BJP چهره 10 سوال در چین لینک در کنگره ضد حمله

BJP Faces 10 Questions On China Links In Congress Counter-Offensive

کنگره همچنین در زمان حفاری در ساعت مودی “Jhula (نوسان) دیپلماسی” با چین است.

دهلی نو:

امضاء توسط بی جی پی را به اتهام فساد و خرابکارانه معاملات با چین و حزب کنگره در روز شنبه با آمریکا در حزب حاکم با 10 اشاره کرد و به پرسش در روابط خود با حزب کمونیست چین و پکن است. رو به افزایش گنجینه بیش از این برخورد در Ladakh با نیروهای چپ که 20 سربازان هندی مرده در هفته گذشته BJP نصب شده اتهامات در کنگره رهبری طی چند روز گذشته.

مصرف در BJP رئیس JP Nadda برای “خود آور تلاش در حواس پرتی و انحراف از مسائل مربوط به امنیت ملی و تمامیت ارضی” کنگره سخنگوی Randeep سینگ Surjewala گفت: حزب خود را “ترس از پرسشهایی که در آن ریشه دار چینی اتصالات”.

او منتشر شده یک لیست از 10 سوال است که عبارتند از: بی جی پی لینک به انجمن چین برای دیدار دوستانه تماس (CAIFC) و تعامل آن با حاکم چین حزب کمونیست (CCP).

“آنچه که اتصال بی جی پی به حزب کمونیست چین (CCP)? چه رابطه تاریخی بین BJP و CCP صحبت در مورد این پس از آن BJP جمهور شری Rajnath Singh در جریان بازدید از یک CCP هیئت در ژانویه 30th, 2007 و تصریح کرد: او در این جلسه با اعضای دفتر سیاسی CCP در اکتبر 17th, 2008?” کنگره خواسته

“چرا Rashtriya Swayamsevak Sangh (‘RSS’) رفتن به چین در ژانویه 2009 در دعوت از CCP? به همین دلیل بود که یک هیئت از آر اس اس دعوت CCP با وجود آن به عنوان یک حزب سیاسی و چه بحث ها برگزار شد در حساس ما ایالت آروناچال پرادش نیز تبت?” آن را پرسید.

“چرا پس از آن BJP جمهور شری Nitin کرد رفتن به چین در پنج روز بازدید در ژانویه 19th, 2011 در دعوت از حزب کمونیست چین (‘CCP’) است؟”

سوالات همچنین شامل کسانی که در نخست وزیر نارندرا چند بازدیدکننده داشته است به چین, میزبانی رهبری این کشور با grand حوادث در هند و بسیار صحبت در مورد op عکس رئیس جمهور چین در نوسان است.

“چرا پس از آن BJP جمهور شری Amit Shah ارسال یک هیئت MP/MLA را در نوامبر 2014 به چین برای یک هفته مطالعه در “پارتی” از حزب کمونیست چین (‘CCP’)?” کنگره خواسته است.

آن را نیز جرأت این Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) – ایدئولوژیک مربی از بی جی پی به اعلام آن از جمله اهدا کنندگان خارجی مانند راجیو گاندی پایه و اساس است که موضوع بسیاری از اتهامات این هفته است.

“را بی جی پی اعلام نام اهدا کنندگان از آنها دریافت کرده است هزاران کرور در کمک های مالی از طریق انتخاباتی اوراق قرضه ؟” کنگره گفت: همراه با سوالات دیگر در بودجه حزب در RSS و دیگر سازمان مرتبط.

پرسش آمد و در پاسخ بی جی پی را تیز حمله گاندی خانواده که منجر کنگره و اتهامات بی مناسبتی در انتقال Rs 20 lakh از نخست وزیر صندوق امداد به راجیو گاندی پایه (RGF) در سال 2005 در کنگره-رهبری Manmohan Singh دولت است.

روز جمعه BJP به دنبال آن ادعا می کند با پارتی رئیس JP Nadda انتشار مقالات او گفته شد اثبات کنگره تحت فشار قرار دادند برای تجارت منطقه ای توافق مطلوب به چین با اشاره به این که “اقتصادی تسلیم” پس از راهول گاندی در هفته گذشته, نام نخست وزیر نارندرا مودی “Surender” مودی.