سیاه, نویسندگان, کتابفروشی صاحبان و ادبی رهبران توصیه های مورد علاقه خود را کتاب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد بسیاری از لیست رفتن در اطراف با استفاده از کتاب به عنوان خوانده شده—ضد نژادپرستانه خواندن لیست, روشن, داستان در مورد سیاه و سفید زندگی آشپزی از سرآشپزها ، من از چند ادبی رهبران برخی از کتاب های خود را به دیگران که مدیریت کتابفروشی های مستقل—چه کتاب آنها فکر می کنم همه باید به عنوان خوانده شده. آنچه که شما در اینجا این است که یک قفسه ارزش مهم کتاب توسط نویسنده به عنوان خوانده شده و توصیه شده توسط این دوستداران کتاب (و در برخی موارد نوشته شده توسط آنها را بیش از حد).

در زیر توصیه های شما پیدا کردن یک لیست از بسیاری از مستقل, سیاه متعلق به کتابفروشی ها و گرفتن سفارشات در این زمان. اگر وجود دارد یک کتابفروشی محلی در نزدیکی شما است که باز کردن و یا انجام منظقه انتخاب کنید تا در طول همه گیر حمایت از این موسسات جامعه. هر کتاب در اینجا مرتبط است Bookshop.org یک کتابفروشی آنلاین است که درآمد حاصل از سود کتابفروشی های مستقل در سراسر کشور (و اگر کتاب در دسترس نیست در کتابفروشی موجودی شما خواهید بود به کارگردانی Indiebound که همچنین کمک می کند تا خوانندگان پشتیبانی محلی کتابفروشی ها.)

“‘اژدها غول پیکر, زنان’ فوق العاده است خاطرات این ماه ژوئن است. بخش اول این است که این خطر ناک حساب چگونه مور خانواده جان سالم به در لیبریا جنگ داخلی با تعجب به کمک یک زن شورشی سرباز, اما این خاطرات می شود حتی بیشتر جذاب ما به عنوان حرکت در امتداد در زمان برای دیدن اثرات بقا در مور زندگی بزرگسالان است. او به عنوان مجموعه های خارج برای پیدا کردن سرباز که به او کمک کرد تا خانواده او به کنکاش پیچیدگی جنگ خانه و خانواده است.”

“هشت زن سیاه زندگی می کنند که در بروستر محل ساختمان آپارتمان در طرف اشتباه از آهنگ را به چالش خواهد شما را به فکر می کنم قبل از قضاوت. Forewarned می شود: این قلب شکن, اما آن را نیز یک صفحه-ترنر را ترک خواهد کرد که شما بهتر از شما هنگامی که شما به آن آغاز شده است.”

“بقا ریاضی’ یک wildly بلند پروازانه تعهد از خاطرات است که به بررسی زندگی یک مرد سیاه و سفید در حال رشد در پورتلند, اورگان, جایی که او با چنگ زدن با سمی مردانگی فعالیت های جنایی حبس و اعتیاد است.”

“در حالی که آن را تقریبا غیر ممکن است برای من برای انتخاب فقط یک کتاب است که مورد علاقه من است. وقتی که می آید به زیبایی گفت: داستان و نوشتن بسیار قدرتمند را می زند به نفس از شما, ‘مردان ما رسید’ یکی از آن کتاب است. او خاطرات حدود پنج در زندگی خود را که جان خود را در طی پنج سال است. ساختار نثر این شکستگی ها قابل لمس است. اگر شما واقعا می خواهید به درک آنچه منظور ما هنگامی که ما می گویند سیاه و سفید زندگی می کند مهم این کتاب را بخوانید.” توماس نیز سرپرستی ضد نژادپرستانه خواندن لیست کتابفروشی و شما می توانید به دنبال او توصیه ساله با Goodreads.

“این کتاب بزرگ دیگری خوانده شده است که من نگه داشته به شرکت در طول دوره قرنطینه. آن را سرگرم کننده و صمیمی سفر به زندگی سیاه زنان پاک در تاریخ ما که در زندگی خارج از هنجارهای زمان خود—زنانی که به عنوان به خوبی رفتار محترم و فاقد خاصیت جنسی, matriarchs معمولا دیده می شود در کتاب های تاریخ و ادبیات را به تصویر سیاه زنان. Saidya هارتمن ما طول می کشد در یک ادبی سفر را از طریق زمان به اشغال باریک ناراحت کننده فضاهای که این شورشی زنان وجود داشته و در نهایت به مبارزه طلبیده.”

“‘ما بازیگران سایه” است در مورد یک آفریقایی-آمریکایی در جنوب که می خواهد برای پسرش یک هدیه است که او معتقد است که محافظت از او را از نژاد پرستی. در زمانی که ما می شنویم در مورد پدران سیاه و سفید بودن وجود ندارد و این رمان را فراهم می کند بسیار متفاوت و دلگرم کننده داستان است.”

Onikah Asamoa-سزار صاحب Fulton خیابان کتابفروشی در Tulsa, OK توصیه می کند “خواهر بیگانه” توسط Audre Lorde; “گرمای خورشید دیگر” توسط Isabel Wilderson; و “زمانی که آنها با شما تماس تروریستی” توسط Patrisse خان-Cullors و آشا Bandele

“خواهر خارجی” مجموعه ای از قدرتمند, مقالات و سخنرانی های Audre Lorde; “گرمای خورشید دیگر” ایزابل Wilkerson برنده جایزه عمیقا تحقیق داستان از شهروندان در حال فرار از جنوب بین سالهای 1915 تا سال 1970—”ناشناخته مهاجرت در درون خود ما زمین”; و “زمانی که آنها با شما تماس تروریستی”, Patrisse خان-Cullors و آشا bandele مشترک خاطرات از تجربه است که آنها را نقل مکان کرد به پیدا سیاه زندگی مهم جنبش است.

شما می توانید از Mocha کتاب با سفارش خود را از طریق کتابفروشی و یا اهدا به طور مستقیم به کتابخانه سیار و دیگر برنامه ها از طریق پی پال.

“برای اولین بار در سال 1985 منتشر شده و سپس دوباره در سال 2018 هنگامی که محتویات آن را هنوز هم زنگ زد درست است این کتاب توسط جمعی حساب از زندگی سیاه زنان مرور بریتانیا بود که پذیرش آنها. از کار به تحصیل از طریق تظاهرات و سیاست آن را به طرز حیرت انگیزی روشن اگر دردناک نیست به عنوان خوانده شده.”

“در حال حاضر به عنوان تنش کوه, بهداشت روان, گرفتن چیزی از صندلی عقب در گفتمان عمومی, اما ما نیاز به اتاق را برای مردم به نه درست است و برای رسیدن برای کمک به زمانی که آنها در حال مبارزه است.”

پیدا کردن یک سیاه متعلق به کتابفروشی در نزدیکی شما

چلسی Kravitz, @thebakerylady در Instagram, وارد شده, باور نکردنی, جامع لیست سیاه متعلق به کتابفروشی های سراسر کشور که در حال گرفتن سفارشات آنلاین و یا در حال باز برای کسب و کار در جوامع خود. دیدن لیست اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de