Blu نقطه مبادله خواهد شد شما جدید مبلمان قدیمی خود را ناخواسته

مرگ برای مبلمان جدید و پس از رشد بیمار از چیزهای قدیمی خود را در طول اجتماعی-فاصله دوره? مبلمان مدرن شرکت Blu نقطه می خواهد خود را ناخواسته به صورت تازه و جدید مبلمان.

Blu نقطه به تازگی راه اندازی یک رقابت جدید/سادگی به نام “مبادله دیدار” که می پرسد Blu نقطه خریداران به تجارت خود “استعداد/عجایب/collections/صنایع دستی/فلان چیز” برای برخی از سرد قطعات جدید برای اضافه کردن به مجموعه مبلمان.

“آماده به بخشی با فرد فانی? گردد بسیار خوب یکی از یک نوع آفرینش ؟ کشف استعداد های جدید?” Blu نقطه می پرسد از طریق مبادله دیدار با صفحه وب. “ببین Blu نقطه مبادله دیدار که در آن خلاقیت خود را می تواند به شما خرید مبلمان از رویاهای خود.”

در اینجا چگونه برای به دست آوردن درگیر: اول follow @BluDotSwapMeet و @BluDot در Instagram. سپس یک عکس از شی عجیب و غریب خود را و یا تازه کشف استعداد و ارسال آن به Blu دات تیم توصیف آنچه باعث می شود آن را خیلی دنگ سرد و همچنین به عنوان آنچه Blu نقطه قطعه شما می خواهم به جای بازگشت. خود را مبادله خواهد شد و سپس ارسال شده در @BluDotSwapMeet Instagram حساب که در آن دیگر از تعویض در دیدار با پیروان می توانید نظر و به اشتراک گذاری خود را کمی جالب توجه است و یا مرتکب خطا شدن.

این تیم خواهد شد و سپس رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه تعویض خود به اندازه کافی خوب است برای آن است که اگر شما برنده شدن در برخی از مبلمان جدید از Blu نقطه.

تا کنون مردم فرستاده شده جالب آثار هنری “استعداد مجموعه” نور صلیب عیسی پخته کوکی ها و خیلی بیشتر تصادفی خوبی مانند این تورم Alf عروسک…

…و این “دست ساز, one-of-a-kind (من می دانم که چون من تنها ساخته یک مجسمه خوک با مضمون کارآیی ندارد و فلج.” زیرا البته.

سر را به @BluDotSwapMeet برای بررسی کردن آنچه که مردم در حال تلاش برای مبادله و سپس ارائه چیزی عجیب و غریب خود را به خانه آوردن Blu نقطه قطعه از رویاهای خود. اگر هر چیزی, Blu نقطه مبادله ملاقات فراهم می کند برخی از سرگرمی های بزرگ است که شما را حفظ خواهد کرد پیمایش برای ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>