مشاهده محبوب خرید خیابان های مرکز شهر ریو دو ژانیرو برزیل در 25 مارس سال 2020 به طور کامل خالی با توجه به بسته شدن مقرر توسط دولت با توجه به همه گیر از Coronavirus Covid-19. این منطقه به طور معمول کنسانتره ده ها هزار نفر از مصرف کنندگان روزانه.

Luiz Souza | NurPhoto via Getty Images

موارد جدید کروناویروس در حال قریب به اتفاق بیمارستان morgues و گورستان در سراسر برزیل به امریکا بزرگترین کشور veers نزدیک به تبدیل شدن به یکی از جهان همه گیر نقاط داغ.

مقامات پزشکی در ریو دو ژانیرو و حداقل چهار نفر دیگر شهرهای بزرگ هشدار داده اند که خود را به بیمارستان سیستم ها در آستانه سقوط و یا در حال حاضر بیش از حد غرق به هر گونه بیماران بیشتر است.

کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود تعداد زیادی از عفونت ها در این کشور از 211 میلیون نفر خواهد بود بسیار بالاتر از آنچه که گزارش شده است به دلیل ناکافی تاخیر تست.

در همین حال رئیس جمهور Jair Bolsonaro نشان داده که هیچ نشانه ای از تزلزل از او اصرار که COVID-19 نسبتا جزئی بیماری و گسترده اجتماعی-فاصله اقدامات مورد نیاز نیست به آن را متوقف کند. او گفت: “برزیلی ها در معرض خطر بالا باید جدا شود.

در مانائوس, بزرگترین شهر در آمازون گفته مقامات گورستان شده است مجبور به حفر گورهای دسته جمعی به دلیل وجود داشته اند بسیاری از مرگ و میر. کارگران شده اند دفن اجساد 100 روز — سه گانه قبل از ویروس متوسط تدفین.

Ytalo Rodrigues, a 20-year-old راننده برای یک مراسم تشییع جنازه در ارائه خدمات در مانائوس گفت: او برگرفته یکی پس از دیگری برای بیش از 36 ساعت بدون استراحت. وجود دارد بنابراین بسیاری از مرگ و میر خود را از کارفرما مجبور به اضافه کردن یک دوم نعش کش, ردریگوس گفت.

تا کنون وزارت بهداشت تایید کرده است نزدیک به 53,000 COVID-19 مورد و بیش از 3,600 مرگ و میر. رسمی شمارش کشور آن روز بدترین و در عین حال در روز پنجشنبه با حدود 3,700 موارد جدید و بیش از 400 مورد مرگ و میر و جمعه بود تقریبا به عنوان ترسناک است.

کارشناسان هشدار داده است که لاشی تست به معنی واقعی تعدادی از عفونت است به مراتب بیشتر است. و به دلیل آن می تواند مدت زمان طولانی برای آزمایش به پردازش ارقام فعلی در واقع منعکس کننده مرگ و میر رخ داده است که یک یا دو هفته پیش گفت دمینگس آلوس کمکی استاد پزشکی اجتماعی در دانشگاه سائو پائولو که درگیر در پروژه است.

“ما به دنبال در یک عکس از گذشته” آلوس در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “تعداد موارد در برزیل است, از این رو احتمالا حتی بیشتر از آنچه که ما پیش بینی می کنند.”

دانشمندان از دانشگاه سائو پائولو دانشگاه برازیلیا و موسسات دیگر می گویند تعداد واقعی افراد مبتلا به این ویروس از این هفته است که احتمالا تا آنجا که 587,000 به 1.1 میلیون نفر است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: در یک گزارش در اوایل این ماه است که این ظرفیت برای آزمون 6,700 مردم هر روز گریه به دور از حدود 40,000 آن نیاز به زمانی که ویروس قله.

“ما باید انجام بسیاری از تست های بیشتر از ما انجام می دهیم اما این آزمایشگاه در اینجا این است که در بخار” گفت: Keny کلرس, یک متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان سائو خوزه در شمال شرقی Ceara دولت است که ارائه مشاوره به مقامات دولتی در این بیماری همه گیر پاسخ.

