وبلاگ: Rahul Gandhis Q&A با بالا اقتصاددانان است دروازه خود

وقتی که من اولین بار شروع به مهار من گفته بود که من باید قطع جوک. مردم می خواهند یک فرد می تواند اعتماد نیست کسی که باعث می شود آنها را به خنده. به همین ترتیب مردم می خواهند که رهبران راه حل نه آنهایی که سوال بپرسید. البته آنها می دانند که رهبران نمی دانم-آن-alls و آنها نیاز به مشورت کارشناسان با دانش دامنه. اما یک رهبر خوب است که انتظار می رود به این همه پشت-صحنه آمده و با پاسخ.

این بود که بزرگترین مشکل با مصاحبه های پی در پی راهول گاندی انجام شده با دو خوب اقتصاددانان. اگر هر چیزی, آن را نشان داد که Raghuram راجان و Abhijit بانرجی را Rahul به طور جدی به اندازه کافی به او وقت خود را. آن را نیز یک تبلیغات خوب به جامعه جهانی سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول و برنده جایزه نوبل شاد بودن به کار با هند اصلی رهبر مخالفان.

مشکل این بود که در Rahul را پیام. روشن است که نهرو-گاندی وارث معتقد است سیاست های او نیاز به آشکارا هدف فقیر. این تا حدودی به دلیل ضربان قلب خود را به سمت چپ. همچنین از آنجا که او فکر می کند که فقیر هستند در پایان دریافت Modinomics و به احتمال زیاد برای رای دادن در برابر او. من قبلا استدلال که این برداشتی غلط. هند که عمدتا در پایه سطح معاش هستند حاشیه بهتر است تحت مودی از آنها در طول UPA سال است. که یکی از دلایلی که Rahul را کت و شلوار-بوت-ki-سرکار استعاره نمی واکشی هر انتخابات سود سهام.

hl94j36o

سابق RBI رئیس Raghuram راجان

بزرگتر اشتباه است به صحبت می کنند به فقیر و یا در مورد آنها – در زبان لیبرال نخبگان. Rahul متوجه شدم که در برخی از نقطه در چت با راجان هنگامی که او را به هندی. این شد یک سوال در مورد هزینه برای فقرا است. راجان هم جواب هندی. پس از آن آنها رفت و برگشت به زبان آنها با راحت ترین. و من معنی نیست که فقط به زبان انگلیسی اما اصطلاحات و مفاهیمی است که بسیاری از افراد پیدا کردن دشوار به درک و اکثر هند زبان انگلیسی میانه-کلاس خسته کننده می یابد.

زمانی که Rahul در برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در رسیدن در فیلم او نیاز به درک که مخاطبان خود است. طبقه متوسط شده است حساسیت به مشکلات هند ضعیف است. آنها احساس بد در مورد آن زمانی که آنها کارگران مهاجر راهپیمایی در بزرگراه, اما آنها بیش از حد متعهد به سیستم به سوال آن است. وسط کلاس می خواهد به گوش کسی که طول می کشد تا مسائل خود را – این واقعیت است که وجود دارد هیچ مشاغل یقه سفید که کارآفرینان کوچک هیچ, درآمد, راه اندازی اکوسیستم شکسته است, سرمایه گذاری در سهام و وجوه متقابل به نظر می رسد خطرناک قیمت دارایی ها شده اند راکد و ثروت اثر که شهری طبقه متوسط در دهه گذشته تقریبا ناپدید شد.

untr94lg

کنگره رهبر راهول گاندی انجام مصاحبه با سابق RBI رئیس Raghuram راجان و برنده جایزه نوبل Abhijit بانرجی

چرا شما را بخواهید باید Rahul در مورد مراقبت از این اقلیت ناچیز از سرخپوستان که کمتر از 10 درصد از جمعیت ما? زیرا آنها از نظر سازندگان. آنها ساکن موسسات مختلف – رسانه های مدارس, دادگاه, دفاتر شرکت های بزرگ – که در آن حاکم ایده های در حال تولید و تکثیر. رکود اقتصادی ایجاد کرده است شرایط را برای disenchantment و ناامیدی در میان طبقه متوسط است. آن است که برای Rahul و کنگره برای تبدیل این احساس وحشت و نگرانی به یک نیروی سیاسی است. برای این که آنها نیاز به توسعه تاکتیک ها و استراتژی برای قرار دادن خود را به طبقه متوسط گفتمان.
Rahul مستمر تمرکز بر فقیر بیگانه می سازد طبقه متوسط که دارای 30 سال را صرف عبادت trickle-down اقتصاد است. این نگرانی هند Inc – نه فقط کاپیتان صنعت بلکه کل سلسله مراتب مدیران و حرفه ای ها که درآمد زندگی خود را خارج از آن. شما نمی توانید sympathise با یک رهبر است که برنامههای یک کت و شلوار-بوت-ki-سرکار هنگامی که شما خود را پوشیده در کت و شلوار و بوت. Rahul خود ایجاد anti-شرکت تصویر باعث می شود آن را دشوار برای کسب و کار خانه به او اعتماد; طبیعی است برای آنها را به ترس که اگر او ساعت, سیاست های دولت را تیز چپ به نوبه خود. در واقع وجود دارد این است که بخش قابل توجهی از غنی هند که می خواهند یک سکولار جایگزین اما نمی تواند خود را به پشت یک آشکارا چپ Rahul.

تنها راه برای حمایت از کسب و کار است که خود را به مسائل است. هند شرکت ها دیده می شود حاشیه های خود را کوچک وجود دارد تقریبا هیچ فرصت های سرمایه گذاری, آنها ترجیح می دهند به خرید سهام و تحویل نقدی سود سهام و پاداش از آن را به ساختمان کارخانه ها و دفاتر. وجود دارد مورموری در بمبئی اما هیچ سیاستمدار مایل به تقویت زمزمه. اگر Rahul را افزایش می دهد کسانی که مسائل او را به طور ناگهانی پیدا کردن فضا در شرکت های بزرگ متعلق به رسانه ملی است که نقشی حیاتی در نقاشی او را به عنوان Pappu. Rahul این پیام را نیز پیدا رزونانس در میان انگلیسی زبان کلاس است که نشان خواهد داد تا در رتبه های تلویزیون و حتی آن را آسان تر برای کانال های خبری به بیشتر دلسوز به Wayanad MP.

9eemnm2g

برنده جایزه نوبل Abhijit بانرجی

وجود دارد بیشتر به همین دلیل Rahul نیاز به خواستگاری هند بوده است. در چهار سال از زمانی که هند رای به انتخاب یکی دیگر از Lok سبها کنگره باید حداقل 25 درصد سهم رای به رهبری یک دولت ائتلافی در سال 2024. و این آرا باید از بی جی پی را به اشتراک بگذارید و نه از احزاب منطقه ای وجود دارد به هر فرصتی از غیر NDA دولت در مرکز.

که نیاز جدی کار سخت و بارهای از پول است. وجود دارد یک اصل در بازاریابی به نام “حکومت هفت” که می گوید که یک مشتری نیاز به ارتباط برقرار کردن با یک نام تجاری به طور متوسط هفت بار قبل از خرید. بی جی پی که می داند و صرف مقادیر عظیم در انتخابات – در تظاهرات, رسانه های اجتماعی, درب-به-درب مبارزات نظرسنجی, صفحه, تبلیغات, هوردنجس و تلویزیون آگهی های بازرگانی. در 2019 انتخابات آن صرف حدود 27,000 تومان کرور. که با این نسخهها کار به تومان.1,200 هر رای که در آن موفق به دریافت کنید. تا سال 2024 تورم را که بیش از 1,400 تومان در هر رای. اگر کنگره تا به حال به صرف در همان نرخ این امر نیاز به حدود 23,000 تومان کرور روپیه در سال 2024.

شما نمی توانید جمع آوری این نوع از پول های جمع آوری chanda از حزب کارگران و به خوبی wishers. آن را تنها می تواند از ليزينگ بودجه توسط شرکت های بزرگ مورد حمایت تراست. از سال 2013 بیشتر از این پول در جریان بوده است به BJP. Rahul آشکار ضد شرکت های بزرگ و بلاغت تنها آن مشکل تر برای کنگره برای دریافت مناسب و معقول از جسم. Rahul و تیم او در حال حاضر رسیدن به هند نفوذ بالای 1 درصد قادر به ماندن در بازی. این realpolitiks که راهول گاندی نمی تواند فرار.

و در حالی که او بازگشایی درب به حق خود او نیز نیاز به تمرکز در مورد چگونگی رسیدن به فقیر و که نمی خواهد اتفاق می افتد مصاحبه با یکی دیگر از اقتصاددان در انگلیسی.

(Aunindyo Chakravarty ارشد بود سردبیر NDTV را Hindi و کسب و کار اخبار کانال.)

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظرات شخصی نویسنده. حقایق و نظرات مندرج در این مقاله نیست و منعکس کننده دیدگاه ها از NDTV و NDTV هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de