بدن COVID-19 قربانیان پرتاب به گور دسته جمعی در کارناتاکا

Ballari منطقه جمع آوری اس اس Nakul گفت: “بشردوستانه” جنبه تحت بررسی بود

بنگلور:

هشت بدن – اعتقاد به کشته شدگان توسط COVID-19 ویروس – پیچیده شده در پلاستیک در حال پرتاب شدن به یک مشترک گودال برای دفن در اخلال تصویری پدید آمده است که روز شنبه از کارناتاکا را Ballari منطقه.

Ballari معاون کمیسر گردآورنده اس اس Nakul که با اشاره به جسد پیچیده شده در پلاستیک در خط با دولت دستورالعمل در دفع از بدن COVID-19 قربانیان – گفت: “بشردوستانه” جنبه تحت بررسی بود.

“ما کشیدند به این. اگر شما نگاهی به تصویری بدن به درستی بسته بندی شده. ما نیاز به نگاه در آن (on) زمینه های بشردوستانه است. همین دلیل است که این پرس و جو. ما نیاز به ایجاد آگاهی از این (احترام دست زدن به بدن) درست است و عمل خواهد شد,” اس اس Nakul گفت.

DC همچنین گفت: “در زمینه های بشردوستانه این کار انجام نمی شود. فردی هولوکاست باید انجام شود. ما انجام یک تحقیق و عمل”.

به گزارش خبرگزاری آنی تمام زمینه تیم های درگیر در “بی احترامی دست زدن به بدن” شده بود منحل گردید و می توان با یک جدید تیم خاص آموزش دیده. دولت های منطقه نیز صادر شده عذرخواهی بی قید و شرط به خانواده های کسانی که جان خود و دیگران صدمه دیده از این حادثه.

وزیر BS Yediyurappa نامیده رفتار کارکنان “غیرانسانی و دردناک” و خواست همه کارکنان به آج با احتیاط و با انسانیت در دست زدن به بدن و مجالس ترحیم از آن آسیب دیده توسط ویروس.

مخالفان این Janata Dal سکولار بود سریع به انتقاد از حاکم BJP به tweeting: “مراقب باشید! شانس اگر شما یا اعضای خانواده شما می میرند چون از COVID-19 این است چگونه BJP دولت. در کارناتاکا می اندازد دور بدن خود را با بسیاری از دیگران به یک گودال!”

“این” به خوبی برنامه ریزی شده COVID مدیریت’ که دولت در مورد مذاکرات هر روز در رسانه ها!” توییت همچنین گفت.

این تصویری از undignified و حساس دست زدن به بدن می آید فقط سه روز پس از به طور مشابه اخلال تصویری از آندرا پرادش نشان داد earthmover استفاده می شود برای حمل بدن از 72 سال coronavirus قربانی از بیمارستان به کوره های جسد سوزی.

پیشتر در ماه ژوئن در فیلم دیگری پدید آمده – این بار از تامیل نادو – نشان دادن چهار مرد در PPEs عجله پرتاب بدن یک COVID-19 قربانی به یک گودال به نشانه تایید از یک مقام دولتی. بدتر هنوز, این ویدئو همچنین به نظر می رسد برای نشان دادن این پروتکل برای دست زدن به بدن نادیده گرفته شد.

در اوایل ماه مارس این مرکز با صدور دستورالعمل برای دست زدن به بدن COVID-19 قربانیان. در میان کسانی که دستورالعمل های است که می گوید: “جای بدن مرده در ضد نشت بدنه پلاستیکی کیسه. خارج از بدن کیسه می تواند decontaminated با یک درصد هیپوکلریت راه حل”.

با خانواده های کشته شدگان توسط عفونی ویروس اغلب مجاز به دسترسی به اجساد عزیزان خود و یا در برخی موارد حتی قادر به انجام last rites مطابق با اعتقادات خود تصاویر مانند آنهایی که از کارناتاکا آندرا پرادش و تامیل نادو تنها اضافه کردن به درد خود را.

تقریبا از 17000 نفر کشته شده اند توسط این ویروس در هند با بیش از 2.15 لاخ نفر دیگر هنوز در بیمارستان یا COVID امکانات مراقبت از دریافت درمان.

با ورودی از آنی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net