“روشن بازیگر جوان رفته بیش از حد به زودی”: PM Sushant Singh Rajput مرگ

'Bright Young Actor Gone Too Soon': PM On Sushant Singh Rajput's Death

Sushant Singh Rajput, 34, ستاره دار در فیلم های مانند MS Dhoni Kai Po Che

برجسته

  • Sushant Singh Rajput مرده پیدا شد در خانه اش در بمبئی Bandra
  • “شوکه” توییتی PM مودی بیش از این بازیگر مرگ
  • 34-در سال افزایش یافت به ستارگی 7 سال پیش با تلویزیون نشان می دهد Pavitra Rishta

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا پیوست ملت امروز در عزاداری بازیگر Sushant Singh Rajput. 34 سال بود که مرده در خانه اش در بمبئی Bandra پلیس گفت: در آن مورد خودکشی. به عنوان بالیوود ریخت و از آن شوک و غم و اندوه در توییتر سیاسی همچنین با بیان تسلیت برای بازیگر که گل رز به ستارگی هفت سال پیش با Balaji تلویزیون نشان می دهد Pavitra Rishta.

“Sushant Singh Rajput…روشن بازیگر جوان رفته بیش از حد به زودی. تبحر او در تلویزیون و در فیلم. ظهور خود را در دنیای سرگرمی های بسیاری الهام گرفته و او در پشت برگ چندین اجراهای به یاد ماندنی. شوکه عبور خود را دور. افکار من با خانواده و طرفداران. Om Shanti” نخست وزیر توییتی.

بسیاری دیگر از ساعت مودی کابینه نیز توییتی در میان آنها اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد مشترک خود را در شهر پتنا با بازیگر.

“شوکه به یاد بگیرند که فوق العاده با استعداد بازیگر #SushantSinghRajput است نه بیشتر.او از من شهرستان پتنا. به یاد داشته باشید ملاقات با او در Rashtrapati بهون در طول سوگند گرفتن مراسم سال گذشته است. او به من گفت که خانواده او در راجیو نگر,Patna. او مایل به رفتن. او در سمت چپ بیش از حد به زودی” اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد توییتی.

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah است:

اتحادیه وزیر Smriti ایرانی که تبدیل به سیاست پس از او فراری آمار “Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi” در تلویزیون همچنین ابراز غم و اندوه را از طریق خود را صدای جیر جیر.

“من هیچ کلمه ای هیچ درک چرا شما سمت چپ راه شما بود. از روشن بچه جوان که به Balaji به یک ستاره ساخته شده است که ملت غش کردن.. شما تا به حال یک راه طولانی آمده بود و بسیاری از بیشتر مایل به رفتن. به شما خواهد شد از دست رفته #SushantSinghRajput رفته بیش از حد به زودی به پست خود به عنوان خوانده شده.

Sushant Singh Rajput, که بعدها شناخته شده برای فیلم هایی مانند MS Dhoni: The Untold Story, که در آن او با بازی در این عنوان نقش Detective Byomkesh Bakshyi و Chhichhore ساخته شده خود را در سال 2013 با Balaji تلویزیون نشان می دهد Pavitra Rishta.

آخرین فیلم Dil Bechara co-با بازی سیف علی خان, بود منتشر شود اما ممکن است تا به حال به تعویق افتاد به دلیل این مستند پس از شیوع کروناویروس .

آخرین ارسال در Instagram شد ادای احترام به اواخر خود را یک هفته پیش. “تاری گذشته تبخیر از teardrops بی پایان رویاهای کنده کاری قوس لبخند و زودگذر زندگی, مذاکره بین این دو” پست بخوانید.

یک بیانیه منتشر شده توسط این بازیگر تیم گفت: “این دردهای ما برای به اشتراک گذاشتن که Sushant Singh Rajput است که دیگر با ما. ما درخواست طرفداران خود را به نگه داشتن او را در افکار خود و زندگی خود را جشن می گیرند و کار خود را مانند آنها تا کنون انجام داده اند. ما درخواست رسانه ها برای کمک به ما در حفظ حریم خصوصی در این لحظه از غم و اندوه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de