“عجیب و غریب”: کنگره دیوهای Nirmala Sitharaman در فضای اطلاعیه

'Bizarre': Congress Trolls Nirmala Sitharaman On Space Announcements

بیست و چهار مهاجران کشته شده در تصادف روز شنبه (فایل)

دهلی نو:

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام در اکتشافات فضایی در میان یک کشور مهاجر بحران است “عجیب و غریب” عضو ارشد کنگره رهبر Jairam رامش گفت: در یک سری از توییت در روز شنبه پس از او در کنفرانس مطبوعاتی انجام شده به پرده tranche چهارم از مرکز تومان 20 lakh کرور coronavirus محرک.

“هنگامی که مهاجران نمی تواند رسیدن به خانه با خیال راحت وزیر دارایی صحبت از باز شدن سیاره اکتشاف و فضا, سفر به بخش خصوصی. عجیب و غریب!,” او در توئیتر خود نوشت.

“یک شرکت می ایستد برای به دست آوردن بیشتر از امروز بسته است. این یک nirbhar بهارات,” او اضافه شده است.

این مرکز انکار متحده مشروع خود در حق او گفت:. “فردا نهایی کنفرانس مطبوعاتی از FM. امیدوارم که حداقل در آن او می خواهد به ما بگویید که چقدر بودجه داده خواهد شد و برای کشورهای در 6 ماه آینده برای مقابله با اقتصادی و بحران اجتماعی ناشی از #COVID19. متحده را تکذیب کرد خود را مشروع و حق این است که صدمه زدن به هندوستان,” او گفت:.

شروع یو پی اس و شرکت های خصوصی را وادار به استفاده از امکانات و دارایی های اروپا یا IRSO خود را برای بهبود ظرفیت کارشناسی ارشد Sitharaman گفت: امروز به عنوان او اعلام کرد اصلاحات به مدت هشت بخش در میان coronavirus بیماری همه گیر. این بود که او چهارمین جلسه مربوط به بسته محرک.

“پروژه های آینده برای اکتشاف سیاره ای و بیرونی سفر به فضا باز خواهد شد برای بخش خصوصی” او افزود: “هند در حال حاضر سود فوق العاده ای مانند موسسه ISRO اما در حال حاضر تعداد زیادی از بازیکنان خصوصی نیز در آینده با نوآورانه فناوری فضایی.
ما اجازه خواهد داد که بازیکنان خصوصی برای بهره مندی از ISRO دارایی و آنها را به یک سطح میدان بازی برای افزایش هند در بخش فضای بیشتر”.

بیست و چهار مهاجران کشته شدند و بیش از 30 مجروح شدند که کامیون های آنها در سفر بودند در برخورد در حدود 3 بعد از ظهر در اوتار پرادش را اوریا منطقه حدود 200 متر از دولت سرمایه لکنو. آنها در میان نمرات که در اثر تصادفات جاده ای در قطار اتفاقات ناگوار و خستگی در حالی که در راه خود را به خانه متحده است.

مهاجران رشته شده اند برای هفته ها بدون شغل و پول به دلیل coronavirus مستند. مرکز و ایالات متحده ارائه شده ویژه اتوبوس و قطار, اما به دلیل عدم وجود پول و اطلاعات هزاران نفر در حال سفر پا چرخه کامیون ها و وسایل نقلیه تجاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im