“متولد به خارجی نمی تواند پاتریوت”: Pragya Thakur اهداف راهول گاندی

'Born To Foreigner, Can't Be Patriot': BJP's Pragya Thakur Targets Rahul Gandhi

Pragya Thakur همچنین گفت: حزب کنگره است که عاری از اخلاق و اخلاق و میهن پرستی.

بوپال:

یک فرد متولد شده به یک خارجی نمی تواند یک وطن پرست بی جی پی MP Pragya Thakur گفت: در آخرین بحث صدور هدف کنگره رهبر راهول گاندی بدون نام بردن از او.

بی جی پی MP از بوپال در مورد میهن پرستی از هر دو راهول گاندی و مادر خود سونیا گاندی کنگره رئیس جمهور در نظرات او در روز یکشنبه.

“Chanakya گفته بود تنها یک فرزند خاک می تواند به حفاظت از کشور است. یک فرد متولد شده به یک خانم خارجی نمی تواند یک وطن پرست” Pragya Thakur گفت.

“اگر شما تابعیت دو کشور چگونه می تواند به شما هر گونه احساسات میهنی گفت:” خود ادعا کرد “Sadhvi”, حمله به Gandhis.

او همچنین گفت: حزب کنگره است که عاری از اخلاق و اخلاق و میهن پرستی.

“کنگره باید در نگاه. آنها نمی دانند که چگونه به صحبت می کنند. حزب عاری از اخلاق و روحیه و میهن پرستی” او گفت:, ضربه در حزب برای بالا بردن سوال از دولت را از دست داده و چین با بحران.

ایتالیا متولد سونیا گاندی منشاء خارجی شده است که اغلب بی جی پی را polemic در برابر کنگره حزب است. Pragya Thakur آخرین به افزایش آن است.

“Pragya آورده ننگ به پست MP. او همچنین درگیر در یک مورد از تروریسم است. در حال حاضر او به نظر می رسد از دست داده اند ذهنی سرد است. BJP باید او را درمان می شود” گفت: JP Dhanopia کنگره سخنگو در Madhya Pradesh.

چند BJP رهبران را به عنوان “ضد ملی” به سوالات مطرح شده توسط کنگره و رهبران آن پس از 15 ژوئن Ladakh برخورد که در آن 20 سرباز کشته شدند در حین انجام وظیفه.

در یک حمله شدید روز جمعه, راهول گاندی گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر: آقای نخست وزیر شما باید به صحبت می کنند حقیقت است. شما را مجبور به گفتن حقیقت به این کشور است. نترس. اگر شما می گویند “نه زمین گرفته شده است” هنگامی که آن را در واقع آن را به نفع چین است. ما باید به مبارزه با آنها را با هم و ضربه آنها را. بنابراین شما باید به صحبت می کنند حقیقت را بدون ترس. بگو بله, چین گرفته شده سرزمین ما و ما می رویم به عمل آورند.’ کل کشور ایستاده است با شما.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید