Brazil Takes Down COVID-19 Data, Hides Soaring Death Count

برزیل گزارش کرده است بیش از 27000 تایید coronavirus موارد پس از آن روز شنبه به روز رسانی. (فایل)

سائو پائولو:

برزیل حذف شده از نمایش عمومی ماه از داده ها در آن COVID-19 اپیدمی در روز شنبه به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro دفاع تاخیر و تغییرات را به صورت رسمی رکورد نگه داشتن جهان دومین شیوع کروناویروس.

برزیل وزارت بهداشت حذف اطلاعات از یک وب سایت است که تا به حال مستند اپیدمی در طول زمان و توسط دولت و شهرداری. وزارت نیز متوقف دادن کل تعداد موارد تایید شده که شات گذشته 6,72,000 – بیش از هر نقطه خارج از ایالات متحده و یا در مجموع تعداد مرگ که گذشت ایتالیا این هفته نزدیک شدن 36,000 شنبه.

“داده های تجمعی … منعکس نمی کند لحظه ای این کشور در” Bolsonaro گفت در توییتر به نقل از یک توجه داشته باشید از وزارت. “دیگر اقدامات در حال انجام برای بهبود گزارش از موارد و تایید تشخیص.”

Bolsonaro بازی های برگزار شده است پایین خطرات ناشی از این بیماری همه گیر به جای کارشناسان پزشکی در وزارت بهداشت با مقامات نظامی و استدلال در برابر دولت مستندات برای مبارزه با ویروس hobbling کشور بهداشت عمومی پاسخ.

نه Bolsonaro و نه وزارت به یک دلیل برای پاک کردن بسیاری از داده ها در covid.saude.gov.br سایت را که کلید منبع عمومی برای ردیابی این بیماری همه گیر. صفحه پایین گرفته شده است در روز جمعه و reloaded شنبه با طرح های جدید و فقط در کسری از اطلاعات منعکس کننده تنها مرگ و میر موارد و بهبود در 24 ساعت گذشته.

اواخر روز شنبه به وزارت گزارش 27,075 جدید تایید عفونت و 904 مرگ و میر ناشی از آن جمعه به روز رسانی.

دولت جلب انتقاد این هفته به عقب هل دادن انتشار روزانه آن شمارش قبلا در دسترس در سراسر ساعت 5 بعد از ظهر منتشر شد اما در روزهای اخیر نزدیک به 10 pm.

“شفافیت اطلاعات است و یک ابزار قدرتمند برای مبارزه با این بیماری همه گیر” نوشته پائولو Jeronimo د سوزا از برزیل, انجمن صنفی مطبوعات در یک توجه داشته باشید که دولت “تلاش برای به سکوت مطبوعات در این اواخر در ساعت است.”

در پاسخ به پرسش خبرنگاران در روز جمعه در مورد تاخیر در انتشار Bolsonaro needled ملت پربیننده ترین اخبار, برنامه, Jornal Nacional که آغاز می شود در 8:30 p. m.

“وجود دارد می رود داستان برای Jornal Nacional” او به شوخی اضافه کرد که نشان می دهد “را دوست دارد به می گویند برزیل رکورد مرگ و میر.”

برزیل گزارش های جدید بیشتر موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشور دیگر در چهار روز متوالی در این هفته.

Bolsonaro توییتی در روز شنبه که بعد از به روز رسانی روزانه خواهد “جلوگیری از undernotification و تناقضات است.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im