در ضمن مراقبت های بهداشتی کارگران به سختی می تواند مسئولیت رسیدگی به این موارد را داشته اند.

در ریو دولت همه اما یکی از هفت بیمارستان های دولتی مجهز برای درمان COVID-19 کامل هستند و تنها می تواند در پذیرش بیماران جدید هنگامی که دیگران یا بهبود و یا درگذشت به گزارش دفتر مطبوعاتی وزارت بهداشت دبیرخانه. تنها مرکز با جای خالی واقع شده است از دو ساعت رانندگی از مرکز مرکز.

در دهان از آمازون شهر بلم را فشرده-تخت های مراقبت همه اشغال شده با توجه به رسانه های آنلاین خروجی G1. به عنوان تعدادی از موارد افزایش می یابد در پایتخت Para دولت آن وزیر بهداشت گفت: در این هفته که حداقل 200 کادر پزشکی تا به حال آلوده شده است و آن این است که فعالانه به دنبال به استخدام بیشتر پزشکان G1 گزارش شده است.

روز شنبه در شهر ریو برنامه ای برای باز کردن آن اولین بیمارستان صحرایی با 200 تخت نصف این سایت متعلق به بخش مراقبت های ویژه. یکی دیگر از بیمارستان بنا در کنار تاریخی مرکنا استادیوم فوتبال ارائه خواهد شد 400 تخت شروع ماه آینده.

در Ceara پایتخت Fortaleza مقامات وزارت امور خارجه روز جمعه گفت که در بخش مراقبت های ويژه برای COVID-19 بيمار 92% کامل پس از رسیدن به ظرفیت یک هفته پیش. کارشناسان بهداشت و درمان و مسئولان به ویژه نگران این ویروس گسترش به فقیرترین محله یا فقیر نشین که در آن مردم بستگی عمومی مراقبت های بهداشتی.

Edenir Bessa یک 65 سال بازنشسته از ریو طبقه کارگر منگویرا favela به دنبال توجه پزشکی در مارس 20; او تبدیل به دور از کامل مراقبت های فوری واحد قبل از به دست آوردن ورود به یک سوم واقع در 40 کیلومتر (25 مایل) به دور است.

چند ساعت بعد او منتقل شد و توسط آمبولانس تقریبا تمام راه بازگشت به رونالدو Gazzola بیمارستان به گفته او پسر رودریگو Bessa. هنوز هم او درگذشت یک شبه و او تا به حال برای ورود به بیمارستان برای شناسایی بدن او.

“من تو را دیدم بسیاری از بدن نیز مشکوک به (داشتن) COVID-19 در بیمارستان زیرزمین” گفت: Bessa یک پرستار در یک بیمارستان در یکی دیگر از دولت است.

بیمارستان منتشر شد Edenir بدن با تشخیص مشکوک COVID-19 معنی که مرگ او — مانند بسیاری دیگر ندیده شکل به دولت رسمی شمارش. یک گروه کوچک از اعضای خانواده جمع آوری شده برای دفن او در روز چهارشنبه با پوشیدن ماسک.

“مردم باید به این باور است که این جدی است که در آن کشته شدن” Bessa گفت.

Bolsonaro ادامه به اخراج مقامات بهداشتی’ وخیم پیش بینی در مورد این ویروس را گسترش در کشور است. هفته گذشته رئیس جمهور اخراج وزیر بهداشت که تا به حال پشتیبانی سخت anti-virus اقدامات و جایگزین او با یک مدافع برای بازگشایی اقتصاد است.

Bolsonaro موضع تا حد زیادی منعکس است که از همتای خود و متحد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تاکید بر نیاز به قرار دادن مردم به عنوان نرخ بیکاری در رسیدن به افسردگی دوران سطح. بر خلاف Bolsonaro اما مغلوب ساختن پیشی جستن به تعدیل شک و تردید خود را در مورد ویروس.

مبارزه برای بازگشایی کسب و کار “یک خطر است که من اجرا” Bolsonaro گفت: در تحلیف خود را تازه منصوب شده وزیر بهداشت, Nelson Teich. اگر همه گیر بالا گرفتن Bolsonaro گفت: “این زمین در دامان من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو