وجود دارد کمتر از 100 روز باقی مانده در رقابت برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا. و مسابقه در حال تبدیل شدن به یک موضوع مهم در مبارزات هیچ با تشکر از تلاش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز چهارشنبه در تگزاس ضربه او در هسته سفید آمریکا’ راه زندگی در این است که او تا به حال متوقف دموکرات ها از در آوردن کم درآمد مسکن به حومه شهر و تغییر مشخصات نژادی از این مکان.

این هسته به دلیل آن بود که سیاه مهاجرت در دهه پنجاه و شصت که سوار سفید امریکا به حومه و اخیرا رانده و آنها را به زیر حومه. آن را سفید حومه امریکا که تحت فشار قرار دادند مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید هنگامی که او شکسته آبی (دموکرات) دیوار در سه کلید متحده — پنسیلوانیا ویسکانسین و میشیگان. با حاشیه باریک کمتر از یک درصد در هر یک از این کشورها او را به سرقت برده 46 آرا از هیلاری کلینتون ، و ریاست جمهوری است.

vfnha2ig

داده ها از Roper مرکز انتخابات گذشته و آمالگام زمان سنجی

برای اولین بار پس از سال 2008 دموکرات ها به نظر می رسد به دست آوردن سفید پشتیبانی (نمودار فوق نشان می دهد که انتخابات داده تا 2016) و این بسیار مهم است برای برنده شدن در انتخابات. غیر هیسپانیک سفید امریکا است که تنها 60 درصد از جمعیت وقتی که می آید به رای, اما آن است که هنوز نیروی مسلط حسابداری 73 درصد از کل آرا به اشتراک بگذارید. دلیل پایین اقلیت مشارکت در محدوده های اقتصادی (هیچ وقت خاموش) به عدم ثبت نام. در جمهوریخواه ایالات تگزاس, ثبت نام برای اقلیت ساخته شده است عمدا دشوار است.

r2jcv1bg

داده ها از Roper مرکز انتخابات گذشته

دیگر تهمت حمله بر نظم و قانون. او با استفاده از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات برای نشان دادن سفید امریکا که او قدرتمند است که حفظ نظم و قانون در حالی که خود را رقیب جو بایدن اجازه می دهد بسیاری از Portlands به گل. در واقع دیروز وعده به ارسال نیروهای فدرال به دیترویت (میشیگان) میلواکی (ویسکانسین) and Cleveland (اوهایو) برای محدود کردن معترضان و جلوگیری از قتل و کارگردانی شده است در ترس در این سه کلید میدان نبرد متحده کمک کرد که او برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 است اما جایی که او انتهایی در نظر سنجی سمت راست در حال حاضر.

سفید ترس بیش از نظم و قانون بودند و بسیاری از دلایل که چرا پس از شورش در شیکاگو در کنوانسیون دموکراتیک در سال 1968 ریچارد نیکسون متمرکز مبارزات انتخاباتی خود را در آن وقایع و نام اکثریت خاموش به بیرون آمدن و حمایت از او.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت معتقد است که نژاد پرستی و نظم و قانون (که او intertwines) هستند چه به ارمغان خواهد آورد حومه شهر بازگشت.

sn1srd6

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

یک مطالعه علمی توسط Loran Collingwood et al می گوید که از نه درصد از رای دهندگان که روشن وفاداری در سال 2016 دلیل اصلی این بود مسابقه و این که ممکن است ادامه پدیده است.

“یافته های ما نشان می دهد که نژادی و مهاجرت نگرش ممکن است در ادامه به نوع سفید رای دهندگان به حزبی اردوگاه و بیشتر شکل احزاب می گوید:” این مطالعه است.

پس چرا باید بایدن انتخاب یک زن به عنوان معاون ریاست جمهوری همسر در حال اجرا? (او در حال حاضر متعهد که همسر در حال اجرا خواهد بود یک زن)

استدلال این است که آن را سفت, سیاه, پشتیبانی از او و به طور خاص کمک به بازگرداندن 6 درصد سیاه پوستان است که روشن نشده تا در سال 2016 برای هیلاری کلینتون ،

یک مطالعه نشان داده است که در این سه کلید آبی ایالت ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا, کمتر از 1 میلیون بالقوه سیاه رای دهندگان روشن نشده است.

که بسیار قدرتمند استدلال. تحکیم رای سیاه پوستان با سیاه و سفید در بلیط. اما مشکلاتی وجود دارد که با رویکرد است.

این اولین بار است که به رسمیت شناختن است که هر کسی که رای گیری برای بایدن نیز با توجه به این واقعیت است که خود را معاون رئیس جمهور ممکن است موفق به دفتر داده بایدن سن. بنابراین کسانی که رای گیری به صورت دموکراتیک بلیط با یک سیاه و سفید به عنوان همسر در حال اجرا آگاهانه باید اذعان کرد که آنها خوشحال هستند که یک زن رئیس جمهور. سوال بعد این است که چگونه بسیاری از آمریکایی ها می خواهیم یکی دیگر از سیاه جمهور ؟

vt8j82eo

باراک اوباما و جو بایدن (عکس)

اگر شما بودند به خراش سطح از مستقل (که تقریبا یک سوم از رای دهندگان) بسیار بعید است که آنها را پشتیبانی دیگر رئیس جمهور سیاه. اوباما موفق به از دست دادن حمایت مستقل توسط هفت درصد حذف از 52 درصد به 45 درصد است. هیلاری کلینتون موفق به فشار است که به 42 درصد است. اخیر CBS نظرسنجی (جولای 24) یافت بایدن انتهایی مغلوب ساختن پیشی جستن در حاشیه مستقل حمایت رای دهندگان توسط 40 تا 43 درصد است.

واقعیت این است که اوباما در انتخابات ریاست جمهوری به این دلیل است که مغلوب ساختن پیشی جستن است ، اوباما موفق به از دست دادن سفید پشتیبانی در روز از تبدیل شدن به رئیس جمهور است. حمایت خود را از کاهش چهار درصد در سال 2012 نسبت به سال 2008 و آن را تنها بزرگ سیاه و سفید پشتیبانی (93%) و اسپانیایی (71%) و (73%) آرا که در زمان او بیش از این خط در سال 2012.

نکته دوم – چگونه بسیاری از سیاه پوستان به احتمال زیاد رای دموکراتیک بلیط بدون در نظر گرفتن که همسر در حال اجرا است ؟

سیاه حمایت دموکرات ها باقی مانده است نزدیک به 90 درصد برای چندین دهه حتی اگر مشارکت مردم کاهش یافته است در سال 2016. سیاه رای دهندگان می دانید که تهمت نیست یک گزینه واقعی برای آنها. در سال 2018 های سال, انتخابات, سیاه و سفید حضور یافت و به 51 درصد از 41 درصد در سال 2014. و همان CBS نشان می دهد که اکثریت سیاه پوستان در حال رای گیری در برابر تهمت یا اینکه آنها دموکرات.

به عنوان بیانسه گفت: در مورد سیاه و سفید رای دهندگان “ما به رای دادن چون زندگی ما به آن بستگی دارد به دلیل آن را ندارد.”

بنابراین هر چه موانع بالاتر غیر سفید مردم در انتخابات, سفید, رای ماده و بعید است که بایدن می تواند برنده بدون حداقل 40 درصد از رای سفید است که در مورد آنچه که اوباما در سال 2012.

اوباما پیروزی نیز به دلیل یک افزایش بزرگ در اسپانیایی پشتیبانی می کند. از پایین و از 53 درصد در بوش در انتخابات سال 2004 اوباما برداشته اسپانیایی پشتیبانی به 71 درصد در سال 2012. این کمک برای جبران افت از مستقل سفید رای دهندگان.

977p2g4g

بیشتر انتقادی تعداد کل واجد شرایط رای دهندگان اسپانیایی رشد کرده از 21 میلیون نفر در سال 2010 به برآورد 33 میلیون در این سال تعدادی که خواهد قرار داده و آنها را بالاتر از این تعداد واجد شرایط رای دهندگان سیاه. اگر این روند بیشتر هیسپانیک مشارکت رای دهندگان — آن را به عنوان اتفاق افتاده در انتخابات سال 2018 زمانی که خود مردم در انتخابات رفت و از 28 درصد در سال 2014 به 41 درصد — در ادامه یک اسپانیایی رای دادن در بیش از 50 درصد خواهد بود بیشتر از کل رای سیاه پوستان.

e7408peo

آبی برای انتخابات ریاست جمهوری سال

در سه کلید میدان نبرد متحده که برنده برنده در سال 2016 اسپانیایی رای بسیار مهم است.

4pjlb268

بنابراین باید بایدن انتخاب هیسپانیک فرماندار نیومکزیکو میشل گریشام به عنوان همسر در حال اجرا است و امید آن است که به اندازه کافی به فلوریدا (تهمت حاشیه در سال 2016 شد 1%) و همسایه آریزونا و او را رئيس جمهور ؟ با 39 آرا بین آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن از 304 به 265 و فشار دموکرات ها به یک برنده 276.

یا باید او را انتخاب کنید گرچن Whitmer سفید فرماندار میدان نبرد ایالت میشیگان و امیدواریم که همراه با همسایه ویسکانسین را اضافه کنید و 30 آرا.

آن را قطعا ترک گزینه دیگری سفید رئیس جمهور اگر چیزی اتفاق می افتد به بایدن. Whitmer شده است و هدف تهمت و ثابت کرده است که کاملا مبارز. که با توجه بایدن بیشتر laidback سبک ممکن است یک دارایی.

هر دو این زنان هستند و ظاهرا در بایدن را کوتاه; هر چند هیچ یک از آنها است که به خوبی شناخته شده در خارج از خود دولت هم باید رتبه خوب در درون کشورهای خود را.

ajdfg9a4

در حال حاضر بایدن نشسته است در یک موقعیت که در آن او می تواند نمره یک پیروزی اگر او برنده تمام میدان نبرد متحده او منجر شده است در و یا گره خورده است. اما همه او نیاز است هر سه و شاید یک چهارم برای راحتی. هنوز به پایان هر امکان یک مغلوب ساختن پیشی جستن چالش در دادگاه اگر رای نزدیک او باید هدف که پیروزی بزرگ است.

به طور معمول انتخاب یک معاون نامزد ریاست جمهوری واقعا اضافه کردن مقدار به تیم برنده و از دست دادن آنهایی که فراموش شده است. اما آن می تواند پیامدهای منفی در مورد سارا پیلین در سال 2008. بنابراین می تواند در انتخاب یک نامزد در حال حاضر قطبی امریکا است. آن می تواند چوب است که می شکند بایدن ، ما می دانیم در هفته آینده.

البته هیچ یک از این ممکن است مهم نیست اگر تهمت می یابد یک راه برای به تعویق انداختن انتخابات است.

(Ishwari Bajpai است مشاور ارشد در NDTV)

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظرات شخصی نویسنده. حقایق و نظرات مندرج در این مقاله نیست و منعکس کننده دیدگاه ها از NDTV و NDTV هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de