پسر 3 برد J&K حمله تروریستی عکس او را نشان می دهد در نزدیکی پدربزرگ بدن

کودکی که جان سالم به در حمله تروریستی دیده می شد نشسته پدربزرگ او بدن.

Sopore, Jammu And Kashmir:

سه ساله جان سالم به عنوان پدر بزرگ او کشته شد در یک حمله تروریستی در مرکز رزرو Police Force (CRPF) در جامو و کشمیر را Sopore شهر بود ، یک CRPF jawan نیز کشته شد در حین انجام وظیفه به عنوان تروریست افتتاح شد آتش سوزی در یک تیم گشت.

در قلب wrenching تصاویر کودک دیده می شود نشسته در خون هایش بدن از پدر بزرگ خود را, یک غیرنظامی در تیراندازی گرفتار. پسر بود و بی حس با ترس زمانی که او بود و توسط پلیس. یک ویدئو نشان می دهد که او را به گریه در یک ون پلیس به عنوان بیسکویت و شکلات به او ارائه شده.

کشمیر پلیس نیز توییتی یک عکس از کودک در حال انجام برای ایمنی توسط یک پلیس.

“جامو و کشمیر پلیس نجات سه سال از گرفتن ضربه توسط گلوله در طول حمله تروریستی در Sopore گفت:” توییت توسط کشمیر منطقه ،

کودک بود و رفت و آمد در یک Maruti ماشین با پدر بزرگ خود را از سرینگر به Handwara زمانی که آن را توسط اسپری گلوله در Sopore شهر است که در Baramulla منطقه در حدود 50 متر از سرینگر.

hiu2t8hc

کودک دیده می شد نشسته پدربزرگ او بدن.

پلیس گفت: تروریست ها پنهان شده در یک مسجد اخراج یکسره در گشت تیم آن را به عنوان گرفتن یک اتوبوس. این CRPF نیروهای انتقام اما تروریست ها موفق به فرار شده است.

08t647ok

پلیس توییتی یک تصویر از پسر بعد.

با توجه به CRPF پدر بزرگ ماشین را متوقف کردم و برای اجرا به یک نقطه امن بود اما کشته در شلیک شده توسط تروریست ها. پسر بود بعد از نجات توسط یک پلیس ایستاده در این نزدیکی هست.

هفته گذشته یک دختر شش ساله و پسر کشته شد در طول یک حمله تروریستی در CRPF در Anantnag.

کمی Nihaan Bhat به خواب رفته بود در یک ماشین پارک شده زمانی که او با یک گلوله. پلیس می گویند تروریستی بود که بر روی یک دوچرخه و باز آتش از یک هفت تیر در یک CRPF گشت. یک جوان کشته شد. کودک را به قتل جلب گسترده خشم و محکومیت.

تروریستی اعتقاد بر این بود که در Anantnag حمله موفق به فرار روز گذشته پس از برخورد با نیروهای امنیتی. پلیس گفت: دو نفر دیگر از تروریست ها که پنهان شده بودند با او در یک روستا کشته شدند.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de