وبلاگ: گزارش یک طوفان برای اولین بار از این سایت از ریزش زمین

Cyclone – اصطلاح آشنا در بخش شرقی این کشور اما برای یک خبرنگار در بمبئی ناشناخته است. ما بمبئی خبرنگاران استفاده می شود برای پوشش سنگین باران بی امان باران که سیل تمام شهرستانها. باران بسته بندی شده با بادهای قوی است که کاملا متفاوت پدیده است.

زمانی که از من خواسته شد به گزارش از Alibaug محبوب توریستی قرعه کشی حدود 100 متر از بمبئی, من تا به حال احساسات مخلوط. این سازمان شد اعتماد من به اندازه کافی برای ارسال به سایت از طوفان Nisarga را ریزش زمین. صفر, پس به صحبت می کنند.

تیم NDTV – من فیلمبرداری راننده ما و من-رسیده Alibaug ساحل در حدود 5:30 صبح روز چهارشنبه و همه چیز داشت… آرام. هیچ و باد و بدون موج غیر معمول نیست یک برگ در حال حرکت است.

شاید این چیزی است که آنها را آرامش قبل از طوفان است.

در نهایت آن شد و سپیده دم کار ما آغاز شده است.

این جزر و مد بالا در حدود 10 در حدود سه ساعت قبل از انتظار ریزش زمین. یک نم نم باران و سپس امواج توفنده آغاز شده به ساحل هر کدام بالاتر از گذشته است. باد را برداشت. من cameraperson Pravin که تا به حال تحت پوشش یک سیکلون قبل حدس زده سرعت در حدود 20-25 kmph نه چندان قدرتمند. در عین حال.

bkjibao4

درختان در اطراف ساحل عمدتا درختان نارگیل آغاز شده swaying خشونت در باد, در حال حاضر زوزه.

ناگهان یک اسب در حال اجرا در آمد از انتهای دیگر از ساحل. آن bridled, پیشنهاد آن بود که یک ولگرد. یک بسته از 7-8 سگ دنبال کرد. حیوانات حس تغییرات در طبیعت و من آن را دیدم خودم. به زودی پرندگان آغاز شده غوغای شدید که اگر به ما هشدار می دهند.

باد تبدیل به تندباد و آن شروع به ریختن. ماسک صورت بود که من پوشیدن به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus (نمی تواند فراموش اقدامات احتیاطی برای pandemic) بود و خیس.

باد شروع به غرش در گوش ما. ما شبکه تلفن همراه بیشتر و بیشتر می شد تکه تکه کرد و زنده واحد شروع به شکستن.

طوفان خواهد رسید سواحل بین 12.30 و 1 ساعت هند هواشناسی بخش گزارش شده است.

همانطور که ما با نزدیک شدن به ساعت آن را دشوار است برای ایستادن در ریشه به نقطه. باد بود در حال حاضر در 100 kmph هل دادن من در تمام جهات مثل من ragdoll. گرانش و دیگر قوانین فیزیک ناگهان واقعی تر از فقط کتاب درسی از نظر.

درختان در اطراف ساحل عمدتا درختان نارگیل آغاز شده swaying خشونت در باد, در حال حاضر زوزه. برخی از سست شاخه شروع به سقوط کردن. جاده به ساحل بود به زودی پر از آب و برگ افتاده. نارگیل و انبه شد و همه پراکنده در اطراف. Alibaug ساحل رفته بود ایستمن رنگ.

به عنوان ما به رهبری به ما ماشین من احساس کشیده به سمت دریا باد. در آن زمان تمام قدرت به راه رفتن جلوتر است. رانندگی را از طریق کمی عجیب و جالب شهر ما شاهد درختان غول خانمان و مسدود کردن جاده ها است.

سقف قلع پاره بود یک ساختمان آمد و پرواز در آمریکا شد اما snagged برق قطب.

طوفان سه ساعت به طول انجامید. ما SUV لرزاند و حرارت ضرب دیده ما شیشه ای ویندوز.

پس از آنچه به نظر می رسید مانند ساعت باران متوقف شد و او باد.

Alibaug بود ارام دوباره.

اما طوفان سمت چپ علامت آن است. سیم های برق جامعی شد و باعث قطع برق. ارتباط برج بود دوباره بازسازی شد. در نزدیکی ساحل سقف دمیده شده درختان و یا در حال سقوط بر روی آنها.

یک برکت و رحمت بود که به دلیل جزر و مد کم Alibaug جاری شدن سیل در امان ماند.

ما شروع به بازگشت به بمبئی در اواخر شب.

من در حال حاضر یکی از گردباد های قدیمی نادر برای یک Mumbaikar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>