“بی جی پی ارائه MLAs 15 کرور تلاش برای سرنگونی دولت”: Ashok Gehlot

راجستان وزیر Ashok Gehlot ادعا کرده است بی جی پی در تلاش است تا خرید خود را MLAs

جیپور:

راجستان وزیر Ashok Gehlot آمار در BJP بعد از ظهر شنبه را متهم به پارتی بازی سیاست و خرید بیش از MLAs به بی ثباتی کنگره دولت در دولت حتی به عنوان کشنده شیوع کروناویروس در ادامه به تحت تاثیر قرار کشور است.

آقای Gehlot ادعا که BJP است که حزب اصلی اپوزیسیون در دولت ارائه شد MLAs به Rs 15 کرور یا “نعمت” را به سوئیچ تعلقات و کمک به سرنگونی دولت او.

“در حالی که دولت نگه داشته و کار را برای مردم در طول COVID-19 بحران BJP ادامه داد: به علت مشکلات” آقای Gehlot آغاز شد.

“من می خواهم به ملت می دانیم که در حالی که کنگره در راجستان طول می کشد هر کس به تنهایی و حتی کسانی که مخالف ما BJP در حال حاضر عبور از تمام محدودیت ها. آنها در حال ساخت افزایش تلاش ها برای سرنگونی دولت من,” او اضافه شده است.

آقای Gehlot با اشاره به تغییرات در دولت هم در کارناتاکا در سال گذشته و Madhya Pradesh در ماه ژوئن – هر دو نمونه که در آن کنگره (یا کنگره-led) دولت جایگزین شد بی جی پی در میان اتهامات MLA شکار غیر قانونی.

“ما را از شنیدن صحبت از پول ارائه شده به MLAs به سوئیچ طرف. برخی از وعده داده شده به Rs 15 کرور و برخی از مطمئن شده اند از دیگر سوغات. این است که اتفاق می افتد بر اساس ثابت,” او گفت:.

“بی جی پی را (درست) در صورت در معرض شده است تا کنون پس از پیروزی خود را در سال 2014. آنچه را که آنها برای اولین بار بود مخفیانه آنها در حال حاضر انجام آشکارا. شما این را دیدم در گوا, Madhya Pradesh و شمال شرقی ایالت”.

آقای Gehlot همچنین آمار را در “shameless” بی جی پی و گفت که آنها “خرید هفت MLAs در گجرات” برای پیروزی در آخرین ماه Rajya سبها انتخابات.

“آنها سعی در انجام همان چیزی که در راجستان اما ما آنها را متوقف کرد و به آنها درس آنها را به یاد داشته باشید برای یک مدت زمان طولانی,” او اضافه شده است.

“مردم در حال دیدن همه چیز و این استکبار از BJP شکسته خواهد شد در آینده انتخابات است. مردم هند را به آموزش BJP درس” آقای Gehlot اعلام کرد.

آخرین دور از شایعات که BJP در تلاش بود تا اب پز MLAs پدید آمده پس از برخی از رهبران کنگره ادعا کرد که رهبران ارشد بی جی پی درگیر شدند در یک “توطئه”.

رئیس شلاق ماهش جوشی که شکایت با SOG (عملیات ویژه گروه) و ACB (اداره مبارزه با فساد) راجستان پلیس گفت: خبرگزاری ANI BJP بود “وحشت زده”.

یک MLA از Kushalgarh در جنوب راجستان بود که به عنوان یکی از کسانی که نزدیک BJP قاطعانه رد اتهام.

هفته گذشته آقای جوشی و معاون شلاق Mahendra Chaudhary با صدور بیانیه ای به نمایندگی از 24 MLAs که گفت: “کنگره MLAs و قانون گذاران که در حمایت از دولت نمی خواهد اجازه دهید این موفق خواهد بود”.

هیچ واکنش فوری از BJP.

این کنگره دارای 107 کرسی از 200-قوی راجستان مونتاژ و پشتیبانی از 12 نامزدهای مستقل. علاوه بر این پنج MLAS از دیگر احزاب – Rashtriya Lok دال بر شاخص تورم مصرف کننده (M) و Bharatiya قبایل پارتی – پشتیبانی آقای Gehlot.

پیش از ماه گذشته Rajya سبها انتخابات کنگره بی قراری حوادث در مادها پرادش در ماه مارس و در مواجهه با حوادث مشابه در گجرات منتقل آن MLAs به رفت و آمد مکرر.

دو روز قبل از آن آقای Gehlot گفت NDTV او شنیده بود “گزارش می دهد که BJP مایل به خرج کردن تا به 25 تا 30 کرور روپیه در هر MLA”.

با ورودی از آنی PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *