیان و به دست آوردن دسترسی به هزاران دلار در خانواده سلطنتی-رایگان بازی هنر و بافت. در پایان این دوره شما قادر خواهید بود خود را به انتشار 2D و 3D بازی ها بر روی هر پلت فرم اصلی.

دریافت سه سال اشتراک به مدرسه از طراحی بازی فقط برای $29.99 امروز. که 98% off اصلی $1,797 لیست قیمت. شما نمی خواهد پیدا کردن یک معامله مثل این می آیند دوباره.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق BlackDog1966/Pixabay

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید