سیاه و سفید و طلا و گرافیک: ققنوس خانه ورساچه شال به زندگی می آیند

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: مایل

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: مایل ویلیس McDermott, "کودک" (دختر دوست داشتنی من نمی خواهم به نام در مقالات), Disco Inferno (من farty اسپیتز) و "Mog" (هم اتاقی من).
محل: بالای شهر فینیکس, آریزونا
حجم: 1600 متر مربع
سال زندگی در: 2 سال متعلق به

من تا به حال شده به دنبال اولین خانه به تعمیر و نوسازی به یک خانه برای من سبک طراحی داخلی برای چندین سال قبل از آمدن در سراسر این محل است. به عنوان یک شکست-اولین-زمان خریدار من دائما زدم از دست دادن معاملات توسط تهاجمی باله مشتاق به جای هر اصلی جزئیات با هر شد فروش در فروشگاه های بهبود خانه. من آمد در سراسر این ویلا در شکل صبح آن ذکر شده بود و البته آن را به حال پول نقد را از یک باله شنا در عرض چند ساعت. خوشبختانه من با برخی از کشورهای همسایه وجود دارد و از آنها خواست صاحب اصلی برای فروش به من به جای اجازه دادن به آن را به سطل آشغال توسط یک توسعه دهنده.

خانه تا به حال عالی اصلی جزئیات مانند طاق پیر کهربا بطری شیشه ای ویندوز و حتی یک بالکن ژولیت پنهان در گنجه است که مشرف دن. آن را تا به حال تعداد زیادی از ناگوار جزئیات بیش از حد, مانند چند لایه از 1980s تصاویر پس زمینه و فرش اطراف لعنتی توالت. در اتاق خواب من حذف لایه های چندگانه از تصاویر پس زمینه و چپ با یک زنگار-اد بافت که من به پایان رسید تا ترک عنوان شده است.

من قبلا زندگی در یک آپارتمان است که من به طور کامل بازسازی به یک دهه 1960 کپسول زمان (بدون درخواست صاحبخانه WHOOOOPS) و در حالی که من سمت چپ من اتمی احساسات در گذشته من نگه داشته شخصیکه در استعمال کلمات صحیح ذهنیت انحصاری, قدیمی, مبلمان و دکور. من هنوز هم می خواستم توهم دست نخورده عصر-in-a-box, اما این بار من می خواستم آن را به یک کمی بیشتر مبهم است.

هم اتاقی من یک متصدی بار و نوازنده با نزدیک شدن من در مورد کمک به او را تبدیل اتاق خواب را به فضایی نیز مناسب برای مردم سرگرم کننده, ساخت نوشیدنی و ساخت موسیقی است. من به طور کامل دوباره طراحی فضا در یک supergraphic 1970s فرنگی, آسیایی, سبک های سفارشی cabinetry سفارشی قفسه بندی برای نمایشگاه های مورد علاقه خود بطری مشروب به عنوان دیوار هنر و دوگانه با استفاده از نوار کاملا اندازه به او پیانو. فضا شد تا حدودی از speakeasy و داده شد به نام "اتاق" (در پس زمینه در طراحی گرافیک با جایزه ملی برای من, مهمان نوازی, نام تجاری, کار, بنابراین من نمی تواند مقاومت در برابر نام تجاری فضای واقعی مانند یک نوار با monogramed زیر لیوانی و سفارشی barware). آن را تبدیل به مورد علاقه ما در نقطه به صورت تجربی کوکتل جلسات و بداهتا تولید موسیقی. برخی از مورد علاقه جزئیات این فضا شامل سفارشی برنج علامت های دیوار کوب به طور خاص طراحی شده برای نگه داشتن یک خشک افزایش یافت و دست و رنگ راه راه کف بتن.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک ما: Supergraphic ریجنسی چیزی است که من خواستار آن, اما آن را در حال حاضر ممکن است یک نام و من فقط هیچ ایده. این یک دوگانگی بزرگ, مینیمالیستی, سیاه و سفید گرافیک و مجلل طلا عتیقه–مانند یک ورساچه شال به زندگی می آیند.

الهام: من دوست دارم بزرگ سیاه و سفید گرافیک و الگوهای ناشی از عشق من از مانگا ژاپنی (comic books) به عنوان یک بچه. من با الهام گرفتن از Gio Ponti, سوئد فضل ورساچه و باوهاوس اما من هنوز هم به نم نم در هتاک تذکرات من شنا بزرگسالان-لادن گذشته است.

خانه مورد علاقه عنصر: مورد علاقه من عنصر از صفحه اصلی است که قطعا شومینه. خانه من خانه تنها در ما کمی کشش از ویلا که حفظ اصل شومینه. این افتخار اصلی سوخته adobe آجر یک اصل آریزونا مواد, بنابراین به جای گچ کاری بیش از همه چیز من حک شده faux چیپس و ترک در گچ به افشا و افتخار رنگارنگ آجر در زیر. زمانی که من در صحبت با plasterers از Craigslist در مورد پروژه من تا به حال یک زمان واقعا دشوار و توضیح داد که چگونه من آن را می خواستم به نگاه "انت." من به سرعت متوجه شدم که اگر من می خواستم آن را به نگاه "انت" من شدید فقدان تجربه خواهد واقعا در مفید آمده است, بنابراین من فقط آن را خودم. و پسر آن را نگاه "انت." در طول زمستان من می خواهم به نگاهی به چرت زدن بر روی اجاق در حالی که مثل من پا و گوش دادن به موسیقی است.

بزرگترین چالش: من شکست به عنوان جهنم است. این خانه بسیار از بودجه من, اما مناسب برای نمایش من سبک طراحی داخلی و قطعات سفارشی. من صرف هر قطره از درآمد و وقت آزاد نوسازی این خانه خودم و پسر است آن طاقت فرسا است. به عنوان یک نتیجه از طراحی در چنین شدید بودجه من تا به حال به یاد بگیرند که یک تن در مورد مواد و ساخت. در حال حاضر من به طور انحصاری درایو ارزان پیش فرض ماشین های قدیمی, غذا, دبستان با لوبیا و برنج هر هفته و به ندرت تعطیلات, اما من می دانم که اگر من با آن چوب آن را خواهید پرداخت.

Proudest DIY: صفحه اصلی ویژه برخی از سوپر انت 1980s کاشی کف در رنگ است که واقعا فقط نمی توان توصیف کرد اما من نمی تواند استطاعت به جای آن. من به پایان رسید تا با پرداخت پول به برخی از dudes از Craigslist در آمده و تبدیل آن همه را (که آن چند چیز در سراسر خانه در فرایند) با طرح رنگ بتن لخت با پاسیو رنگ. از آنجا که من یک ادم سفیه و احمق و من حدس می زنم در مجموع مازوخیست من تصمیم گرفتم به دست رنگ و پنج رنگ مختلف و لایه های روی زمین تنها با استفاده از یک اسفنج دریایی. این فرآیند در حدود شش روز متوالی از نقاشی درست زمانی که از خواب بلند شدم تا به تا حدود نیمه شب. لایه های ایجاد شده فرسوده باطنی نگاه است که نشان نمی دهد خاک (به دلیل آن را در حال حاضر به نظر می رسد کثیف هاها) و تیز با دست رنگ آمیزی نئوکلاسیک مرز و نقطه کمک به قاب و کنتراست بافت. رنگ نگه می دارد تا حتی با دیسکو انفجار از طریق خانه در ماخ 1 هر دو ساعت برای خدا می داند چه دلیل.

بزرگترین زیاده: من لعنتی عاشق صندلی و من لعنتی عاشق لامپ.

آنچه شما بهترین خانه های مخفی و یا مشاوره ؟ شما نمی نیاز به حفاری را از طریق یک انبار قدیمی و یا صبر در خارج از فروش املاک و ساعت ها برای دریافت یک معامله خوب در یک قطعه. من گرفته ام برای چیدن در eBay. فقط به دلیل آن را در eBay به این معنا نیست که فروشنده می داند آنچه در آن است و یا آنچه در آن ارزش. شما می توانید گرفتن برخی از مجنون معاملات اگر شما نگه داشتن چشم خود را بر این به تازگی نوشته شده "آن را خرید در حال حاضر" اقلام است. بهترین از همه, شما لازم نیست که برای دریافت "ببخشید کسی ارائه شده و بیشتر از آن به فروش می رسد" متن نیمه راه از طریق رانندگی 50 دقیقه به وسط هیچ جا—هنگامی که آن را رسما فروخته شده در eBay هیچ کس را دیگه در آمده و باران در رژه خود را.

آنچه به مردم بیشترین اشتباه در مورد استفاده از رنگ در خانه خود? بسیاری از مردم درک نمی کنند که چوب غلات و گیاهان و کمک به خانه خود را رنگ. این قطعه می تواند ارائه گنده نمونه از رنگ در خانه خود را و شما باید آنها را به حساب زمانی که برنامه ریزی کردن خلق و خوی خود را تخته.

آیا بزرگترین کلاهبرداری/اسرار به استفاده از رنگ در دکور است ؟ اکثر مردم فکر می کنم که برای رنگ, برای, تاثیر, شما نیاز به استفاده از یک تن از آن است. در طراحی گرافیک ما گاهی اوقات استفاده از یک مقدار بسیار محدودی از یک رنگ در برابر خنثی پالت به منظور ایجاد حضور خود را بی نهایت بیشتر چشمگیر است.

مورد علاقه رنگ دیوار رنگ در تمام دوران: من با استفاده از فرهنگ فشار را "سیاه 3.0" برای بسیاری از طرح ها و نقاشی های دیواری. آن را جذب نور و باعث می شود برای برخی واقعا غنی سیاه پوستان در عکس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب